292 Shares 8360 views

kariera i biografia Kris Jenner za

Kris Jenner – stylowy matką wielu dzieci. Urodziła sześcioro dzieci. To już dawno stała się babcią. Chris – amerykański ekonomista. Były żona prominentnego prawnika Robert Kardashian. Potem – żona mistrza olimpijskiego B. Jenner.

rodzina

Kris Jenner, który opublikował zdjęcia w tym artykule, urodzonego 11.5.1955, w Stanach Zjednoczonych, w Kalifornii, w San Diego. Jej rodzice – zwykle po prostu ludzie. Ojciec – inżynier, a matka – gospodynią domową. Chris ma dwie siostry – Sarah i Karen.

praca

Jest teraz Kris Jenner zwane towarzystwa. Ale w młodości była zupełnie normalna praca. Chris rozpoczął karierę pracy stewardesę. I dostała pracę do pracy, nie mając wpływowych i bogatych przyjaciół. Jedyną rzeczą, jaką miał – dobry wygląd, wytrwałości i ducha przedsiębiorczości.

Dlatego, kariera stewardesa zakończył bardzo szybko. A potem osiągnął wyżyny. Teraz Chris – kierownika za własne córki – Kim, Chloe i Courtney. Ponadto, pomaga w prowadzeniu biznesu do męża. Otworzył swoje własne sklepy. Jenner – energiczna kobieta, a może „wirowania” raz we wszystkich obszarach biznesowych.

Okrągły los, przeznaczenie zmiana

Jako jeden z zwykłego lotu poznała Robert Kardashian. W tym czasie, było pełne obietnic, młodego prawnika. Między Chris i Robert nie było współczucie i zaczęli spotykać. Po jakimś czasie, w 1978 roku, młodzi ludzie byli małżeństwem.

Kris Jenner Kobieta biznesu

Wydawałoby się, że jej życie i jak rzeczy są. Ona z powodzeniem poślubiła mężczyznę zabezpieczone. Ale ta dziewczyna była trochę ryzykowny. Postanowiła spróbować swoich sił w przedsiębiorczości. Szczególnie dlatego, że mąż był skłonny dać jej żadnego wsparcia. Tak więc Chris otworzył swój pierwszy sklep. Brała aktywny udział w jego promocji. Teraz Chris ma zapisać kolejny dzieci. Plus, to jest w jury „Podium”.

Prywatne towarzystwa życie

Chris żonaty Robert Kardashian, który później stał się znany prawnik. Pobrali się w lecie 1978 roku. W tym małżeństwa urodziło się czworo dzieci: trzy dziewczyny (Kourtney, Kim i Chloe) i syna Roba. Chris i Robert żyli razem przez 12 lat. Ale potem już nie poradzić sobie z pojawiającymi się problemami życia, które doprowadziły do rozwodu. Niemniej jednak para pozostaje w dobrych warunkach dla dobra dzieci.

Kris Jenner jako młody człowiek był bardzo atrakcyjny, ale z wiekiem stał się bardzo piękny i stylowy kobieta. Nie jest zaskakujące, że nie pozostanie długa. Ona ma romans z biznesmenem i mistrz olimpijski – Bruce Jenner. Przed złożyć ofertę, Chris, sportowiec próbował naprawić relacje z jej pierwszego męża, kochanie, tak aby nie powodować uszkodzenia dzieci.

Mężczyźni próbowali chronić dzieci przed kłótni i skandali, i rozwiązać wszystkie problemy pokojowo. Nawet udało się pozostać w dobrych stosunkach. Do tej pory oni okresowo komunikować. Ale najstarsza córka, Courtney, cierpiał cięższe wszystkie nowe matkę małżeństwa. Dziewczyna przez rok uparcie nosił tylko czarne ubrania. Z biegiem czasu, Courtney nadal wybaczył matce, a ich relacja się poprawi.

Bruce i Chris pobrali się w 1991 roku, a w 1995 roku mieli syna. To był prawdziwy cud. Kris Jenner nie był młody, a prawdopodobieństwo ciąży pozostał znikomy. Syn nazwany Kendall. Dwa lata później, drugi cud. Chris ponownie zaszła w ciążę i urodziła córkę, która została imieniu Kylie.

Oprócz swoich sześciu dzieci wychowywanych przez Bruce Jenner czterech dzieci: Burt, Casey, Brody i Brandon. Przed Chris jej drugi mąż był dwukrotnie żonaty, a zarówno małżeństwa urodziła się parę dzieci. W rezultacie, Chris stał się matką dużej rodziny. Ale aktywnych działalności gospodarczej nie są w lewo.

Drugie małżeństwo , Chris pojawił się również nie do końca udany. Rozwiedli się w 2015 roku Bruce. Natychmiast po rozwodzie Bruce zastąpiła podłogę i przybrał imię Caitlin. Należy zauważyć, że Chris, to niesamowita kobieta była w stanie zrobić to tak, że były mąż drugi wspierany całą wielką rodzinę.

Jenner zostaje sam teraz. Towarzystwa zaczęła spotykać Kori Gemblom – producent muzyczny. On jest młodszy niż Chris 17 lat. Bardzo bogaty. Dlatego w komercji z jego podejrzenie niemożliwe. To jest naprawdę o miłości.

Reality show „gwiazda” z rodziny

Kris Jenner, którego biografia jest naprawdę niesamowite i ciekawe, jak wspomniano powyżej, po prostu, jest menadżerem jej trzech córek, którzy biorą udział w reality show. Dla wielu matek duża rodzina mogła spowolnić jego karierę. Ale Chris oczywiście nie ma zastosowania do takich kobiet. Wręcz przeciwnie, to również skorzystał z jego dużej rodziny i uczynił go prawdziwym reality show.

Jak obliczyć Chris, ten program w czasie rzeczywistym z udziałem kilku pięknych kobiet o wiele bardziej interesująca niż wszystkich innych programów telewizyjnych. W tym czasie Jenner już dwa sklepy, które musiały być rozwój. Zatem przedsiębiorczą kobietą w jednym zamachem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Jej piękno-córka rozmawiać w reality show o salonów i butików, które odwiedzają, w tym Chris i sklepów. Które wydarzenia zdarzyć, że kochają, etc. Jenner nawet wolno strzelać ją na sali operacyjnej, gdy zrobiła liftingu. Jej rodzina jest niemal przez całą dobę pod fotokarabin. Wyjątek – tylko do snu.

Rodzina nie tylko nie przeszkadza, ale również chętnie uczestniczą w tym reality show. Chociaż istnieje również porozumienie. Jak tylko ktoś zaczyna cierpieć z takiej kontroli, strzelanie zostanie rozwiązana natychmiast. Ale córką Kris Jenner – bardzo piękna dziewczyna, i tak długo jak są one spełnione, aby być w centrum zainteresowania.

Pomimo faktu, że show zaczęły pojawiać się w 2007 roku, to nadal nie traci na znaczeniu, i przyciąga uwagę wielu widzów. Jej drugi były mąż bierze również udział w reality show. Ale w innym – program przychodzi do syna Brodie. Ten show mogą również tworzyć zdrowe projekt konkursowy przyrodnimi siostrami piękno.