80 Shares 5367 views

Turystyka i hotelarstwo nieruchomości w Dubaju

Od tego czasu, zarówno w ZEA czarnego złota została odkryta, gospodarka kraju zaczęła rosnąć w szybkim tempie. Ale teraz władze boją się Arabskich, w zależności od energii i dąży do dywersyfikacji gospodarki, w szczególności poprzez rozwój branży turystycznej. Zabezpieczone turyści zazwyczaj przychodzą do Dubaju, sporządzony przez najnowocześniejszej technologii, luksusowe hotele i restauracje, wspaniałe widoki z wieżowców i wysokiej jakości usług. Dlatego wielu przyciąga możliwość posiadania własności hotel, który przez wiele sezonów przyniesie stały dochód.


Dubaj to nie tylko miasto luksusu. Można również zobaczyć wiele unikalnych atrakcji, które mogłyby zazdrościć takich „weteranów” turystyki, takich jak Egipt czy Tajlandia. Na przykład, fontanna śpiew pobliżu Burdż Chalifa jest najwyższy na świecie. Jego jet wzrosną do 150 metrów, a w fontannie wieczorem oświetlony dziesiątki tysięcy projektory i żarówki. Kolejną atrakcją, która na pewno warto zobaczyć jest akwarium w Dubai Mall 10 milionów litrów wody. sto pięćdziesiąt gatunków morskiego życia zamieszkujących akwarium. Warto również zauważyć, taras widokowy na 124. piętrze wieżowca Burdż Chalifa. Stąd, z wysokości 505 metrów, oferuje zapierające dech w piersiach widoki na całe miasto, a dwa piętra niżej jest «At.mosphere» restauracja jest „wysoki” w świecie. I to lista rzeczy, które warto zobaczyć każdy turysta, który zdecyduje się odwiedzić Dubaj nie jest ograniczona.

Ponieważ władze emiratu starają się zwiększyć przepływ turystów, nie ma powodu, by spodziewać się dużego popytu na mieszkania tymczasowe, co oznacza, że inwestorzy powinni myśleć o inwestowaniu w nieruchomości hotelowych w Dubaju. Jeśli chodzi o rynek inwestycji w nieruchomości za granicą, często preferowane sektorze hotelarskim, jak stały strumień turystów zapewnia właścicielowi obiektu regularnych dochodów. Inwestycje w hotelach w Dubaju, zwłaszcza w fazie budowy, obiecują całkiem dobre dochody. Zakup pokoju hotelowym, właściciel wysyła go do zarządzania jednym z najbardziej doświadczonych operatorów hotelowych, aby zapewnić wysokie obłożenie, a więc zwrot z inwestycji. Na przykład, deweloper pierwszej grupy, specjalizująca się w budowie przełomowym terenie hotelu, pracuje z Wyndham Hotel Group, poważnej marki, cieszącej się zaufaniem konsumentów na całym świecie. Pierwsza grupa oferuje swoim potencjalnym inwestorom darmo przewodnik inwestora, który zawiera użyteczne informacje na temat możliwości inwestowania na rynku nieruchomości w Dubaju.