780 Shares 1558 views

Jak zainstalować Windows 7 z dysku bez utraty wymaganych informacji.

Tak więc, nie jest uruchomiony system operacyjny, a teraz trzeba go ponownie zainstalować. Ale nie wiem, jak to zrobić. Nie masz znajomych, którzy mogliby pomóc w tej sprawie. I jesteś prawdopodobnie myśli, jak zainstalować Windows 7 z dysku. Ale nie ma nic złego. Musimy jakąś ogólną wiedzę w pracy z komputerami. Następne będą opisane jak zainstalować Windows 7 z dysku prawidłowo, bez utraty niezbędnych informacji.

Kontynuować. Potrzebny jest dysk z systemem operacyjnym. Można zabrać przyjaciół lub kupić w sklepie. Ale jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, wystarczy pobrać obraz i nagrać na płytę.

Aby rozpocząć, należy udać się do Internetu i pobrać obraz z dowolnej wersji Windows 7. Wskazane jest, aby w pełnej wersji, nie przycinane. Najłatwiej to zrobić za pomocą torrentów. Na przykład, można pobrać ze słynnego rosyjskiego torrent RuTracker. Ponadto, nie może być opis jak zainstalować Windows 7 z dysku tylko dla tej wersji systemu operacyjnego.

Po pobraniu obrazu dysku, zapisz go na prawdziwym dysku. Można to zrobić za pomocą różnych programów, na przykład Nero. Teraz masz dysk i gotowe.

Jak zainstalować Windows 7 na dysku komputera.

Po pierwsze, jeśli komputer ma ważne informacje, a następnie skopiować go na dysku optycznym lub na innym dysku lokalnym. Na przykład na dysku D, w folderze Temp. Które pliki mogą być ważne, a o których można zapomnieć:

• Moje dokumenty;

• pliki z pulpitu;

• Pobierz folder na dysku C;

• Pliki sohranok dla różnych gier;

• Pobieranie plików do potoku. Znajdują się one w folderze «C: Users [nazwa_użytkownika] AppData Roaming uTorrent »

• niezbędne pliki konfiguracyjne dla innych programów, które znajdują się w folderze C: «Users [nazwa_użytkownika] AppData Roaming »

• Pliki z folderu wrażliwych «C: Users [nazwa_użytkownika] AppData Local »

Następnie włóż płytę do napędu i uruchom instalację. To może być bezpośrednio przez system operacyjny, lub uruchom ponownie komputer i uruchomić z dysku.

Jak uruchomić komputer z płyty.

Można przejść do systemu BIOS i skonfigurować go do komputera pierwszy statek wyposażony w napęd optyczny, a następnie z dysku twardego. Aby to zrobić, należy nacisnąć Del lub Delete przy uruchamianiu komputera. Na różnych płytach inaczej. Tam znaleźć menu z pierwszego urządzenia, drugie i trzecie urządzenie. Najpierw wybierz napęd.

Lub zrobić inaczej, bez zmiany ustawień. Jak tylko ekran wyświetla informacje z płyty głównej, trzeba nacisnąć klawisz F8 lub F12 (w zależności od modelu płyty głównej), a tam będzie lista urządzeń, z których można uruchomić. Wybierz napęd.

Będziemy nadal walki na pytanie „Jak zainstalować Windows 7 z dysku.”

Następnie rozpoczyna się proces instalacji. Wszystko jest proste. Zgadzasz się z licencją. Następnie (jeśli masz pełną dystrybucję systemu operacyjnego) zostanie wyświetlony monit o wybranie języka przyszłego systemu. Nie będzie również podano do wyboru głębi bitowej systemu. Lepiej jest wybrać x86 niż x64. Ponieważ częściej to właśnie ten wiatr i wiele programów miało to miejsce w tym OS i pracy. istnieją inne sterowniki, a także niektóre programy nie będą działać dla wersji 64-bitowej, czego potrzebujesz.

Ale ważne jest tutaj. Jeśli masz dużą ilość pamięci RAM, a następnie wybierz x64, ponieważ tylko system x86 rozpoznaje 3GB RAM.

Zostaniesz poproszony, aby wybrać partycję, na której zostanie zainstalowany nowy system Windows. Wybierz partycję, gdzie była twoja stara wersja. Prawie zawsze jest to dysk C. Nie będzie również okazją, aby sformatować dysk lokalny lub pozostawione bez zmian. Lepiej Format. Ale najpierw trzeba było skopiować wszystkie pliki (jest to wspomniano powyżej).

Następnie kliknij zainstalować i czekać. Nawet w czasie instalacji, użytkownik zostanie poproszony, aby ustawić godzinę i strefę czasową, a układ klawiatury.

Jak odzyskać system Windows 7 dysk.

Czasami zdarza się, że nie można skopiować potrzebne pliki, a dysk został nagrany lub zaczerpnięte z przyjaciółmi, ponieważ system operacyjny nie jest załadowany. W tym przypadku, po zainstalowaniu systemu operacyjnego nie jest odzysk poz. Przy tej konfiguracji, zastępuje pliki w folderze Windows, a nawet niektóre pliki systemowe bez utraty danych dla ciebie.