366 Shares 4203 views

Camilla Belle (Camilla Belle) – biografia, filmografia i życie osobiste

Camilla Belle Ruth, amerykańska aktorka, urodziła się 2 października 1986 roku w Los Angeles, Kalifornia.


Kiedy dowiedział się w trzeciej klasie szkoły średniej, została zauważona przez agentów casting do reklamy. rodzice Camilla były namiętne wielbiciele brazylijskich telenowelach i wszelkiego rodzaju oper mydlanych, nazwali swoją córkę na cześć bohaterki serialu „Family Ties” Wcześniej, Camille. Dlatego też, gdy agenci reklamowi przyszedł do domu rodziny spotkaniu Rutha, oni przyjęli jako naszych drogich gości. Dziewięcioletniego Camilla Belle, którego biografia następnie otworzył swój pierwszy twórczą stronę, zaczęli zachowywać się w reklamach, a nawet w niektórych filmach telewizyjnych, a jej matka mogła tylko patrzeć, że dziewczynka nie tyle za programem szkolnym. A w 1995 roku aktorka zagrała w przyszłości w niewielkiej roli w filmie „Little Princess” w reżyserii Alfonso Cuaron. Był to pierwszy znaczący praca w filmie Camille.

Camilla i Spielberg

Wtedy dziewczynka wzięła udział w filmie o nazwie „Poison Ivy”, w którym zagrała niewielką rolę Dafni Falk oraz dwie produkcje telewizyjne: „Prawo szeryfa” „The Royal Adventure” oraz A w 1997 roku Camille sam Steven Spielberg zaprosił do udziału w filmie swego słynnego thrillera sci-fi „Jurassic Park”. Dziewczyna miała grać Keti Boumen, która w trakcie tej historii atak Compsognathus będzie małe stąpający dinozaury bardzo niebezpieczne w nocy.

Kolejna filmowa z udziałem Camilla Belle – „Totalna magia” w reżyserii Griffina Dana, który odegrał dziewczynka czarownica Sally Owens bohaterka Sandra Bullock w młodości. A potem trochę aktorka zagrała w filmie „Patriota”, w reżyserii Dina Semlera.

Oczywiście Londyn

Wtedy matka Camilli, Patricia Ruth, zabrał córkę do przywiązują wielką sztukę. Dziewczyna idzie do prestiżowej szkoły baletowej, a także uczestniczy klub dramatu. Nieco później, Camille uczy się grać na fortepianie i śpiewu wokalnego. A kiedy odwróciła 16, młody artysta wyjechał do Londynu i wszedł tam w Royal Academy of Dramatic Art. Po wysłuchaniu pełnego kursu akademickiego, Camilla Belle w 2005 roku wrócił do Los Angeles i nadal działać w filmach. Aktorka była gotowa do poważnych ról, i chciała, aby zastosować swoją wiedzę w Londynie.

Ojciec i córka

2005 był punktem zwrotnym dla młodej aktorki. Camilla Belle, filmografia, który zawiera kilka obrazów i wymagają uzupełnienia, Slevin Rose grał w psychologicznie intensywnym dramacie „Ballada o Jacku i Rose”. Udało jej się przekazać głębię uczuć dziewczyny się ze swoim chorym ojcem na odludnej wyspie. A jej ojciec, Jack nie jest jeszcze stary, i wstała wiedział, że jego dni są policzone, nieuleczalne choroby serca nieuchronnie zbliża się śmierć. Jack chciał spędzić dzień odpoczynku jako człowiek, jest on zaproszony na wyspie jego byłą dziewczyną, Kathleen, który przyszedł z dwoma dorosłymi synami. Obcy nie mogą istnieć w harmonii, zwłaszcza jeśli sytuacja jest napięta, a wszystko komplikuje nieufności. Nic dobrego nie wychodzi przedsięwzięciu Jacka nie działa, a na koniec zostali ponownie w lewo z córką na jednej wyspie. Jack wkrótce umrze i Rose próbuje spalić się z ciałem ojca w ogniu.

Horror i historia

W 2006 roku, Camilla Belle zagrała w filmie „Kiedy dzwoni nieznajomy”, reżyser Saymona Uesta. Film został nakręcony w gatunku thrillera z zestawu klasyczny przemian detektywistycznych. Rola Dzhill Dzhonson stała się aktorką kolejna okazja, aby pokazać ogromny talent. Następnie, w 2008 roku, w studiu „Uorner Brazers” został uruchomiony projekt filmowy dużą skalę „10,000 BC” reżyser Roland Emmerich za prehistoryczne rozwój w obszarze Uralu, miejsca zamieszkania prymitywnych plemion, jedyna szansa na przeżycie, które zostało polowanie na mamuty. Egipcjanie, którzy są daleko w rozwoju prymitywnych plemion, były w potrzebie niewolników do zbudowania piramidy. Niewolnicy przywieźli z Afryki i syberyjskich przestrzeniach Zauralye. Prymitywny piękno Evolet został wzięty do niewoli, a ona została przewieziona do Egiptu. Za nią w nadziei na uratowanie ukochanej wysyłane d'Lekhu, łowców mamutów.

Różnorodność ról

Aktorka uczestniczyła w filmie „dryfujący”, która odbyła się w 2009 roku reżysera Eytor Daliya. Belle odegrało znaczącą rolę. Następnie Camilla Belle zagrała w filmie „The Fifth Dimension” z psychiki, jej postać stała Kira Hudson, ma dar sugestii. W filmie "Father of Invention" w reżyserii Trent Cooper Bell grał główną rolę kobiecą – Kler Aksel, córka bohatera Roberta Akselya, grany przez Kevina Speysi. Fabuła obraca się wokół działań przestępczych Roberta, która prowadzi go do więzienia na osiem lat. Jadąc z więzienia, próbuje zrozumieć swoją sytuację w życiu, a jednocześnie w życiu żoną i córką.

Camilla Belle, którego filmografia obejmuje ponad 30 obrazów, dziś jest popularna aktorka wykonać żeńskie role w hitach i thrillerów. Chociaż chce pojawić się na obrazach inteligentny, z podtekstami psychologicznych. Jednak wiek aktorki pozwala mieć nadzieję, że najlepsze filmy z Camilla Belle jest jeszcze przed nami.

życie osobiste

Camilla nie pozwala na ich życie osobiste reporterów, wierząc, że intymne i święte, jeśli stało się to w życiu kobiety nie mogą być dostępne dla ogółu społeczeństwa. W związku z tym, że nie wiadomo, jak wiele aktorek były powieści i czy były one w ogóle. Nie można ukryć tylko jeden znajomy Bell, który był na planie podczas wideo Lovebug muzyki spalin. Bohaterem powieści zostać muzykiem Dzho Dzhonas, z którym aktorka zaczęła spotykać się i nawet poszedł z nim na Kubę, aby odpocząć od zgiełku Los Angeles. Było widoczne, że w życiu Camilla nakreślono emocjonalny wybuch, który został następnie odbite dobrze na swojej pracy. Ekranizacja „Maryi Matki Chrystusa” i „Lorelai” przekazywane uniesienia. Pomimo faktu, że Camilla Belle i jej chłopak Dzho Dzhonas rozpadł się dawno temu, aktorka zachowało szczególną ducha, który inspiruje kreatywność.