659 Shares 6283 views

Leczenie nerek środków ludowej. Jak pozbyć się kamieni i piasku

Kamicy – choroby związane z nerkami, jedną z najbardziej powszechne w tej dziedzinie. Najczęściej cierpią osoby w wieku od 20 do 50 lat. Choroba charakteryzuje się powstawania kamieni nerkowych lub bezpośrednio do dróg oddechowych. Formacje te popularnie zwane kamienie. Z reguły, przed pojawieniem się kamieni nerkowych, utworzonych przez piasek, który następnie formuje się większych cząstek stałych.


Leczenie, oczywiście, lepiej jest zacząć na etapie wykrywania piasku. A wcześniejszy start, tym lepiej. Ale musimy pamiętać, że w każdym przypadku, w celu pokonania takiej choroby jest trudne.

Ogólne zalecenia są następujące:

– pić więcej płynów, zwłaszcza leki moczopędne;

– dieta;

– przeprowadzenie szeregu specjalnego wysiłku.

Wraz z narkotykami – terapii zalecanej przez lekarza, konieczne jest, aby rozpocząć leczenie środków nerki ludowych. Obejmują one szereg opłat nerek, które są powszechnie stosowane w medycynie klasycznej. Są zaparzania i przyjmować doustnie. Przebieg zwykle wystarczająco długo. kolekcja gotowy można kupić w aptece.

Ziołowy można odebrać na własną rękę. Wziąć w równych częściach rumianku, mięty i Melis (łyżeczką). Godzinę wlać pół litra wrzącej wody. Część podzielić na dwa etapy – rano i wieczorem.

Do usuwania piasku, można stosować skuteczną popularne recepty: make płyny na nerki z wlewem selera, pietruszki i koperku. Zioła warzone w gotującej wodzie przez 20 minut. Pożądane jest, aby załączyć grzałki przyjemną temperaturę na płyny. Przebieg leczenia – 10-15 dni lub więcej.

Do usuwania piasku może pomóc cytrynę. Konieczne jest, aby natrzeć na ruszt o małej wielkości ze skórki, dodać miód i oliwę z oliwek – tak aby wszystkie składniki były w równych proporcjach. Mieszaninę nakłada się na łyżce kilka razy dziennie.

Kolejny przepis z wykorzystaniem cytrynę – sok z owoców wycisnąć w pół szklanki wrzącej wody. Picie porcji kilka razy dziennie. Podobnie, można stosować marchewki, ogórek i sok z buraków zmieszane w równych proporcjach.

Marchew może być stosowany nie tylko w postaci soku. Użyteczne, a jej nasiona. Jest to konieczne do mielenia nasion i wziąć około jednego grama trzy razy dziennie. Albo zrobić wywar z nasion, zaparzać dwunastej i jeść trzy do czterech razy na pół kubka.

Leczenie nerek zioła są stosowane i tworzy kruszenia kamieni. Tak więc, na przykład, zaleca się, aby wziąć pod wlewem rdestu ptasiego ziół. 20 g trawy wlać gorącą wodę i wlewów dwie godziny. Pić dwa razy dziennie na łyżkę.

Również leczenie nerek środków ludowej mogą być wykonane przy użyciu wywar z liści torebki pasterza, z siemienia lnianego, korzenia mniszka lekarskiego i wielu innych roślin.

Przyciąć siemię lniane Zagotować 5 minut w 200 ml wody. Wziąć 100 ml rozcieńczania wodą. Do smaku, dodać cukier, ale lepiej – miód.

Jednym z powszechnie stosowanych ziół w leczeniu kamicy – glistnik. Łyżka chelidonia inkubowano przez 4 godziny w dwóch filiżanek wrzącej wody. Bierze jeden kubek wlewu dziennie, dzieląc dawkę do trzech dawek.

Leczenie nerek środków ludowej – to aplikacja bulion skrzyp. Pomoże to przynieść kamienie, a także łagodzą ból.

Inną popularną metodą – jąderka kamieni śliwy. Muszą jeść 20 sztuk każdego dnia trzy lub cztery tygodnie z rzędu. Następnie pauzy (w tym samym czasie) i powtarzającej się cykl kilka razy.

Ludzie także leczenie nerek i nalewki wódki czosnek receptury. Drobno posiekanego czosnku obrane należy nalegać na jeden litr wódki. Zaparzać przez dziewięć dni w słońcu i pić na czczo szklankę raz dziennie. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kalendarz księżycowy – jest konieczne, aby rozpocząć stosowanie nowego księżyca.

Zatem leczenie nerek środków ludowej – jest skutecznym dodatkiem do leczenia przepisanego przez lekarza prowadzącego.