647 Shares 4843 views

Google PR Production. Popychanie witrynę razem.

Pozdrowienia dla was, moi drodzy czytelnicy.
Dzisiaj powiem wam o dość ciekawym wskaźnikiem miejscu, o którym nie wszyscy wiedzą. (Już rozmawialiśmy o CIT w artykule, który można przeczytać pod tym linkiem. Kolejny wcześniej zainicjowała temat mojego artykułu.) I ten rysunek wyłącznie z wyszukiwarki Google, który jest nazywany PR (Page   Rank).
Ta liczba jest trudna do poprawy. PR jest oceniana w skali 10-punktowej. I jak zapewne już domyślił się, że jest on wyższy – tym lepsze wyniki w wyszukiwarkach (więcej GOOGL TH). Liczba ta zależy od wielu różnych czynników. Oto najważniejsze: 1) treść jest wyjątkowa. Zawsze należy pisać artykuły siebie i nie próbują „skopiować i wkleić” 2) ilość treści na stronach. Im bardziej użyteczne informacje można umieścić na swojej stronie (lub blogu, etc.), tym większe prawdopodobieństwo strony   Rank 0,3) w przypadku braku tekstów obscenicznych, wulgaryzmów. Zadbaj, że witryna nie jest „zanieczyszczona” ludzi, to i dążyć do „pospamit” na stronach portalu. Aby to zrobić, należy dokładnie zapoznać się z komentarza, aby spróbować przeprowadzić codzienne sprzątanie. Bez tych podstawowych kroków, witryna stanie się „stos informacji śmieci”, które będą musiały kopać bardzo długą vremya.4) Przedmioty miejscu. Nawet nie myśl, że strona orientacja erotyczny jest najwyższa PR. Gąsienicowy dokładnie wszystko sprawdzić i dokładnie przemyśleć, zanim podniesie go uroven.5) Ilość linków zewnętrznych. Jeśli wiele z nich to zrobić na tej samej stronie, wyciekły PR nastąpi dość szybko. Nie próbują nadużywać ich liczbę, nie doprowadzi to do dość niefortunne konsekwencje (w tym zakaz na swojej stronie, ponieważ odniesienia „śmieci”).
Jest to dość ciekawy trik, który pomaga stron z wielu stron. Musisz określić zagnieżdżony stron (wszystkich artykułów na swojej stronie) Link do strony głównej swojej witryny, a na stronie głównej, aby określić link tylko na odcinkach miejscu. Ten perelinovka struktura wewnętrzna pomogą zwiększyć wydajność strony   Rank. Najprostszym sposobem, aby natychmiast dodać kod do materiałów w dół, aby dodać link do strony głównej, dzięki czemu stale o nim zapomnieć. a pamięć wszyscy mamy dość słaba, nadal zapomnij umieścić, a następnie uważnie szukać miejsc, które nie wysadzenia linki. To zajmuje dużo czasu i wysiłków. Wniosek – przeczytaj ten artykuł i natychmiast po mojej rady.