883 Shares 1848 views

Co gwiazdy mówią nam: Zgodność Wodników-mężczyzn i Skorpion-kobiet

Wiele dziewczyn, a nawet chłopaków szczerze wierzy w zgodność ludzi ze znakami zodiaku. Większość osób ślepo stosuje się do zaleceń astrologów, a czasem popełnia ogromny błąd. Spójrzmy na kwestię zgodności Aquarius-mężczyzn i Scorpio-kobiet.


Kiedy obaj spotykają się, pojawia się prawdziwa magia: człowiek wydaje się być pociągnięty do głębokiego oceanu pasji tej niezwykłej kobiety. Tylko na początku nie podejrzewa, co go czeka: cisza i łaski, burza i huragan?

Porozmawiajmy więc o horoskopie zgodności. Scorpio i Aquarius to znaki, które mają szanse na szczęśliwe życie, ale szansa jest bardzo mała. Uwielbia wolność i jest dziwaczką. Tutaj jest tylko jedna nadzieja – wielka miłość Wodnika i jego zdecydowana decyzja, aby być z nią. Skoro bowiem człowiek będzie potrzebował wolności, po prostu straci swoją ulubioną i na zawsze. Bo kiedy Scorpio kocha i obraża go, nigdy nie wybaczy nikomu. Oczywiście Scorpio (i Wodnik) jest znakiem zodiaku naprawdę silnych osobowości. Scorpio w tej sytuacji muszą uspokoić się i dać ich miłość drugą szansę, a Wodnik – aby oddać i pomóc jego wybranej. Miłość to praca, którą muszą wykonać partnerzy. Kompatybilność mężczyzny Wodnik i kobieta Skorpiona jest możliwa, jeśli jest bardziej zgodny, a ona spróbuje rozluźnić jej smyczy, która jest przymocowana do jego szyi.

Porada Aquariusa: jeśli widzisz całkowitą obojętność i spokój wybranego, oznacza to, że w jej duszy w tej chwili jest burza pasji i emocji. Dziewczyna powinna wiedzieć, że emocje jej wybranego są wyświetlane na jego twarzy i nie może niczego ukryć, z wyjątkiem go zdziwić później. Połów jest taki, że czasami ta niespodzianka może nie być w ogóle dobra. Wiele dziewczyn obraża się obojętnością Wodnika na ich problemy. Scorpio chce, żeby ten facet zrezygnował z wszystkiego, a teraz pomoże i poświęcić swój czas tylko na nią.

Zgodność mężczyzny Aquariusa z kobietą Skorpiona opiera się na ich protestach na ogólnie przyjęte kanony zachowania, robią to tylko tego, czego chcą i czego chcą. Inna rzecz, która powinna ostrzegać człowieka – zemstę jego drugiej połowy. Pamiętaj: kiedyś narobiłeś ją, prędzej czy później napiszesz strajk odwetowy. Skorpion – kochający i chce być zwracany na uwagę, zorganizował romantyczne niespodzianki i przynajmniej powiedział, że dostaną gwiazdę z nieba. Ale, aby Niestety, Aquarianie nie są w stanie tego zrobić, nie uważają tego za konieczne, mają w ich umysł wolność i przyjaciele, którzy nigdy nawet nie żądali niczego.

W rzeczywistości zgodność Aquariusa-mężczyzn i Skorpion-kobiet jest walką ze światami. Bardzo rzadko takie małżeństwo tworzy małżeństwo. Ale jeśli los cię przywiózł, to musisz wyciągnąć z tych relacji pożyteczną lekcję dla siebie. Właściwie Aquarianie uwielbiają być samymi, a kobieta Scorpio nie może żyć bez miłości i ma duże szanse na spotkanie z duszą.

Ale nie od razu dostosuj się do negatywnych i przygotuj się na najgorsze. Jeśli zakochałeś się w sobie – może to jest okazja, aby przeciwstawić się astrologii i udowodnić, że miłość pokonuje wszystkie przeszkody, a zgodność Aquarius-mężczyzn i Skorpion-kobiet jest nadal możliwa? Jak się dowiedzieć, może będziesz żyć razem szczęśliwie kiedykolwiek.