155 Shares 7447 views

Dlaczego nie pójść co miesiąc i co zrobić

Dlaczego nie pójść miesięcznie? Termin emisji. Do tej pory jeden z najczęstszych ginekologicznych odchyleń stanowi naruszenie miesiączki. Prawie wszystkie kobiety doświadczają tego problemu przynajmniej raz w życiu. Przerwanie cyklu miesiączkowego może być „random” porażka, a zjawiskiem trwałym. Niech szczegółów i na jednym i drugim przykładzie wykonania.

Dlaczego może opóźnić miesięcznie

Porozmawiajmy o najczęstszych przyczynach miesiączki opóźnienia :

• Jesteś w ciąży. Głównym objawem ciąży jest brak miesiączki. Jeśli masz powody, by sądzić, że może być w ciąży, czy też nawet zaczynają odczuwać pierwsze oznaki tej choroby (ból w klatce piersiowej, nudności), to można po prostu przeprowadzić test (korzyści można znaleźć w każdej drogerii), lub po prostu do oddawania krwi w szpitalu hCG.
• dojrzewania. W etapie pozostawiono powstawaniu zmian hormonalnych w cyklu menstruacyjnym. Takie zmiany mogą nastąpić w ciągu dwóch lat od daty pierwszego nieudanego okresu. Takie odchylenia w cyklu są normalne i nie wymagają specjalnej opieki lekarskiej. Jeśli jednak i po dwóch latach cyklu nie jest regulowana, to trzeba zwrócić się do endokrynologa.
• Stres. Wiele osób nawet nie martwić się o to, dlaczego nie pójść miesięcznie, bo wiedzą dokładnie, co mają ostatnio zbyt nerwowy, a to doprowadziło do opóźnień, ale wtedy wszystko będzie się układać. W rzeczywistości, jeśli ciało, więc reaguje na stres – to nie jest normalne. Tak więc, jeśli dziewczyna jest w sytuacji stresowej, organizm zaczyna zwiększonej produkcji hormonów takich jak prolaktyna. To z kolei prowadzi do rozwoju blokuje owulację. Więc trzeba mniej emocjonalnie reaguje na wszystko, co dzieje się z Twoim cykl menstruacyjny był normalny.
• Ekstremalne diety. Często w walce o smukłą sylwetkę kobiety, zgodzić się na każdą ofiarę. Panie siedzą na różnych diet, z których większość to z równowagi. W wyniku tego, korpus przestaje produkcji estrogenu, który jest w potrzebie tłuszczu. Bez hormonów owulacja nie może wystąpić. Dlatego też, jeśli jesteś na diecie, a ty się do opóźnienia miesiączki, co robić, wiecie – po prostu przestać obserwować go i udać się na zrównoważonej diety.
• cykli jajeczkujących. Taki cykl awarii zdarza się kilka razy w roku, większość kobiet. Leczenie takiego warunku nie jest wymagane.
• Otyłość. Dlaczego nie pójść z miesięcznych diet jest jasne, ale że otyłość tłuszczu do produkcji hormonów bród? Okaże się zbyt dużo hormonu zbyt złe, jest on przekształcony androgenów, co prowadzi do opóźnienia miesiączki.

Kto jest winny lub dlaczego nie pójść miesięcznie

Spróbujmy zrozumieć, jakie są inne zmiany w organizmie może prowadzić do opóźnionego miesiączki:
• zakażenia miednicy. Ten problem jest związany z jednym z najczęściej. W celu rozwiązania tego problemu, wystarczy przeprowadzić badania na temat patogenu. Te patogeny mogą być chlamydie, mykoplazmy i inne uroplazmy. A jeśli była to infekcja, cykl wraca do normy.
• zaburzenia hormonalne. Jest to tym bardziej dotkliwe przypadek, ponieważ zmiany hormonalne, może się zdarzyć, na różnych etapach powstawania hormonów. Aby dowiedzieć się dokładnie, gdzie nastąpiła awaria, trzeba przejść specjalne testy. Warto też zwrócić uwagę na pracę tarczycy. Czasami problem leży w zmianach w funkcjonowaniu nadnerczy.
• hormonalne zakłócenia w jajnikach. I oni nie muszą się zimno. Sprawa może być nawet, że w wieku 12 lat jesteś często chore przeziębienia, a więc teraz masz wysoki wskaźnik infekcji.
• Przenoszenie chorób zakaźnych, takich jak: ospa wietrzna i odry. Po tych chorób mogą wystąpić zaburzenia in Zakładki step pęcherzyków w jajnikach. Ponieważ choroby te często chorujemy jako dziecko, potem zdiagnozować problem w dorosłym życiu jest o wiele trudniejsze.
• powodem może być o wiele różnych odmian.

Jak widać, istnieje wiele powodów, aby nie pójść na miesiąc. Niektórzy – nie wymaga żadnej interwencji, podczas gdy inne wymagają poważnego podejścia. Ale, niezależnie od powodu, uważam, że warto, bo konsekwencje mogą być tragiczne.