763 Shares 5721 views

Sucha karma dla psów małych ras

Według weterynarzy, małe psy nie powinny jeść to samo jedzenie, które jedzą duże psy. Nawiasem mówiąc, konieczne jest zdefiniowanie pojęcia „mały”. Oznacza to, że pies musi mieć masę od 2 do 5 kg. Kolejne ważne wskaźniki, takie jak wiek i koszty energii o swojego zwierzaka. Na tej podstawie należy sporządzić dietę i wybrać odpowiedni pokarm dla małych ras.


Fizjologia małych psów

Głównymi przedstawicielami ras miniaturowych są teriery, chi-hua-hua, Spitz, teriery Yorkshire. Te psy są bardzo zwinne i dlatego wzrosły koszty energii i przyspieszony metabolizm. Na przykład, Yorkshire Terrier na każdy kilogram masy ciała koszty energii są wyższe niż bernardyna i owczarka. Małe psy z szczenięctwo rosnąć szybciej niż większych ras szczeniąt. Naturalnie, staną się dojrzałe płciowo. Więc trzeba szybko przyswoić żywności, energii i daje jedzenie dla psów. Należy zwrócić uwagę na to, co jest napisane na opakowaniu, zakup żywności dla małych ras. Jeśli wyciągnąć trochę szczeniaka, to nie znaczy, że jedzenie dla małych ras. Ten kanał może być szczeniak dla dużych psów, a zatem nie nadaje się dla małych.

domowe jedzenie

Posiadanie domu małych ras psów, właściciele zapominają, że psy są wciąż przedstawiciele rodziny wilków i dlatego zaleca pokarmów białkowych. Na zaleceniach lekarzy weterynarii w diecie dla małych ras psów sucha karma musi być dostępny wraz z wołowiny, chude produkty mięsne baranina, mleko i jajka. Absolutnie przeciwwskazane: wieprzowina, zawieszki słonina, surowe ryby. Nie dać psom wszystkie rodzaje wędlin i kiełbas, a także surowych jaj i zbóż. Produkt taki jak ziemniaki i pomidory zawierającego szczawian, żywności i wyłącza działanie układu moczowo-płciowego. O czekolady i wyrobów piekarniczych, zwłaszcza ciasta drożdżowego może być mowy. Karma dla kotów jest również przeciwwskazany u psów małych ras. pokarmy dla kotów zawierają dużo tłuszczu i białka.

gotowej paszy

Nie bój się dać suchy pokarm dla swoich małych zwierząt. To jedzenie jest wyważony i zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały dla psów. Zatem w żywności dla zwierząt premia dla psów małych ras obserwuje się wyraźną równowagę tłuszczów, białek i węglowodanów. Zakup takiej żywności nie trzeba myśleć o tym, ile wlać karmy dla psów. Na opakowaniu wskazano normy dla wieku, wagi i rasy. Często pakowane z producentami sucha karma umieścić pojemnik pomiarowy dla łatwego dozowania. Poprzez zakup żywności od różnych producentów, należy uważnie przeczytać, co jest normą umieścić psa. Różni producenci mogą być różne wartości kalorycznej żywności.

Warunki żywienie przygotowany

Zasady są bardzo proste. To jest wybór specjalnego pokarmu dla psów małych ras, dostosowanych do ich potrzeb. Suche karmy dla zwierząt domowych są podzielone na grupy wiekowe. Konieczne jest, aby ich nie pomylić i kupić jedzenie jest kategoria, do której pies należy. Jest to karma dla szczeniąt, juniorów, dorosłych i starszych psów. Nie należy objadać psa, trzeba trzymać się zasad podanych na opakowaniu.

Po posiłku, to nie jest konieczne, aby zorganizować zabawy z psem, aby sprowokować jej działalności lub utrzymać ją na spacer. Pies po posiłku powinna być reszta do przyswajania pokarmu. Wskazane jest, aby regularnie ważyć zwierzęcia, aby zrozumieć, czy pies jest nadmierną prędkością. W każdym razie, trzeba komunikować się z lekarzem weterynarii, który udzieli niezbędnych zaleceń dotyczących diety.

Rodzaje karm suchych

Firmy zaangażowane w produkcję suchej karmy, zazwyczaj tworzone Oceny sucha karma, w zależności od ich składu, wartości i jakości. paszy gospodarka nie zawierają witaminy i składa się z małej próbki surowego materiału. premia karmić dotyczy również surowiec nie jest wysoka jakość i korzyść z niej przed klasą ekonomiczną w więcej tłuszczów i białek. Najcenniejszym sucha karma jest uważana przypisać do super klasy premium, który zawiera naturalne mięso, jajka i dodatków do żywności.

Sucha karma dla zwierząt domowych podzielone są na ukończeniu wieku, czyli od szczeniaka do dorosłego zwierzęcia i diet weterynaryjnych. Na przykład, aby żywność premii dla psów małych ras obejmują „Hills” (made in USA i Holandii). Science Plan Hilla – Seria suchej karmy dla codziennego karmienia psów. Tworząc tę żywność, dietetycy specjaliści wykorzystują najnowsze osiągnięcia naukowe. Zapewnia linię produktów, odpowiadających wiekiem psa. Jednym z kryteriów, że żywność jest metabolizowany, – zmniejszenie objętości kału, zwiększenie uczucia sytości.

Brit Premium ( "Brit Premium") jest produkowany w Republice Czeskiej. Produkowane suchy pokarm do karmienia psów w różnym wieku. Francja Pro Plan produkcji suchej karmy ( „Pro Plan”) ma zastosowanie również w klasie premium i zbilansowanej diety dla psów.

Sucha karma dieta

Hilla Science Plan Special Care – karmy dla zwierząt domowych z pewnymi problemami zdrowotnymi. Ten kanał dla psów małych ras tylko pozytywne komentarze gospodarzy. Dobrze, jeśli pies ma problemy zdrowotne, ale jeśli one występują, niezależnie od przyczyny, wyżej wymieniona seria przywraca zdrowie psa, właściciele psów są podzielone. W tej serii, jest pokarmem dla psów z problemami skóry i wrażliwych żołądków, żywności dietetycznej w profilaktyce jamy ustnej i zębów, zrównoważonej diety z nadwagi. Na suchym super klasy Premium pasz dietetycznych ma również „Pro Plan”.

Wielu właścicieli zwierząt domowych są podatne na alergie, trzeba pamiętać, że po 2 miesiącach paszowego karmy dla wrażliwej trawienia zaleceń weterynaryjnych zwierzaki odzyskać. Weterynarzy zaleca karmienie rano i dać odmrożone podvarennoe wołowinę, a 7-8 godziny przez całą noc i dać suchej karmy.