173 Shares 8909 views

Budowa domów. Nowoczesne Ekologiczne izolacji.

Na rynku materiałów izolacyjnych są obecnie rewolucja. Przyczynia się do tego pojawienie się nowej eko-przyjazne i bezpieczne izolacji.


wełna mineralna i wełna szklana były popularne tylko ze względu na jej taniość, a oni mieli wiele wad. Wełna mineralna nie jest możliwe wyprodukowanie całkowicie bezpieczny dla ludzi, wszyscy są w ten czy inny sposób zawierają formaldehyd, ich instalacja jest konieczne stosowanie specjalnej odzieży, ponieważ Dodanie niebezpiecznych chemikaliów są odzyskiwane i pył niebezpieczne połknięcia. Ponadto mineralnej i wełny szklanej, nie są elastyczne i nie są uważać z obsługi płyty takie urządzenie może być łatwo zerwana. A to nie jest cała lista wad tego typu izolacji.

Ale teraz jest to możliwe, aby zapomnieć, nowe tanie ekologiczny i bezpieczny izolację pozbawiony tych wszystkich wad, są przyjazne dla środowiska, nie pozwalają na kurz i niezwykle elastyczna. W chwili obecnej na rynku oferuje tego rodzaju metrialy od kilku producentów, ale przyjrzeć się z zalet tych materiałów, jako przykład izolacja termiczna i akustyczna materiału Vlad-WE.

Materiał ogniotrwały VLAD-EC nie boi nie ugasić niedopałki papierosów, zwarcie, żużel spawalniczy.

Izolacja termiczna ma niską przewodność cieplną. Na przykład, jeśli porównać materiały izolacyjne na bazie wełny mineralnej i izolacji Vlad-EC, przewodność cieplną w tym samym będą mieć porównywalną cenę.

Izolacja nie zamarza zimą ze względu na małą chłonność wody i wysoka przepuszczalność pary wodnej.

Izolacja VLAD-EC ma prawie 100% elastyczność, dzięki czemu nadaje się do najbardziej skomplikowanych powierzchniach, jak również eliminuje ryzyko uszkodzenia izolacji nie jesteś ostrożny z nim znakomity.

Nowy ekologiczny izolacja VLAD-EC nie jest prysznic lub podczas transportu lub podczas instalacji lub podczas pracy. To nie kurczy.

Ze względu na swoje unikalne właściwości grzybobójczych nawet w warunkach wysokiej wilgotności nie tworzą grzyba i pleśni, a nie żyć gryzoni.

Izolacja jest bardzo łatwy w użyciu, instalacja nie potrzeba specjalnych narzędzi i wykwalifikowanych specjalistów, materiał jest łatwy do cięcia i równie dobrze zamocowane. Jeśli to konieczne, można ponownie wykorzystać materiał.

Materiał jest bardzo trwały i nie traci swoich właściwości nawet po ponad 50 latach eksploatacji.

Materiał ten może być użyty do izolacji akustycznej, jak Ma dobry dźwięk i właściwości pochłaniające hałas.

Zdecydować ostatecznie kocheno samo do ciebie, ale jeśli dbasz o swoje zdrowie, zdrowie swoich bliskich, wybór jest oczywisty. I przy stałych cenach i nie pozostawia żadnych pytań.