672 Shares 2700 views

Lek „Baklosan”: zestawienie

Preparat „Baklosan” odnosi się do czynników, które wpływają na transmisję impulsów nerwowych do mięśni i zawiera baklofenu substancji czynnych.

Farmakologiczne „Baklosan” instrukcje przygotowawcze do użycia opisuje się jak następuje: lek, który reguluje prędkość transmisji impulsu z układu nerwowego, do mięśni.

Zastosowanie tego leku jest opisane w instrukcjach obsługi, co następuje: jest on przeznaczony do leczenia stanów spastycznych u pacjentów cierpiących na stwardnienie rozsiane, w celu łagodzenia spastyczności u pacjentów cierpiących z powodu pourazowego uszkodzenia i kręgosłupa nowotworów kręgowego, stosowanych z mózgowym porażeniem dziecięcym, udar mózgu, zapalenie opon mózgowych, urazy głowy.

Przeciwwskazania do celów „Baklosan” instrukcji przygotowania do używania opisuje tak: to jest zwiększona wrażliwość na lek, padaczka, psychozy, różnych ciąży i choroby Parkinsona.

Ponadto, istnieje wiele chorób i dolegliwości, których obecność powoduje pacjenta do powoływania leku z najwyższą ostrożnością, tak aby nie zakłócić głównego przykazania pracowników służby zdrowia – nie szkodzić. Te warunki i choroby dla „Baklosan” instrukcji przygotowania, w jaki sposób korzystać z list: Wrzód 12 dwunastnicy i żołądka, różnych chorób prowadzących do dysfunkcji nerek i wieku pacjenta do dwunastu lat. W okresie ciąży i karmienia piersią dziecku lek jest stosowany wyłącznie w przypadku, gdy potencjalne korzyści dla matki jest znacznie wyższa niż potencjalnym zagrożeniem dla płodu, a także do karmienia, konieczne jest, aby zakończyć okres przyjmowania leku.

Skutki uboczne leku „Baklosan” instrukcji na temat używania go opisuje w ten sposób: z narządów zmysłów i układu nerwowego w ogóle, jest pojawienie się senność, zawroty głowy, bezsenność, ciągłe zmęczenie, bóle głowy, osłabienie, które nie przechodzą nawet po śnie lub długim odpoczynku, rozwija splątanie, ruch staje się bardzo trudne ze względu na brak równowagi, szybkość reakcji jest znacznie zmniejszona, jest pobudzenie psychiczne, omamy, stan euforii th jest stopniowo zastępowana przez depresja, koszmary zaczynają pacjenta w nocy. Cierpienie i układ krążenia, a także układu krwiotwórczego: zmienia hemostazy, niedociśnienie tętnicze, tętno przyspiesza, są nawracające napady bólu w klatce piersiowej może rozwijać upadek.

Podczas stosowania leku „Baklosan” przedawkowanie czasami. Symptomatologia jest to: nie ma wymioty, senność, zmniejsza napięcie mięśni gwałtownie zakłócony zakwaterowania oka rozwija śpiączkę, są drgawki i depresja oddechowa. Warunek ten zostaje zwolniony przez te środki: przeprowadzono indukcję wymiotów lub płukanie żołądka, wtedy pacjenta należy węglem aktywnym. Po tych środków jest wspomagające i leczenie objawowe (wentylacja mechaniczna, utrzymując aktywność serca). Nie ma swoistego antidotum.

Dawki i sposoby użycia „Baklosan” preparat

Brać pigułki wewnątrz podczas posiłku, dawka jest regulowana indywidualnie. Rozpoczyna odbieranie, zazwyczaj z pięciu mililitrów trzy razy dziennie, a co trzy dni zwiększyć dawkę do osiągnięcia efektu klinicznego. Maksymalna dopuszczalna dawka dobowa – sześćdziesiąt siedemdziesięciu pięciu miligramów. Dla dzieci jest ona określana w zależności od masy ciała i wieku.

Ważne jest, aby pamiętać, że lek „Baklosan” – lek sam w sobie, a nie brać go bez recepty, ponieważ można się uzależnić.