174 Shares 1694 views

Jak rozmawiać? Teoria i praktyka

To jest ludzka natura pragnąć żarliwie, aby komunikować się z innymi. Nie możemy budować bez interakcji właściwej samooceny i czuć się naprawdę pasuje. Dlatego ludzie, którzy mają trudności podane komunii, czuję jakby odizolowane od innych i dlatego nieszczęśliwy. Czy to możliwe, aby zmienić tę sytuację? Jak rozmawiać z ludźmi, tak, że stosunki są najlepsze?


Fakt, że wiele ludzkich potrzeb spełniony w rozmowie, więc trzeba zwrócić uwagę na wszystko i działać elastycznie. Zasady nie są tak wielu, a wielu z nas czuje się je intuicyjnie, choć błędy mają tendencję do zrobienia.

Jak mówić, aby być interesujące? Przede wszystkim, treść informacji jest bardzo ważne. Aby być bardziej precyzyjnym – świadomość. Oznacza to, że powinno być dobrze zorientowani w temacie rozmowy. W swojej praktyce doradczej, to był przypadek, gdzie kobieta celowo czytając każdą kolumnę Dzień Społeczeństwa, które zostaną przyjęte w dziedzinie kolegami w pracy. Więc staram się być przygotowany do rozmowy z kolegami lub przyjaciółmi byli zainteresowani tobą rozmawiać.

Ale zainteresowanie nie ogranicza się do faktu, że dajesz przydatnych informacji. Pytanie brzmi, jak je zaprezentować. Starają się wyrazić swoje przemyślenia emocjonalnie, ale zmysłowa sfera musi być kontrolowane. Wyróżnić główny głos, to może być nawet kilka razy powtórzyć najważniejszą część swojej wypowiedzi. Jak rozmawiać wpływać na pożądane emocje? Ta nauka polityki na lata praktyki, ale najlepiej jest spróbować psychicznie postawić się w sytuacji rozmówcy. I starać się zrozumieć, co może w tej sytuacji martwić. Co boli go za to, co on chce, aby rozwiązać ten problem. Następnie, podczas praktycznego zastosowania tej wiedzy, pilnować mimiki i gestów, aby dostosować swoje zachowanie. Jeśli nauczysz się poprawnie odgadnąć stan emocjonalny – dostaniesz dużo bardziej skutecznie komunikować. Do tych celów można wykorzystać stare filmy, mają mniej efektów specjalnych i więcej psychologię. A potem wymagania aktorów były znacznie wyższe, więc uczucia i postawy bardziej niezawodnie przesyłane. Zrobić to regularna praca, na przykład ustawić swój cel, aby obejrzeć przynajmniej dwa filmy tygodniowo. Oglądać emocje i reakcje ludzi, to pomoże Ci zdobyć wiedzę potrzebną w procesie komunikacji. Praktyka ta jest niezbędna dla ludzi, którzy chcą wiedzieć, jak rozmawiać z ludźmi.

Opisana metoda pozwala również nauczyć się czuć podczas rozmowy. Zaczniesz czuć nieświadomie, ile czasu trzeba mówić, i ile trzeba wstrzymać, aby nie kolidować z drugiej strony, aby wyrazić swoją myśl wskroś.

Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się rozmawiać z ludźmi, pamiętaj – w nieformalnej komunikacji ważne – nie wiem, jak mówić i móc słuchać z zainteresowaniem. Większość ludzi nie wie, jak i sami są stale w poszukiwaniu „wolnych uszu.” Nie powtarzać błędów innych. Dać drugiej osobie, aby w pełni mówić, można nawet zatrzymał się, by dać jego ważności odpowiedzi.

Mówiąc o nękanie kłopotliwymi pytaniami. Problem może polegać na tym, że trzeba to wyjaśnić cech biologicznych funkcji mózgu w granicach normy. Więcej szczegółów można znaleźć w książkach dr Amena, które polecam każdemu, kto chce zmienić życie na lepsze.

Ludzie lubią, gdy oni sami czują się ważne, więc w rozmowie stale podkreśla zasługi i autorytet źródła, to będzie traktowany coraz częściej. Będzie się znacznie bardziej popularne, sprawi, że twoje życie szczęśliwszym. Mimo wszystko, wiele radości dać do swoich krewnych i przyjaciół.