712 Shares 6516 views

90-dniowa dieta odrębnej żywności – z korzyścią dla utraty wagi

Większość kobiet pytają, jak mogą być szybko i bez szkody dla zdrowia naedennye resetowania lub inaczej nabytych dodatkowych kilogramów. Mamy Spieszę rozczarować: schudnąć szybko i bezboleśnie po prostu niemożliwe. A więc płci pięknej, które nadal udaje się zrobić to w rekordowym czasie, a następnie trzeba traktować całe ciało. I utrzymać ten wynik po diety flash mogą być bardzo trudne.


Najbardziej idealna metoda odchudzania – właściwa dieta i intensywnych ćwiczeń. Nie można nawet zrezygnować z ulubionych potraw, ale po prostu ograniczyć ich spożycie do minimum. Oczywiście, aby schudnąć, trzeba dostosować wielkość porcji. Jeśli jesz w porządku, ale porcje pięćset gramów, a potem, oczywiście, jest mało prawdopodobne, aby schudnąć.

W rzeczywistości, 90-dniowa dieta odrębnej żywności – i nie jest to dieta w ogóle, a jedną z opcji rację, zbilansowana dieta. Obliczona dla całego okresu są pewne pokarmy, które można jeść na śniadanie, obiad lub kolację, nie zapomnij o przekąskach. Oczywiście, do nabycia w idealnej formie przez czas niezbędny do rezygnacji z słodkie, tłuste i smażone, a także korzystać z innych metod gotowania: czyli zamiast smażenia olej używany do gotowania, pieczenia i duszenia we własnym soku lub wody.

90-dniowa dieta z oddzielnym zasilaniem obejmuje cztery dni z pewną zasadą władzy, które są powtarzane w kółko. Jeśli nagle „zepsuł”, rozpoczyna się od dnia, w którym to się stało i po prostu kontynuować. Pierwszy dzień diety – białka, drugi diet – skrobia, trzeci – węglowodan, a czwarta – witaminy. Jest zrozumiałe, że każdy dzień dwudziestego dziewiątego rozładunku powinny być wykonywane na wodzie. Jeśli rozładować więc jest to bardzo trudne, można wybrać inne, bardziej oszczędnych metod rozładunku.

90 dni dietą oddzielnym żywności nie mogą zmienić kolejność dni. Ponieważ są one specjalnie skonstruowane tak, że można schudnąć w czasie nie czuć głodu. Najlepiej jest jeść kilka razy dziennie. Najlepszym rozwiązaniem będzie cztery posiłki dziennie, ale należy pamiętać, że soki owocowe i warzywne są również uważane za posiłki.

Pij wodę. Dowolny, ale nie mniej niż dwa litry dziennie (o około ośmiu szklanek wody), staraj się pić wodę oczyszczoną. Można dodać trochę soku z cytryny i gałązek mięty do smaku.

90-dniowa dieta odrębnej żywności wykluczyć wszystkie pokarmy bogate w cukier, cukier, miód, czekolada, ciastka i tak dalej. Jeśli są bardzo chciał słodki, a następnie, w drodze wyjątku, można zjeść łyżkę miodu, ale nie częściej niż raz dziennie.

Ostatni czas zjeść trzy godziny przed snem. Staraj się, aby odstępy między posiłkami: pierwszy dzień diety powinny być cztery godziny w drugim i trzecim – trzy godziny, a w witaminy, czyli czwarty dzień, przerwa może być zmniejszona do dwóch godzin.

Dni białkowe na śniadanie zjeść kilka owoców na obiad – wszelkie pokarmy białkowe, można dodać do nich kilka warzywa (ale nie ziemniaki). Po obiedzie, konieczne jest, aby napić się bulion. Zakłada się, że na kolację będziesz miał to samo na obiad – tylko pół porcje i bez bulionu. Dozwolone jedna przekąska żadnych owoców z wyjątkiem bananów i winogron.

Skrobia codziennie śniadanie i przekąskę podobną do białka dziennie, w porze lunchu są dozwolone owsianka na wodzie (z lub bez warzyw) i fasola. Obiad – połowa obiad.

Węglowodan codziennie śniadania i przekąski Powtórz poprzedni dzień, i lunch są dopuszczalne produktów mącznych, takich jak makaron, ale byłoby lepiej, jeśli zdecydujesz się używać produktów dietetycznych. Porcje powinny być standardem, nie więcej niż dwieście pięćdziesiąt gramów. Obiad – połowa obiad.

Dzień witamina dozwolone wszelkiego rodzaju owoców, spróbuj pić więcej wody. Pod koniec czwartego dnia, powtórzyć cały cykl, ale nie zapominaj, że dwudziesty dziewiąty dzień – manipulowaniu. W związku z tym trzeba jeść dokładnie 90 dni, dlatego dieta nazywa – 90-dniowa dieta. Odpowiedzi o nim tylko pozytywne. Z właściwym zachowaniem menu i wielkości porcji można stracić trzy miesiące do piętnastu kilogramów. 90-dniowa dieta osobnego kanału, opinie , o których można przeczytać w wielu kolorowych magazynów, pomoże Ci uzyskać ciało, o którym marzyłem o!