823 Shares 6688 views

Koala (kwiat): kiełkowanie, przesadzania, opieka

Kwiaty Koala (Calla) od dawna związane ze zdarzeniem, takie jak wesele. Dziś są one bardziej popularne niż kiedykolwiek. Wyglądają świetnie w doniczkach, w otwartym terenie i w postaci cięcia. Koale, kwiaty domowe, wprowadzania niskie wymagania konserwacyjne. Jeśli chcesz rozwijać Kallu w ogrodzie, to najlepiej zrobić to z żarówką, która ma mięsisty korzeń (kłącze). Lub mniej kosztowna opcja – aby wyhodować roślinę z nasion.

Przede wszystkim, trzeba przygotować je do sadzenia. Umieścić kilka warstw na spodek z wilgotną ściereczką. Lay It Easy nasiona Calla i przykryć je wilgotną szmatką jeszcze jedną warstwę. Umieścić naczynie w ciemnym i chłodnym miejscu. Sprawdź tkanki na obecność wilgoci, ale tkanina nie powinna być zbyt mokra, tak że nasiona zaczęły gnić. Po kilku dniach nasiona zaczynają kiełkować, jeśli z jakiegoś powodu niektórzy nie kiełkują, je wyrzucić.

Następnie napełnić małe doniczki z gleby dla roślin kwitnących i nasiona roślin w ilości dwóch nasion w puli nie jest zbyt głęboka. Umieścić doniczki w ciepłym miejscu z rozproszonym światłem słonecznym. Podlewania powinny być bardzo ostrożnie, w małych ilościach (w celu zapobieżenia gnicie nasion). Jeżeli gleba jest zbyt sucha na górze, rozpylać wody poprzez spray trzymać nasiona wilgotne, ale nie rozgotowane. Kiełki pojawiają się w ciągu tygodnia, a nawet miesiąca. Gdy rośliny wyrosły, konieczne jest ich rozpatrzenia i porzucić słabości w każdej puli. W rozwoju sadzonek, jak uprawianych kwiat, trzeba ciepło, wilgoć i światło słoneczne.

Kiedy nadszedł czas, aby repot, masz dwie opcje. Je sadzić w ogrodzie lub rośnie w doniczce, są one dobrze zakorzenić i rosną w jakikolwiek sposób.

Home koala kwiat rośnie dobrze w dużych donicach, kłącza, które dają dużo miejsca na rozwój. Rośliny potrzebują dobry drenaż i nawadnianie – Calla lilie kochają wodę. Nie zapominaj także nawóz do zapewnienia im niezbędnych składników odżywczych.

Można również umieścić swoją Kallu bezpośrednio w ogrodzie. Wybierz słonecznym miejscu i dobrze podlewane sadzonki, aż staną się ustanowiony rośliny.

Prawdopodobnie masz pytanie: kiedy kwiat koala (kwiat)? Jeśli rosną rośliny z nasion, nie oczekuj kwiaty w pierwszym roku. Większość odmian kwitną koale na drugim lub trzecim roku, po tym jak zostały przeszczepione. Każdy, kto chce Koala (kwiat) wydany strzałkę szybciej, zalecamy, aby zasadzić rośliny żarówki.

Ten typ wymagająca będą rozwijać się w pomieszczeniu w jasnym świetle w temperaturze 21-24 ° C. Przy uprawie jak koala houseplant (kwiat) może być łatwo przeszczepione. Kiedy razrastotsya i pot staje się zbyt mały dla niego, tylko repot roślinę w doniczce większej wielkości bez naruszania korzeni. Karmić słabą płynny nawóz jest konieczne, co dwa do trzech tygodni przed rosną i drzewa. Gdy roślina zaczyna zanikać, usunąć uschnięte ręce i zawiesić zapłodnienia.

Koala (kwiat) – jedna z najpiękniejszych kreacji Matki Natury. Ma unikalny kształt kwiatostanu różne kolory: odcienie różowy, zielony, żółty, fioletowy, pomarańczowy – wszyscy zebrali się w tych niesamowitych kolorach, dzięki czemu możemy cieszyć się ich pięknem!