669 Shares 3325 views

Czy muszę zwrócić na weselu?

Na głównej Młodej wypoczynku powinna być zabawa nie tylko dla nich, ale także goście. Będzie to główny klucz do dobrej organizacji obchodów. Ale trudno jest zadowolić wszystkich w tym samym czasie: w końcu przez jakiś szyk ślub – to dobra muzyka, konkursy i taniec, dla innych – bogata święto, a dla trzeciego – organizacja niestandardowym, zdolność do zabawy i po prostu chodzić. Nie każdy wie, ale sprawiają, że ślub wszystko lewo zadowolony, dość łatwo. Aby to zrobić, zorganizować okazji zdobycia prezenty dla każdego z gości.


Do takich uruchomiliśmy nie wyglądają jak osoby przekupywania, doskonałym rozwiązaniem jest organizacja loterii na ślub. Nie myśl, że nie jest to wszystko młody na kieszeni: nikt nie mówi w liście prezentów to samochód, telewizor LCD, nawigatora lub toster. Czy uważasz, że niemożliwe jest, aby zadowolić gości bez drogie prezenty? Uwierz mi, wszystko jest prawdziwe. Tylko wybór prezentów należy traktować poważnie, co można, ponieważ jest to nadal loteria żart na ślub.

Tak więc, główna nagroda może być dla dzieci smoczek, marchew lub sterylne rękawice. Reszta prezentów nie różnią się bardzo od puli – na ten cel będzie pasować kołki, czekolada, zwykły plastikowy worek, świeca, licząc laski, pakowania kawy instant lub torebkę pieprzu pakowania lub liścia laurowego. Ta lista jest nieograniczone: można kupić wszystko będzie jak w supermarkecie lub na rynku. Jak pokazuje praktyka, znacznego podniecenia wśród gości tipsy przyczyna bokserki rozmiarze 56, jak nie gorzej ceniony papier toaletowy, szminki, przedstawionych do najbardziej okazałego człowieka na wakacje.

Oczywiście, jeśli chcesz, aby organizacja zwrócić ślub odbył się bez wad, a prezenty wygłosili wesoły quatrains w temacie, to lepiej powierzyć go do toastmaster. Ta osoba będzie mogła wybrać odpowiedni czas na takie rozrywki. Goście muszą już być całkiem zabawne, ale nie zbyt pijany, by analizować słowa wierszy i ocenić ciężkość prezentów.

Zorganizowana loteria na wesele jest dość prosta: Główny ogłasza loterii z cennymi nagrodami od nowożeńców. Szczególny nacisk położono na ich wartość, to pobudzić zainteresowanie gości. Następnie toastmaster dystrybuuje lub sprzedaje każdy gość tablic rejestracyjnych. Aby zapobiec manipulacjom i niezadowolonych wygląd, lepiej, jeśli wszyscy uczestnicy będą narysować kupony loterii na wesele dowolnej pojemności: dopasowanie nasadki, nieprzezroczyste okna, a nawet buty gumowe. Rozkład ten można zrobić na samym początku wakacji i tuż przed wybryk.

Jeśli ślub jest niewielka, a na nim nie więcej niż 50 osób, prezenty mogą być dostarczane do każdego z nich. Ale na wielkich uroczystościach, gdzie możemy liczyć kilkaset osób, to lepiej rozprowadzać kupony zwycięzcom konkursów lub po prostu jako nagrodę pocieszenia za drugie miejsce. Ta loteria jest gościem ślub odbywa się w środku uroczystości, nie zrobiła tego w oponach, ale tylko być w stanie zabawiać gości. Przeprowadzenie loterii prezenty lepiej po gorącym posiłku, więc nie będzie miał nikogo do naciągnięcia. Goście mogą jeść i może monitorować to, co się dzieje – wszystko odbywa się delikatnie i dyskretnie.