860 Shares 3255 views

Technologia odmłodzenie – mezoniti. Opinie o skuteczności

młodość skóry – integralną częścią pięknego wyglądu. To wygląda dobrze – to znaczy czuć się dobrze, aby odnieść sukces w biznesie. Dlatego wielu dążyć do zachowania i przedłużenia swojego odwołania. dzisiaj medycyna estetyczna oferuje wiele technik i narzędzi dla odmłodzenia. Najbardziej popularne z nich są dziś mezoniti. Recenzje sposobu podawania pod skórę specjalnych nici są bardzo różne. Niektórzy pacjenci są podekscytowani i zamierzamy kontynuować procedurę, podczas gdy inni narzekają, że pieniądze rzucone na wiatr. Więc co to jest technika, jakie są jego zalety?

3D-mezoniti

Recenzje kobiet, którzy byli zadowoleni z procedurą, mówić o doskonałych rezultatów. Pacjenci natychmiast zauważy efekt: skóra jest dokręcone, kształt ciała i stać się bardziej uporządkowany twarzy. Metody wzmacniania kosmyki nie pojawił się tak dawno temu, a już zyskał popularność. Jednak ze względu na nowatorski charakter procedury dzisiaj wiele dyskusji o konsekwencjach, które są trudne do przewidzenia. W oparciu o metody ustalania nici biodegradowalnego materiału, który jest całkowity po 3-4 miesiącach. Są cienkie i giętkie stalowe igły lekarskiej wszczepionego w głębokich warstwach skóry i tworzy efekt liftingu. Technika ta jest skuteczna, ale wymaga znajomości anatomicznych cech struktury skóry i mięśni twarzy. Wskazania dotyczące procedury są związane z wiekiem zmiany, efekty cellulitu i liposukcji. Mezoniti (zdjęcie), przeglądy, które są kontrowersyjne, zostały opracowane w tkankach napięte stan powrót Koree.Effekt jest, że wprowadzenie wątków prowokować skurcz mięśni i rozluźnienie miękkie. I mikrokrążenie w tym momencie nie jest zakłócony. wątek wprowadzenie prostopadłej do osi mięśni prowadzi je do tonu i wzmocnienia. Odpowiedź tkanka do implantów, które tworzą włókna kolagenowe, które są oprawione i 1,5-2 lat utrzymanych sprężystość.

Wprowadzony mezoniti?

Opinie pacjentów określane są jako procedury najbardziej bezbolesny i braku dyskomfortu później. Dyskomfort podczas normalnej instalacji może być tylko w obszarach igłą do nakłuwania skóry, które znika po kilku dniach. Oprócz doskonałej znajomości anatomii specjalista powinien znać wątek wprowadzenie technika. To zależy od tego długo oczekiwanego efektu. Mimo wszystko, jeśli coś pójdzie nie tak, sytuacja może się pogorszyć, a zamiast naturalnego kształtu uszczelka twarz będzie przyciągać uwagę, wstrząsy i nieprawidłowości. Zaufaj swoje piękno udowodnione specjalistów, którzy mają duże doświadczenie! Mezoniti – połączenie z cienkiej, elastycznej igły, który jest przewodnikiem lub resorbowalne szwy, w oparciu o – polidioksanon. Po nici zamocowany na ostry koniec igły, wprowadzony, jest oddzielony od przewodu pozostaje w tkance. Znieczulenie jest wykonywana tylko dla tych pacjentów, u których próg bólu jest dość wysoki. Cały proces instalacji trwa pół godziny.

Mezoniti, który tak sprzeczne opinie – świetna alternatywa dla chirurgii plastycznej twarzy. Wszystkie przejawy niezadowolenia pacjentów po ich instalacji (asymetria twarzy, efekt „bunching”) sugeruje brak doświadczenia i praktyki u lekarza.