774 Shares 5737 views

Golarka elektryczna Philips RQ 1150 – świetny prezent dla mężczyzny

Przed wieloma wakacjami. Ludzie szukają darów swoich bliskich, krewnych i przyjaciół. Fantazja w takich okresach zbliża się do "zera". W obfitości wszystkich towarów widać warto cenny i użyteczny przedmiot. Co możesz dać swojemu kochankowi, przyjacielowi, bratu, ojcu? Ważne jest, aby dar był używany i przypominany o dawcy, a nie posypany na półce w stosie niepotrzebnych śmieci.


Co dać człowiekowi?

Prezenty dla człowieka mogą być bardzo różne, wszystko zależy od budżetu, bliskości pogratulowanych i jego pragnień. Dar może pochodzić z kategorii pamiątek, ale często te wszystkie ramki na zdjęcia, figurki i breloczki są w najbardziej niepozornym miejscu. Pamiętają ich tylko wtedy, gdy chcą wytrzeć kurz. Nie bardzo mile widziane perspektywy? Następnie daj co będzie używane każdego dnia, dobrze lub co drugi dzień. Na przykład golarka Philips jest idealna. Człowiek docenią wygodę gadżetu i uwagi jego osoby. Ale zanim kupujesz prezent, może człowiek jest już szczęśliwym właścicielem podobnego urządzenia. Jeśli nie, to śmiało przeczytaj więcej na temat zalet, wad i opinii na temat tego produktu.

Rodzaje maszynki do golenia

Razors – szeroki temat, ale w istocie mogą być podzielone na dwie kategorie: niebezpieczne i bezpieczne. Przekonany brutalny, oczywiście, wybrać niebezpieczne – długim ostrym ostrzem. Istnieje przekonanie, że żadna inna golarka nie ginie lepiej niż takie brzytwa. Ale wymaga znacznie więcej umiejętności. Sejf obejmuje maszyny, mechaniczne i elektryczne maszynki do golenia. Ten ostatni jest uważany w tym przeglądzie Philips RQ 1150. Maszyny wymagają stałej wymiany, ale są najtańszymi akcesoriami do golenia. Maszynki do golenia mechaniczne wymagają pewnych umiejętności w użyciu, ale goleniu się w czystości i długim czasie. Maszynki do golenia są najnowszymi osiągnięciami. Nowy trend, modny trend. Plus są szybkie w obsłudze i bardzo wygodne. Głowice golące są na tyle głupie, że prawie nie powodują podrażnień, chociaż wszystko zależy od skóry konsumenta.

Ocena producentów

W 2015 r. Ogromna liczba nabywców zainteresowała się golarką Philips. Tak, nie znalazł się na pierwszej pozycji popularności, ale jej różne modele są w dobrym stanie i zajmują jedną z wiodących pozycji na rynku. Philips RQ 1150 jest w średnim segmencie cenowym w składzie linek. Jego koszt wynosi około 4500 rubli, w niektórych sklepach jego cena może osiągnąć 6500. Podczas gdy inne maszynki do golenia kosztują od 2500 rubli do 8000. Są kopie i droższe, ale ich zakup nie zawsze jest celowy. Większość swoich funkcji znajduje się w Philips RQ 1150 i płaci 2-3 razy więcej. Tak, a różne modele tego producenta już zdobyły rynek, takich szerokiej gamy maszynki do golenia, które mogą oferować niewiele osób.

Razor Philips RQ 1150: charakterystyka modelu

Zasilanie golarki jest możliwe do wielokrotnego ładowania. Odpowiada za 40 minut użytkowania. Opłaty za godzinę. Głowica Philips RQ 1150 nie wymaga wymiany przez długi czas, składa się z trzech elementów golących. W zestawie znajduje się trymer. Obsługuje golenie na sucho i na mokro. Walizka jest wodoodporna, co chroni maszynę przed złamaniem. Wskaźniki ładowania i rozładowywania baterii informują o tym, ile czasu pozostało. Do czyszczenia w zestawie znajduje się pędzel, posiada ochronną pokrywę elementów golących i podstawy. Stojak służy także jako ładowarka do golarki. W dłoni urządzenie jest wygodne i nie wsuwają się ze względu na specjalną wkładkę na uchwyt.

Zalety i wady maszynki do golenia elektrycznego

Podobnie jak w przypadku innych urządzeń, Golarka Philips RQ 1150 ma swoje zalety i wady. Do plusów należą autonomia pracy, niezależność od przewodów, wystarczająco długie golenie na baterii. Ale jeśli nagle zapomnisz włożyć wtyczkę ładowarki do gniazda elektrycznego, to na własne sprawy będziesz musiał wyjechać w tym dniu bez ogolenia.

Drugą niewątpliwą zaletą jest możliwość golenia na mokro. Nie każda maszynka do golenia ma taką funkcję, a przy okazji nawet najbardziej delikatna i wrażliwa skóra wyklucza podrażnienia i wrastające włosy. W tym funkcjonale ważne jest uwzględnienie oporu wody obudowy.

Jeśli masz dzieci, bezpieczeństwo jest priorytetem wyboru. Philips RQ 1150 zapewnia ochronę przed przypadkową aktywacją. Twoje dziecko nie będzie bolało, jeśli będziesz dygoczyć i stracić chwilę, kiedy sięgnął po maszynę do golenia.

Dzięki pływającej głowie goli wszystkie trudne do dotarcia miejsca. A co najważniejsze, dzieje się znacznie łatwiejsze niż używanie maszyny. W razie potrzeby można ustawić inny rozmiar części golącej.

Produkcja tego urządzenia nie jest w Chinach, w przeciwieństwie do większości konkurentów. Philips RQ 1150 jest produkowany w Holandii. Jakość montażu i poszczególnych części staje się kolejnością wielkości wyższej.

Razor Recenzje

Wielu nabywców wybiera dokładnie Philips RQ 1150. Opinie o maszynce do golenia są w większości pozytywne. Są jednak pewne niedociągnięcia. Ludzie, którzy często są poza domem, podróżują służbowo i tak dalej, zauważyli, że jest bardzo mało pokrywy drogi.

Pozytywną stroną jest cisza i brak wibracji uchwytu.

Oceniano opinie dotyczące golenia. Niektórzy użytkownicy zauważyli, że golenie z maszynką do golenia było czystsze, choć dłużej. Ale ten punkt widzenia nie był wspierany przez wszystkich.

Trymer dołączony do zestawu spowodował niezadowolenie większości użytkowników. Szybko nie na porządku, zatyka i wyciąga włosy. Nie golić. Aplikacja nie jest szczególnie przydatna, jak się okazało w praktyce. W reszcie przytłaczająca większość kupujących wszystko przygotowała.