370 Shares 5953 views

Znany rosyjski aktor Dmitrij Frid

Dmitry Frid – rosyjski aktor filmowy i teatralny. Brał czynny udział w muzycznych i sportowych musicali i jest profesjonalnym akrobatą i gimnastyk. Otrzymał wykształcenie obcego, zna doskonale kilka języków. Smażone współpracujący z zagranicznych korporacji w Kanadzie, Niemczech i Stanach Zjednoczonych.


Biografia słynnego aktora

Fried Dmitrij Michajłowicz – słynny rosyjski aktor, tancerz profesjonalny i gwiazda musicali. Występował w filmach, serialach i pracuje w teatrze. 28 lutego będzie on przekształcić 48 lat. Ukończył Berlin School of Theatre Arts, absolwent szkoły Richmond «» organizacji kanadyjskich. Fried ukończył także szkołę tańca Sportu i Sztuki.

Dmitry później bierze udział w produkcjach teatralnych „Bim-Bom” taniec i sport „Leader”. Oprócz zajęć aktorskich Dmitry Frid był szkolony w wokalne, choreograficzne i akrobatycznych sztuczek. Przez 10 lat, Dmitry był zaangażowany w gimnastyce w CSKA, a opanowanie skomplikowanych akrobacji, gimnastyki i sportów zespołowych. Ze względu na wysoki wzrost (180 cm) Dmitry łatwo wykonywać skomplikowanych akrobacje.

utalentowany aktor

Dmitry Frid powodzeniem łączy karierę aktorską z musicali fotografowania. Grał w projektach muzycznych "Tommy", "Koty", "West Side Story", "rosyjski On Broadway", "KET", "Dzwonnik z Notre Dame", "Miss Saigon", "My Fair Lady", „Białe Noce ”. Produkcje brał udział jako aktor i tancerz, akrobata.

Dmitry współpracuje nie tylko z rosyjskich projektów. W swojej karierze artystycznej wystąpił punkt kulminacyjny, po podpisaniu umowy z korporacji w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Od 2007 roku rozpoczął karierę filmową w Rosji.

Udana kariera Dmitry

Pierwszy filmowy debiut w wieku 29 lat w 1997 roku. Dmitry Frid wystąpił w krótkim epizodzie filmu "The Peacemaker". Po tym, w pracy aktora miał bardzo długą przerwę. Zaledwie 10 lat później, w 2007 roku, aktor wylądował główną rolę w serialu „Hold Me Tight”. Zagrał jako Georgiya Knyazhinskogo. Po strzelaninie, brał udział w projekcie „General Medicine”, grał syna Privalova – Oleg.

W 2008 roku Freed Horvath zagrał w filmie „Champion” i zagrał w „Champion” serii sportowych młodzieży w 2012 roku. Dmitry wziął udział w „Szpieg”, „Z kpt Chernyaeva życia”, „North Wind”. Zagrał „Foundry” w sezonie 3 serii w 2009 roku. Od 2009 roku grał ojciec Anton i 2010 – Sergeya Vysotskogo w serii „Barvikha”. Jednocześnie Dmitry Frid kombinowane pobranych fotografowania „Barvikha” z „sypialny” serial. W 2010 roku aktor otrzymał propozycję głównej roli niemieckiego pilota Otto Jurgens w projekcie „Niebo w ogniu”. Film przyniósł sławę aktora, a wiele tysięcy armię fanów.

Od 2011 do 2014 roku harmonogram został w pełni załadowany aktor filmów Filmowanie i serial telewizyjny. W tym okresie, Dmitry uczestniczył w 27 udanych projektów. Wśród nich, rola Jana w filmie "Kiss the Bride", rola Rosji w "Made in ZSRR", Jakovljevic Vladimir rola w Sezon 1 serialu "Sklifosovsky". W 2011 roku Dmitri była oferowana prestiżową rolę wielkiego księcia Mikołaja w filmie „Skoblew”. W 2012 roku z powodzeniem grał tytułową rolę w filmie Peter Shulke „Pietrowicz”. W 2013 roku został inwestora firmę Bogdanova – Arturom Bergom w filmie „szpiegów miejskich.” Głównym popularność wśród rosyjskich widzów Dmitry przyniósł do domu roli szefa kancelarii Andrew Kirillovich Stroganow w serialu „Masha-in-law”.

Prywatne życie aktora

Na World Wide Web przestrzeniach niemożliwe, aby znaleźć wszelkie dane o tym, kto jest żoną Dmitriya Frida i czy jest to w ogóle. Wielu wielbicieli talentu aktorskiego nie wierzy, że jest sam. Wielbiciele uważają, że żona mieszka za granicą, więc obywatele rosyjscy jego miejsce pobytu nie jest znane. Dmitry fani uważają za jeden z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych przedstawicieli zawodu aktorskiego. Jego zielone oczy szalonych wielu oddanych fanów.

Wielu kolegów porównał aktora Hugh Grant, Peter Capaldi, Mihailom Truhinym i Kirill Safonov. Dmitry wystąpiła Irina Pegova w serialu "Masha-in-law". Mówiono, że po rozwodzie z mężem w 2011 roku Irina rozpoczęła się spotkać z Dmitry. Słynny aktor nie komentuje prasowej ich osobistej relacji. Dmitry Frid, którego życie osobiste jest ściśle ogłoszenie, nie chce mieszkać na ten temat.