711 Shares 4205 views

Garden House – podstawa wypoczynku

W ich domku letniskowym w ogrodzie domu potrzebne, aby ukryć go przed wpływami atmosferycznymi, aby odpocząć, aby umieścić kilka niezbędnych rzeczy. Można je nabyć gotowy. Garden House pozostaje tylko zbierać. Dołączona jest to wszystko trzeba budować, nie trzeba nawet iść do zakupu sprzętu lub jakieś inne materiały budowlane, a dobry wynik może być pewny. Zakup domu, aby zebrać bardzo proste.

Podstawą do domu mogą być wykonane z betonowych filarach, ale wtedy trzeba wykonać deskowanie. Ale wymaga to dodatkowych kosztów. Jeszcze zrobić fundament czerwonej cegły, lub mogą być wykonane z drewna, kolumnowy. Elementy drewniane muszą być dokładnie obsłużyć antyseptyczne, warstwę bitumu, przyczyni się do zwiększenia żywotności drewnianej konstrukcji. Ale fundament betonowy niezawodny i praktyczny, wzięte z bloczków betonu są zainstalowane w górnej części piasku lub pokruszone cegły, aby wesprzeć miejsca budowy domu. Blok należy ustawić poziom głębokości powinien być 10-15 cm, na panel nabyć dom.

Jeżeli powierzchnia terenu pod budowę nierówny w niektórych miejscach, zajęłoby dodatkową jednostkę, jest zabezpieczona klejem, który obejmuje cementowe lub użyć cementu.

Zestaw dla domu ma opasujące belki, powinny być traktowane z antyseptycznym i suche dobrze. Następnie na belce ustawiony prostopadle na kwadrat, krawędzi. Zapiąć wykonane paznokcie design.
Przed podnieść ramę do podłogi, konieczne jest również, aby przetworzyć antyseptyczne i pozostawić do wyschnięcia.

Podłogi pochodzi ze zbioru grubej sklejki, przybity.
Nakładające się podłoga jest gotowa, można teraz zacząć instalować na ścianach, są zbierane zgodnie z instrukcjami, jak i na ziemi. Po zakończeniu suchego materiału do błony śluzowej. Ścianie, gdzie okno trochę bardziej skomplikowane wzory. Ramki zdecydowanie powinien umieścić. Gdy ściany są gotowe, muszą podnieść i naprawić z kolei złącznych. W zależności od poziomu umieścić ściany pionowej.

Aby zmontować krokwie dachowe, wzór wiązka jest używany, który jest przymocowany do panelu pionowo na poziomie za pomocą wsporników montażowych, w odległości patrzy ruletki. Na kratownic dachowych być przybity do panelu dachowego.

Płyt, które są zawarte podniesie drzwi i umieszczone w miejscu. Teraz nadszedł czas, aby zrobić dach, pokroić gontów za pomocą gwoździ dachowych, przycinanie i będą wykorzystywane do podnoszenia grzbiet. To wszystko, dom jest gotowy, jego budowa trwała tylko kilka godzin.

Trochę więcej czasu zajmie aby niezależny dom panelu. Na to musi również Fundacja legary na podłogę z płyt brzegowych brzegowych lub od 50 do 100, potrzebne krokwie. Dla Deski, tak że leżała, trzeba sklejki lub płyty pilśniowej. Zamiast płyty wiórowej pasować. Arkusze koniecznie pokryta lakierem. Stos umieszczono 2 warstw, dolne warstwy określonego kierunku poprzecznym i górną – wraz opóźnieniem.

Materiały dachowe wykorzystuje tanie, są one doskonałym wyborem, steklobity lub wałek. Aby skorzystać z miękkiego dachu legary należy dołączyć sklejki. Ale przede wszystkim konieczne jest, aby płyty, arkusze sklejki są standardową wielkość, i to doskonale nadaje się do budowy domu. Przedtem molo fundacji, konieczne jest, aby obliczyć szerokość i długość wymaganą liczbę arkuszy. Sama osłona jest wykonana z drewna, rozmiar od 50 do 50, wzdłuż krawędzi i w środku wywiercony jest wypełnione wełną mineralną, jest pokryty przez drugą forniru. To była trwała tarcza drewna jest konieczne, aby związać rogi wewnątrz i na płycie umieścić dwa wysokość paneli ze sklejki.

Na fundamencie przez zagłębienia 80 do 80 i 70 cm głębokości w piasku, aby wypełnić je w pięciu centymetrów, aby rzucić wodą i umieścić kolumny cegły, ich szerokość powinna wynosić od 40 do 40, a odległość między nimi wynosi 1,5 m.

Te wskazówki pomogą zbudować dom ogród, a co lepiej kupić gotowe lub zrobić tarczę samodzielnego zebrany materiał, lub domu ogród z barem, ty decydujesz. Niewielki dom ogród może stać się nie tylko niezbędne budynki, ale również ozdobą całej witryny.