616 Shares 4599 views

pojazdy elektryczne dla dzieci: opinie klientów

Dzisiejsze dzieci nie są pozbawieni zabawek. Wśród nich szczególne miejsce mają sterowany radiem i na własnym torze. Ci, którzy wolą samochody elektryczne dla dzieci, prawdziwe studia o ich trwałość i właściwości technicznych. Modele różnią się nie tylko wyglądem, ale również istotną treść funkcjonalne.

Co to jest pojazd elektryczny

Elektryczny samochód wygląda jak prawdziwy mini-samochód, który jest napędzany przez akumulator zainstalowany. Ważne cechy są brane pod uwagę przy wyborze rozmiaru, nośności, prędkości maksymalnej, oraz sposobu sterowania.

Aby zakupić przyniósł tylko pozytywne emocje i był źródłem rozwoju dziecka, konieczne jest, aby dokonać właściwego wyboru zabawek. samochody elektryczne mają wiele dzieci opinii na stronach sklepów internetowych. Ten produkt, który nie jest używany tylko dla zabawy, i jest bardzo potężnym narzędziem w rękach małego kierowcy.

Ograniczenia wiekowe. Maszyny dla dzieci w wieku od 1 roku do trzech lat

Maszyny z napędem elektrycznym, jego rozmiar, praktyczne możliwości i osiągnąć prędkość zależą w jakim wieku jest obliczana projektu. Przy wyborze samochodu elektrycznego dzieci, opinie rodziców wskazują, że model powinien przypominać normalną maszyny do pisania w jasnych kolorach, o masie nieprzekraczającej 10 kg.

Sama nie zyskuje prędkość większa niż 3 km / h, a na maksymalnym obciążeniu 20 kg. Trzeba mieć pasy. W odniesieniu do takich parametrów jest wystarczająco akumulator, który korzysta 6 woltów i pełnego naładowania trwa jedną godzinę.

Wśród opcjonalnych akcesoriów witamy róg i wiele świateł.

Wiek od 3 do 7 lat

Dla dzieci w tym wieku mogą wybrać model, który rozwija prędkość 7 km / godzinę i może wytrzymać ciężar pasażera do 40 kg.

W opinii rodziców, lepiej jest kupić samochód, który jest wyposażony w tej transmisji. W tym przypadku dziecko będzie mógł wybrać jedną z dwóch prędkości, a nawet cofać.

W takich modelach dostarczył pedał hamowania. Jest zasilany przez potężny akumulator elektryczny, który wymaga 12 V do ładowania i jest w stanie wytrzymać obciążenie do dwóch godzin z dala.

wieku szkolnym

Dla dzieci w wieku szkolnym wymaga bardziej zaawansowanych pojazdów elektrycznych. Opinie właścicieli wskazują, że lepiej jest, aby pozostać na komputerze, który ma dwa miejsca i może pomieścić do 60 kg.

Obowiązkowe transmisji, który pozwala na zmianę częstotliwości przełączania i przesyłania samochodu w odwrotnej kolejności. Dzieci mogą jeździć na tym pojeździe elektrycznym z prędkością do 15 km / h, ale także potężny akumulator jest wymagane do tego. Produkt jest zakończona, że akumulator wymaga ładowania 24 V. Dostępne nawet tam i 36-woltowe wersje, które są jednak znacznie droższe.

Ważność zakupu

Wszelkie zabawka nosi wielki potencjał dla rozwoju pewnych cech u dziecka. Aby elektryczny był źródłem radości i przenoszenia efektu edukacyjnego, należy go prawidłowo wybrać.

pojazdy elektryczne dla dzieci zyskały liczne opinie. Wśród nich są wyraźnie rozczarowany. Ale to może być przypisane do wszystkich zabawek ze złym nastawieniem do niego. Zasadniczo, rodzice zgadzają się, że samochód elektryczny – użyteczną nabycie, a ich argumenty są oparte na następujących ustaleniach:

 1. Zarządzając własną pojazdu, dziecko poprawia, poprawia koordynację.
 2. Rozwijanie uwagę jako zabawka obejmuje kilka narządów.
 3. W formie gry, można nauczyć znajomości przepisów ruchu drogowego. Uczyć się zasad ruchu pieszego i odpowiedzialności kierowcy.
 4. Niektórzy rodzice są zadowoleni z całej kreatywnej prezentacji tematycznej na temat ruchu drogowego. Na przykład, w formie gier, rozwija wyobraźnię i mowy.
 5. Łatwiej jest nauczyć dziecko na zamówienie i odpowiedzialność. Dziecko uczy się mieć swój własny transport w czysty i oglądać jego serwisowania.

Tak więc, możemy stwierdzić, że właściwe podejście nie jest samochód elektryczny dla dzieci będzie bezużyteczny zakup i zapewni nieocenioną pomoc w wychowaniu dziecka.

Kryteria wyboru

pojazdy elektryczne dla dzieci różnią się nie tylko wyglądem, ale obecność różnych funkcji i operacji. Na sprzedaż można znaleźć model z pilotem. Studiowanie opinie rodziców, można stwierdzić, że ta metoda jest odpowiednia do kontroli kierowców w wieku poniżej trzech lat. Wynika to z faktu, że dzieci nie są w stanie stale trzymać pedał gazu i nie wiem jak do kierowania we właściwym kierunku.

Dlatego Te samochody elektryczne dla dzieci, recenzje tego potwierdzić, stać się wielkim rynkiem zbytu dla rodziców, ponieważ oni sami mogą kontrolować ruch maszyny.

Dla dzieci w wieku od 3 lat do 7 wymagają modele, które nie przekraczają prędkość 7 km / godzinę. Jednak dzieci są nadal zbyt małe i nie może poradzić sobie ze zwiększonym obciążeniem. W tym wieku na sprzedaż jest w postaci motocykla elektrycznego. Są one wyposażone w trzy koła i upewnij się, że pas bezpieczeństwa. Często opcja ta jest korzystna, gdyż tworzy efekt jazdy wolność.

Dla młodszych uczniów jest korzystne, aby wybrać urządzenie w postaci jeepa. Są one wyposażone w dwa miejsca i jest imponujący widok. Pozwala to na dziecko, aby rzucić się najmłodszym członkiem rodziny lub przyjacielem, który sprawi, że gra bardziej ekscytujące.

Opinie na temat popularnych modeli

Wśród wielu dostępnych na rynku pojazdów elektrycznych jest najbardziej popularnym modelem. Ich funkcje są w wyglądzie, specyfikacji technicznych i wyposażenia dodatkowego. Ważnym czynnikiem dla wielu jest cena. Jeszcze zabawka od drogi, więc nie każdy rodzic może wybrać „fancy” wersję.

Elektryczne Peg Perego Corral T-Rex – Single ATV, odnosząc się do połowy rynku. Jej cena waha się w zakresie 28000 p. Za te pieniądze użytkownik dostaje wyższą przepustowość, akumulator 12 V oraz możliwość podróżowania na wzniesieniu o nachyleniu 10 procent.

Opinie wskazują, że model jest idealny dla dzieci 4-7 lat w tej dziedzinie. Urządzenie przyspiesza do 6,5 km / h, ma szerokie i stabilną podstawę. Rodzice docenione przycisk blokady prędkości, dzięki której ATV nie będzie mógł jechać szybciej niż 4 km / h. Starsze dzieci docenili możliwość przełączania prędkości oraz obecność na odwrót.

Dziecięcy elektryczny Ford Ranger

Opinie o tej postaci, w lewo rodziców, którzy mają dwoje dzieci. Maszyna jest wyposażona w dwa miejsca i jest przeznaczony dla wieku od 1 roku do 10 lat.

Wśród zalet wydaniu:

 • Obecność odtwarzacza MP-3.
 • Muzyczna podróż akompaniament.
 • Miękkie fotele są wyposażone w pasy bezpieczeństwa.
 • Otwiera tułowia i lusterek wstecznych.

Każdy, kto kupił samochód elektryczny dla dzieci „Ford Ranger” pozytywną opinię w lewo na jasnym projektowania i masywnych kołach piankowych. Ten producent podejście do dziecka pomaga nawet jeździć nad uderzeniami i pokonywać niewielkie przeszkody.

Akumulator 6 V pozwoli dzieciom na przyspieszenie do prędkości 6 km / h. Rebyatnya może wybrać dwie prędkości, bieg wsteczny i jest skonfigurowany na dwa rodzaje. Model podoba swoim klientom szeroki wybór kolorów. I kosztuje 20.000 rubli w wielu wydaje się do przyjęcia.

Dzieci Cars ZP3599

Model budżetu, który jednak ma bardzo wymierne korzyści. Urządzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat i jest dostępny w dwóch kolorach: czerwonym i niebieskim. Cena wynosi około 10.000 rubli.

Informacje zwrotne od rodziców, idealnych dla niepewnych młodych zawodników, ponieważ przyspiesza w zaledwie 3,5 km / h. Ze względu na ogromne koła łatwo przechodzi do różnych nierównym asfalcie i poradzić sobie nawet z ziemi.

Wśród zalet rodziców również generować całkiem silną ramę, która może wytrzymać ewentualne wstrząsy, ponieważ dzieci nie radzą sobie z zarządzaniem. Kolor, informacje zwrotne, nie blakną na słońcu, więc pozostaje jasne i soczyste przez długi czas.

Ci, którzy szukają elektrycznych niskim dzieci COST samochodów na baterii, opinie o tym modelu bada uważnie. Decydując się na zakup, co do zasady, nikt nie pozostaje rozczarowany. Model posiada efekty dźwiękowe. Reflektory świecą gdy posuwa się naprzód. Ponadto, ważne jest, że samochód elektryczny ma pełny panel sterowania, który obejmuje odległość 30 metrów. Dzięki tej maszynie będzie odpowiadał nawet najmłodszych kierowców.

Dzieci „Mercedes”

Dlaczego nie zrobić dziecko szczęśliwe i nie dostać mu kopię popularnego małego samochodu? Wśród modeli istnieje wiele odmian, ale większość twierdzi Mercedes Benz AMG.

To wszechstronne urządzenie, które ma dwa miejsca. Dla dzieci o wadze poniżej 30 kg.

Maszyna może osiągnąć prędkość 7 km / h, wyposażony w dwa silniki 12-Volt. Aby Electric zaczęła się poruszać, konieczne jest jak w wersji dla dorosłych, przekręcić kluczyk w stacyjce.

Kolor, w opinii rodziców, całkiem poważny. Można wybrać klasyczną czerwoną lub brązową szlachetny elektrycznych.

Dzieci „Mercedes” zawiera recenzje w większości pozytywne. Wśród jego zalet jest odosobniony:

 • Możliwość wyboru szybkości 3,5 lub 7 km / h;
 • odwrócenie;
 • Praca ciągła przez około 80 minut;
 • Sygnały audio znajdujące się kierownicę;
 • Głośniki do odtwarzacza MP3;
 • duże koła;
 • Uniwersalność wieku;
 • istnienie dwóch siedzeń z pasów bezpieczeństwa na zatrzask.

Biorąc pod uwagę, że maszyna ma swój koszt w przedziale od 18.000 rubli i ma pilota, można zauważyć, że produkt w pełni zasługuje na lewo pozytywne opinie klientów.

wniosek

Nie ma wątpliwości, że przejęcie będzie korzystne dla elektrycznych dla dzieci. Recenzje, który z nich jest najlepszy dla Twojego dziecka, nie poprosi, ale daje wyobrażenie o cechach jakościowych i możliwości. Dlatego nie ma potrzeby zakupu najdroższe. Aby zakup był użyteczny, konieczne jest przeanalizowanie dostępnych funkcji i wybrać pożądany. Na tej podstawie, a także możliwość zakupu wybór jest wykonany. Najważniejsze, że dziecko zostało wygodnie umieszczone na maszynie i łatwo zarządzać.

Należy również zauważyć, że dziecko może stracić zainteresowanie zabawką. Warto zatem wymyślić wspólnych gier i tematycznych zadań.