468 Shares 1535 views

Zajączek własnymi rękami. Zajączek: Wzór

Zajączek – to stosunkowo nowa na naszym kraju, symbolem turystycznym. Jednak bardzo piękne słodkie małe zwierzęta już udało się zdobyć sympatię wielu. Wypróbuj go i zrobić piękne pamiątki z ich własnymi rękami.


Sposoby tworzenia i ciekawe pomysły

Zajączek można dokonać w następujący sposób:

 • Szyte.
 • Szydełkowane.
 • Pieczone.
 • Formowany z dowolnego masy tworzywa sztucznego (solone ciasta glinki, polimer i podobne. D).
 • poskâadanej w dziedzinie lub proste origami modułowego.
 • Wykonane w formie aplikacji.
 • Wykonane w technice Quilling.
 • Plotki z koralikami.

W rzeczywistości o wiele więcej opcji. Najbardziej dostępne, zrozumiałe i popularne są pierwsze i drugie.

dzianiny

Bardzo słodkie króliczki wielkanocne są uzyskiwane, hak połączony. Pomysły mogą być stosowane są różne. Wybierz jedną z następujących opcji:

 • Mały delikatny stylizowany pamiątka.
 • Podstavochki pod jajko.
 • Uproszczona forma z poręcznym koszu na kilka jaj.
 • Big Bunny z kieszeniami na każdym jajku.
 • Figurka piękny zwierzęcego, składający się z dwóch połówek (górnego i dolnego), który umożliwia ukryte wewnątrz jaja.
 • Pamiątka szczegółowy zabawkę o dowolnej wielkości.

Jak widać, wielkanocne króliczki szydełkowych dzianiny zupełnie inaczej. Wybierz swój ulubiony sposób i stworzyć piękne stworzenia własnymi rękami.

Co potrwa do szycia

Oczywiście, dzianina jest bardzo piękne, ale ich stworzenie zajmuje dużo czasu. Jeśli nie są bardzo wygodne z hakiem, lub po prostu trzeba zrobić prezentu szybko uszyć pamiątek dostępnych poprawek w domu. Ten Zajączek nie mniej piękne. Do pracy należy przygotować następujące elementy:

 • Tkanin o różnych kolorach.
 • wykroje.
 • Ołówek i gumkę.
 • Nożyczki.
 • Szpilki.
 • Temat z igłą.
 • Maszyna do szycia.
 • Wypełniacz.
 • Dekoracja (do szycia i haftu, oczu, nosa, anten, łuki, satynowe wstążki, koraliki, kwiaty).

W rzeczywistości, nie trzeba żadnych skomplikowanych materiałów lub pracochłonnych etapów prac. Wzór przy użyciu prostych, łatwo dostać dużo produktu w krótkim czasie.

SEW pamiątka

Zajączek własnymi rękami z tkanki mogą być dokonywane w następujących wersjach:

 • Płaski lub objętość.
 • Uproszczony lub szczegółowy.
 • W kształcie jajka z uszu lub jako pakiet prezent, który pasuje na jajka.
 • W formie pełnoprawnym miękkich zabawek.

Z najprostszych pomysłów obsłużyć nawet dziewczynę, tak że proces tworzenia prezentów może być przekształcony pracy rodziny. Bardzo lekkie i piękne Zajączek własnymi rękami z runa lub filcu. Materiały te nie wymagają przetwarzania krawędzi, a produkt jest łatwy do szycia, nawet po prawej stronie. Małe akcenty, takie jak lufy wystarczająco trzymać się podłoża.

Do szycia zastosować dowolny materiał: i monotonne, a kolorowe. Różnorodne formy i pamiątki z uproszczonych stylizowane w kształcie trójkąta, owal do realistycznego, w pełni szczegółowy.

Zajączek: Wzór

Aby każdy produkt, nawet najbardziej proste, wymaga koniecznie części szablonu papieru. Działać na dwa sposoby:

 1. Wydrukować gotowy konturu obrazu na drukarce w odpowiedniej skali.
 2. Wyciągnąć własne dane na kartce papieru.

Druga metoda jest odpowiednia dla tych, którzy wiedzą, jak pracować z ołówkiem i kocha do rozwijania nowych pomysłów. W pierwszym przypadku można po prostu wybrać obraz, a także mieć drukarkę ręką. Ekskluzywne rzeczy, których nie rozumiem, jakby gotowe do podjęcia próby, ale ważne jest, aby zaoszczędzić czas: Print, wyciąć – szyje. Załóż niezwykły obraz może być kosztem szczegółów ornament (muszka, uszyć kapelusz, odezhku etc)

przykłady wzorów

Według wzorów przedstawionych poniżej masz bardzo prosty, ale piękny Zajączek. Wzór na wszystkich próbek, z wyjątkiem ostatniego, składa się z jednego elementu. To wystarczy, aby drukować na drukarce i może być używany. Tkanki są wycięte dwie identyczne części. Klapka jest łatwo złożyć wewnątrz, do styku trzpienia papieru puste koło, nie zapominając o naddatek szwu i cięcie.

Easter pamiątka wykonywane w postaci figurek królik lub tylko jego głowa. Formularz jest realistyczny i proste, jak następnym szablonie. trzeba będzie uszyć dwa kawałki na obwodzie, gdy są one złożone wewnątrz i usunąć. Aby zwolnić dziurę w tym przypadku lepiej jest pozostawić między uszami. Tak będzie łatwiej wypełnić holofayberom pamiątkami lub syntetycznego wyściółkę.

Poniższe dwa rysunki przedstawiają króliki szablony w profilu. Pierwszy przykład wykonania jest uproszczone. Jeśli wyciąć części polaru, można dokonać ich w ogóle, na przedniej stronie, klej koła oczu, nosa i różowe uszy w połowie.

Następny preform ma realistyczny kształt konturu. Jeśli masz zamiar szyć na niej od normalnej tkanki z niewłaściwej stronie, pozostawiając otwór na wywinięcie może opuścić nezastrochennuyu udział blisko uszu, a nawet obok zakładek. Tak będzie łatwiej wypełnić w formie materiałów do pakowania. Przed włączeniem wewnątrz out Nie zapomnij dokonać cięć na naddatku szwu w zakresie kompleksowej zaokrąglonym kształcie. Ma to na celu zapewnienie, że tkanina nie jest zasysane i tworzą niechciane zagnieceń formy.

Oryginalny wygląd wielkanocne zające, jajka. oparte na formularzach, można zrobić jako oddzielny wykroju, czy tylko z innymi częściami. Za pomocą następującym opisie wykonania i modyfikacji. Potrzebne będą dwie z tych części. Kontur szyte przez całkowicie do punktu oznaczonego strzałką. Przez ten otwór jest najpierw napełniony królika z górnymi uszu i łap i ścieg w przedniej części ma w położeniu pokazanym linią przerywaną. Ciało Hare'a, starają się wypełnić gęstsze, więc to jakby kształcie jajka. Nogi mogą wypełniać równocześnie z ciałem czy też uruchomienia linii, jak to jest w przypadku wyższych nogach.

Warianty wzorów do szycia inną postać objętościową kilku elementów przedstawiono w dalszej części, jak opisano na przykład na jego sekwencję operacji.

Master Class „Zajączek”

Według tego schematu jest również pamiątkę w postaci jajka z głową, uszy i nogi. Kolejność wykonania jest następujący:

1. cięcie z odpowiedniej tkanki wszystkie szczegóły. W przypadku korzystania z gęstego filcu, wystarczy, aby wszystkie elementy z wyjątkiem ciała, w jednym egzemplarzu, nawet jeśli jest także, aby jeden, dostaniesz płaski królika, który może być używany jako aplikacja, lub utworzyć magnes. W celu uzyskania trójwymiarowego kształtu, nogi, uszy, wykonany z dwóch identycznych elementów.

2. Złożyć wnętrza wszystkie sparowane elementy i prostrochite na obwodzie, odchodząc od brzegu na odległość, które zostały zawarte w dodatku szwu. Nie zapomnij zostawić otwór do nezastrochennoe wywinięcie. Lepiej jest zrobić je w stawach z podstawy, ale w organizmie – poniżej.

3. Dodać schludny nacięcia w dodatku szwu. Należy uważać, aby nie uszkodzić linię.

4. Wyłożyć szczegóły i wypełnienie przygotowanego materiału.

5. Przyszyj otwór i łączenia części, za pomocą igły i nici.

6. Pokrywa części twarzy, łap i zakładki warstwy kleju PVA.

7. Draw akryle twarz, uszy i stopy połowie.

Twoja pamiątka gotowa. Można oczywiście zrobić lub ponownie zwrócić mu ubranie. Nawiasem mówiąc, pysk i inne przedmioty niezbędne do wykonywania dekoracyjnych farb. Haftować nich kleju lub zszywane. Bądź kreatywny.

Jak widać, Easter Bunny jest dość prosta. Słodkie i piękny wygląd wszystkie opcje od łatwych do trudnych.