421 Shares 6333 views

Dlaczego kobiety kochają uszami?

Z pewnością każdy raz w życiu słyszał, że kobiety kochają uszami. Znaczenie tego wyrażenia jest zrozumiałe dla wszystkich. Ale warto to zrobić i dostać się do samego rdzenia. Po tym wszystkim, obiekt jest bardzo interesująca, przynajmniej dlatego, że ma swoje korzenie w psychologii.

implikacja

Ona sama nie jest. Wyrażenie „kobiety kochają uszami” tylko pokazuje istotę targów połowa ludzkości. Pragnienie komunikowania się, które mają być dokładne.

Różnice między mężczyznami i kobietami nie ogranicza się do płci. Układ nerwowy ma także różnice. Nawet jednostka różni mózg – kobiety mają więcej włókien nerwowych łączących obie półkule (komórki, które przetwarzają i przekazują informacje). I chęć do komunikowania się większość pań też jest bardziej widoczny niż silny połowa ludzkości.

Więc gdzie robi fakt, że kobiety kochają uszami? To proste. Mówimy o komplementy. Oczywiście, miłe słowa jak każdego człowieka, niezależnie od płci. Ale dziewczyna, słysząc je, tuż przed kwiat. Kobieta przyznała, komplement, rozumie – do jej wypowiedzenia, ona jest w jakiś sposób różni się od pozostałych, jest bardziej atrakcyjny, w pewnym stopniu, nawet specjalne. Oczywiście, taka postawa nie pozostawi bez uwagi. I współczucie, co najmniej, ona budzi względem nadawcą przyjemnych słów.

o komplementy

Więc, dlaczego kobiety kochają uszy – to jasne. I czy można zrobić z nich zadowolony ze słowami, trzeba dowiedzieć się, jak wybrać prawidłowo. Ale najpierw musimy przynajmniej zrozumieć cel komplement.

Jest to szczególna forma uwielbienia, podziwu, przyjęcia, zatwierdzenia lub szacunku. Komplement na celu podniesienie samooceny i przeciwnika przyjemność. I ważne jest, aby nie tylko treść, ale także forma jest. W tym przypadku – intonacja, z którym słowa są wypowiedziane. Może to być złagodzone, uduchowiony, zalotny, wrażliwy. Ale nie ironiczne. Nie sarkazm, kpiny, a nawet ułamek odpowiednich żartów być komplementem nie powinno być. Zwłaszcza, jeśli jest ona skierowana do dziewczyny. Żart może być łatwo postrzegane jako próba obrażać, obrażać lub śmieszność. Nawet proste zdanie: „Jesteś piękna”, wypowiedziane z innym tonem, może powodować zarówno łatwy uśmiechu lub roszczenia. Więc do tego trzeba przestrzegać.

Co trzeba zapomnieć?

Tak, kiedyś powiedział, że kobieta kocha uszy, a następnie każdy człowiek, który chce wygrać damę, musisz nauczyć się sztuki komplement. Zanim jednak pamiętać rodzaj słownych sztuczek, trzeba zapoznać się z faktem, że w przyszłości będzie musiał zapomnieć. Oczywiście, kobiety kochają uszami, ale oni mogą, a oni go nienawidzą.

Więc trzeba zapomnieć o pochlebstwa. Służalczy i nieszczere pochwały nie lubią nikogo. Poza tym zadaniu komplement – przynieść radość. Pochlebstwo z kolei pociąga za sobą dla uzyskania żądanych przez oszustwa.

Pieczęci i klisz też należy wyrzucić. Zwroty o pięknych oczach nie jest coś, co nie dziwi – można nawet powodować podrażnienie. To samo odnosi się do górnolotnych zwrotów. Obfitość tropów i metafor, aby przekształcić go w komplementem nieszczere pochlebstwa. I oczywiście, nie trzeba oversaturate mowę z uwielbienia. Jeśli facet przez słowo powie dziewczynie o jej wspaniałości, może ona znaleźć to co najmniej dziwne. W najgorszym przypadku, uzna za molestowanie.

Sztuka słowa

Jakie komplementy następnie trzeba powiedzieć dziewczynie przynieść jej lokalizację? Ponownie, należy wrócić do tej samej frazy, komiczna wersja która, nawiasem mówiąc, jest: „Kobieta – jak Cheburashka, uwielbia uszy”.

Zawsze trzeba mówić co chce usłyszeć. Należy zwrócić uwagę na każdy szczegół, co jest bardzo ważne. Łatwo jest zauważyć jej piękny dekolt lub rzucać frazę znudzone oczy, że jeśli gwiazdy. Ale nie doceniają. Niezależnie od działalności gospodarczej, jeżeli facet zauważy fryzura, stylizacja, w której spędziła całą godzinę. Lub co i jak pachnie, jak dobrze dopasowane do butów damskich i szminki w torebce. Facet zauważone i docenione wysiłki dziewcząt jest warto. Należy pamiętać o wzięciu porad uwagę na szczegóły i używać go, nawet jeśli nie zostało to zaplanowane datę i ledwie znajomy.

Jednak uważa się, że świadomość człowieka jest małe rzeczy nie zawiadomienia. Jest nawet na to zdanie: „Pewien człowiek powiedział kiedyś, że kocha. Powtórz to, czego nie zrobi. A jeśli coś się zmieni – będzie to z pewnością powiedzieć ". Oczywiście, nie ma to wpływu na wszystkie bez wyjątku, ale „przykłady”, które mogą być uznane przez wyrażenie, nie należą do rzadkości.

wyrazem miłości

Trudno nie zgodzić się z faktem, że kobiety kochają uszami. Kto powiedział to zdanie pierwsze – nie wiadomo, ale jest to wyraźnie, był inteligentnym człowiekiem, który wiedział, że bez regularnych komplementy i porozmawiać od serca do serca kobiety nie żyją, bo trzeba go jak powietrze.

I tak to jest. Milczenie partnera jest często uważany za obojętność dziewczynek. Kobiety zakochują się w słowa opowieści i romansu, że ludzie dają im długą poufną rozmowę. Często tylko jedno zdanie: „Kocham cię„, powiedziałem szczerze i od serca, są one gotowe do góry przenosić. Ponieważ większość dziewcząt nie są słowa prostego dźwięku. To coś więcej. Te słowa wyrażają wewnętrzne odczucia i uczucia człowieka, jego stan umysłu i emocji. Ponieważ są one tak ważne.

Co będzie dalej?

W oparciu o powyższe powiedział, widzimy, że kobiety kochają uszami. Zdjęcia przedstawiono powyżej, przy okazji, to pokazuje, jak się sprawy mają. Załóżmy, że w żartobliwy sposób, ale prawda w obrazach wyraźnie tam.

Jednak nie wszystko jest takie proste. Uwielbia uszy tylko na początku, w okresie cukierek buketny. Wygląda jak młody człowiek wygrywa, topnieje lód w sercu pięknych słów. Można powiedzieć, że uszy – jest to obszar, który nie odbiera przyjemności z dotyku i komplementy. Ale wtedy ona czekać na działania i komunikacji.

Prędzej czy później będzie on nie przyjdzie łatwy czas, gdy będą bardzo potrzebne wsparcie bliskiej osoby. Facet nie musi wlać komplementy i słuchać tego problemu, aby zagłębić się w nim, analizować, staramy się oferować rozwiązania. I, oczywiście, aby uspokoić dziewczynę. Wszystkie te działania zademonstrować swoje uczucia do niej, a nie obojętność, podniecenia i niepokoju. Przypomina jej, że jest to niezbędne i cenne. Do ogrzewania za słowo za to, że był tam w trudnym momencie i nie zostawić ją w spokoju, ona będzie kochać swojego partnera jeszcze bardziej.

forsa

Warto zauważyć, że trend w nowoczesnej wersji oryginalnej frazy został nieznacznie zmodyfikowany. I tak się stało, że: „Kobiety kochają uszy i oczy mężczyzn. Dlatego niektóre są malowane, inni kłamią. " Niestety, ten ma ironiczny wyraz prawdy. Od kosmetyków zaszkodzi trochę, ale przez jego kłamstwa bez końca.

Wielu mężczyzn bardzo dobrze wiedzą, w jaki sposób kobiety jak piękne słowa. I nie zawaha się użyć komplementy (w tym przypadku, to pochlebstwo) dla zaciężnych motywów. Co to jest? Technologia uwodzenia, oczywiście. Jest słaba kobieta, która mogła się przekonać do błony wewnętrznej i zakryli wypowiedzi pochwały. Niektóre z „człowieka kobiet” grając żeńską romans i pochodzących z bardzo sprytny podstęp. Zrobić wszystko, aby ich sposób.

zwroty ciąg dalszy

Powszechnie wiadomo, że dyskusja wypowiedzi nadal. Całkowicie zdanie brzmi: „Ta kobieta kocha uszy i oczy człowieka.” Druga część jest również bardzo jasne. Po tym wszystkim, pierwszą rzeczą, że ludzie zwracają uwagę podczas spotkania z mężczyzną? Na swojej powierzchowności. Nawet ci, którzy wierzą, że piękna twarz – to nie jest najważniejszą rzeczą w potencjał ukochanej. Po prostu „skanowanie” jego dane zewnętrzne występuje spontanicznie. I to jest OK, ponieważ osoba jest specyficzna pragnienie piękna. Dziewczęta ten aspekt jest również obecny, ale wyraża się w mniejszym stopniu, a potem wcale.

Jednak konieczne jest, aby powrócić do tematu. Jeden za radę Pań: trzeba patrzeć wzbudzić mężczyzn pożądany ten sam „impuls elektryczny”, w którym normalne relacje interpersonalne przekształcić intymne seksualne. Wykształconych, doświadczonych intelektualnie młoda dama, ubrana w coś, uwodzicielski, w stanie nie tylko przyciągnąć, ale również zachować uwagę mężczyzn.

wniosek

W oparciu o powyższe powiedział, można dokonać logicznej konkluzji. Mężczyzna i kobieta są komplementarne. Brakuje można uzupełniać inne. Nie są świadomi, ale w procesie odkryć zarówno przeciwników w głowach zaczynają być wdrażane procesów niejednorodnych. Człowiek, oceniając wygląd kobiety, nieświadomie dokonując wyboru w tym samym czasie. Oraz w połączeniach nerwowych są przechowywane nie tylko na doświadczeniach jego atrakcyjność wizualną. „Nadruk” i emocjonalne wrażenie pozostawione przez nowego przyjaciela w prysznicu. Ta sama zasada działa z dziewcząt. Pierwsze słowa wypowiedziane przez mężczyznę lewo silne wrażenie i wpływ na kształtowanie opinii na ten temat.

Naturalne. Wszyscy mamy swoje słabości. Dla niektórych jest to komplement. Dla innych – uwodzicielski wygląd. Jeśli kobieta nie jest już wydawać atrakcyjny blisko niej człowieka, a ona z kolei, próbując znaleźć słowa zachęty na boku, to jest prawdopodobne, taki związek ma nic zapisać.