745 Shares 6683 views

Gratulacje dla jego siostrzeńca w jego urodziny

Największą atrakcją jest oddawanie prezentów i dobrych chęci zamknięcia ludzi. Wesela, urodziny, święta zawodowe – wszystkie te okazje są dobre dla rodzinnych spotkań z pysznymi potrawami, konkursami i grzankami. Gratulacje dla swojego siostrzeńca powinny być szczególnie drżące. Przecież znasz tę osobę od samego początku i kochasz jak rodzone dziecko. Zastanów się nad każdym słowem i życzysz sobie, bo niekoniecznie zmaterializują się.


Dziecięcy imieniny

Chociaż dziecko ma małe urodziny, chce kupić nowe zabawki. Oralne gratulacje dla bratanka młodszego wieku. Ale starsze dzieci chętnie czekają na słowa i pochwały w ich adresie. Szczególnie dzieci będą lubiły wiersze z wzmianką o ich nazwie.

Życzę szczęścia do domu,

Sukcesy … (imię) – do rodzimych plemion!

Żyć z nim przez całe życie bez problemów,

W całym sukcesie i zwycięstwach.

Jesteś mądry i inteligentny siostrzeniec,

Będziesz doskonałym szefem!

Mądry i inteligentny mały,

Osiągniesz megoslav!

Magiczna zabawa

W każdym wieku człowiek zawsze oczekuje cud. W tym roku gratulujemy urodzenia siostrzeńca urodzinowego . Jeśli pozwalają na to możliwości finansowe, zachęcaj animatorów gorącym programem. Niech ubierają się w garniturze ulubionego bohatera dziecka. Wesoły konkursy i gry, quizy i spektakle będą zadowolić dzieci. Aby uzyskać poprawne odpowiedzi i ukończone zadania, możesz dać prezenty karpie. Takie chłodne gratulacje dla bratanka doprowadzą wszystkich do zachwytu.

Nie każdy budżet pozwala zorganizować taką rozrywkę. Możesz sam odegrać główną rolę. Dzieci będą dobrze bawić się z dobrze znaną osobą!

Szczerze wyrazy

Ciotkowie i wujowie zazwyczaj psują swoich siostrzeńców. Przecież te małe anioły są dziećmi braci i sióstr, najdroższych i najdroższych na świecie. Dzieci bez powodu otrzymują prezenty od krewnych. Urodziny z pewnością bez nich nie zrobią. Dołącz swój prezent z ciepłymi słowami.

"Moje ulubione dziecko, znam cię od urodzenia, jesteś jak mój własny syn. Zobaczyłem, jak zrobiłeś pierwsze kroki, usłyszałeś pierwsze słowa. Kochałem cię i kochałem, a teraz jesteś już prawdziwym człowiekiem, naszym obrońcą. Dorastaj odważny i odważny. Zrób to, aby rodzina była z ciebie dumna! Natura przyznała Ci wszystko niezbędne i jeszcze więcej. Jesteś przystojny, inteligentny, zręczny. Zawsze zachowuj się i dobrze się ucz się! Szczęśliwe urodziny, ukochany mąż!

Tak piękne gratulacje dla twojego siostrzeńca z ciotki brzmią piękne i pożegnanie. Jeśli siostrzeniec dorastał i zamienił się w pięknego młodego człowieka, takie słowa nie będą mu odpowiadać. Mowa powinna być poważna, chociaż nadal postrzegasz ją jako mały chłopiec.

"Mój ukochany bratanek, chcę pogratulować nie tylko urodzinom, ale również faktu, że usprawiedliwiłeś nasze nadzieje! Wszystko dobre i dobre, że rodzice zainwestowali w ciebie, było uzasadnione. Jesteś godnym człowiekiem, inteligentnym, sprytnym i spontanicznym! Zachowaj to wszystko, przenosisz się przez lata, wesoły porządek i łatwy charakter. Nie pozwól, aby smutki i trudności spotkały się na twojej drodze! "

Teraz wiesz jak pogratulować swojego bratanka w jego urodziny. Bądź szczery z nim, niech czuje twoje wsparcie i miłość.

Najważniejszy dzień

Jednym z najjaśniejszych i najbardziej znaczących świąt jest ślub, zapukał do drzwi. Siostrzeniec postanowił legitymizować jego relacje z ukochaną i przygotowuje eleganckie święto? Nie panikuj, wystarczy dobrze przygotować i wszystko pójdzie jak mechanizm. Problemy z weselą są bardzo przyjemne. Jako bliski krewny, ciotka musi pomóc w organizowaniu wakacji, zachwycać się w dniu ślubu i wymówić piękną mowę! Z emocji i emocji burzowych słowa mogą wyskakiwać z twojej głowy. Dlatego też napisz swoje gratulacje dla swojego siostrzeńca w pięknej kartce pocztowej i przeczytaj ją uroczyście.

Dziś mamy szczęście,

Tak, co? Dwaj ludzie zjednoczyli się w rodzinie!

Jesteś wspaniałą parą,

Niech będzie tak zawsze!

I niech dom będzie pełen światła i ciepła!

Szanuj siebie, dbaj o siebie,

I rodzi więcej dzieci!

Wszakże najważniejszą rzeczą w życiu jest rodzina!

Wesołych Świąt, gratuluję Wam!

Cierpliwość i szacunek

Jeśli nie jesteś fanem zapamiętywania wierszy serca, gratulacje na ślubie bratanka mogą być przedstawione również w prozie! Opóźnienie wykonywania nie jest konieczne, kilka wskazówek i można głośno krzyczeć "Bitter"! Umieść słowa mądrość i radość, tkliwość i troskę.

"Moi drodzy nowożeńcy, dziś jest najważniejszy dzień w twoim życiu. Teraz wszyscy jesteśmy jedną rodziną. Miłuj się wzajemnie, szanuj i zawsze znajdź kompromis! Wyruszyliście ciężką drogą, zastawiając silne małżeństwo – bądź dyplomatą! Zadbaj o rodzinny dom, ale zawsze będziemy ci wspierać i pomóc! To gorzkie! "

Humor jest zawsze istotny

Wesele to najbardziej zabawne wakacje wszystkich znanych. Dlatego mniej tekstów, bardziej humoru! Ubierz się w stroju cygańskim i poproś prezentera, aby ogłosił, że Carmen chce powiedzieć parę słów młodym nowicjuszom! Pod wesołą muzyką, machając jasnymi spódnicami, przychodzi Ciotka lub wuja (która będzie jeszcze zabawniejsza) i powitać gratulacje na ślubie siostrzeńca.

"Jestem siostrą w siódmym pokoleniu, przewiduję przyszłość i przeszłość! Teraz zgaduję, kto tu jest pan młody, a kto jest panną młodą! Sala milczy, nie mów mi o tym, bo przyniosę ci szkody! Cyganka machnęła mu dłonią, wyjąła z torby kryształową kulę i spojrzała przez nią. Powoli przychodzi do młodych i pokopuje im palec! "Duch wielkiego dziadka mówi mi, że jesteś nowożeńcem, więc bądź szczęśliwa przez całe życie" błagam, abyś nigdy nie rozstał się i nie stworzył obozu dzieci, niech złoto i dolary spadną na twoją głowę! Niech tak będzie, jak wielka Carmen chciałaby! "

Cyganie opuszczają muzykę zegara. Goście będą się śmiać z serca. Takie komiczne gratulacje dla siostrzenica wyglądają nietypowo i pamiętają każdego.

Pogoda w domu

Jak miło patrzeć na pary w miłości. Są takimi dotykowymi, przetargowymi, troskliwymi oczami, które błyskają ze szczęścia, a uśmiech się nie wychodzi z twarzy. Zwłaszcza serce cieszy się, jeśli ci ludzie są bliscy i drodzy. Daj nowożeńcom "dom rodzinny", który jednocześnie zapalą się. Możesz zrobić to piękne pamiątki własnymi rękami. Kup niezwykły świecznik i jedną grubą świecę. Udekoruj je kwiatami, dżetami, koralikami. Chociaż miłośnicy zapalą "rodzinne serce", powiedz, gratulacje ślubu z bratankiem. W tak dotyku każdy moment będzie śledzony. Dopiero niedawno pan młody był karapuzem i jeździł na trójkołowcu. Lata minęły jak moment, a teraz jest już narzeczonym!

Gratuluj rodziny z serca, nie skąpaj na ciepłych słowach i życzeniach!