446 Shares 7916 views

ogar

Gończych psów jest jednym z najstarszych gatunków myśliwskich, raz rozpowszechniona w Europie. Kilka wieków temu ich przodkowie wraz z wyżynnych myśliwych wykonywał różne zwierzęta oni stłoczeni zdobycz, czekając na przyjazd właściciela. W niektórych przypadkach te psy były używane jako trawienia podczas polowania z ptaków drapieżnych i Tiras.


Hounds ścigać zwierzę, szczekanie na szlaku. Są one opracowane lepkość hodowlany – wytrwałość w dążeniu, subtelnym stylu, uprawiane cechy, które zapewnią udane polowanie. Myśliwy, który zna zwyczajów pies może przechwycić ofiarą prześladowań na drodze bez wysiłku i dobrego strzału go umieścić.

Polowanie z Hounds psów w Rosji znany od średniowiecza, kiedy, oprócz lokalnych ras dla swojej ulubionej zabawy królów i bojarów – sokolnictwo – i zaczął używać importowanego francuskim, przedstawicieli brytyjskich i polskich. W wyniku tych odmian tej rasy są ukształtowane jako arlekin, Kostroma, Brudastov, rosyjsko-polski etc.

Dziś najbardziej stabilna pozycja w stosunku do cech terenowych i zewnętrzne są rosyjski, angielski, rosyjski, lub łaciaty, jak również estoński ogar, których przedstawiciele są szeroko wykorzystywane w celach hodowlanych.

Psy rosyjskie psy rasy mają kształt klina głowy, krótkie, bez podgardla, gruby ogon, pazury stopy suche z sledistoy łapą. Zablokować je dobrze zbudowany, z niską krawędzią. Jak pies „obrobionego” w ciepłym podkładu z miękkiego futra, z wyjątkiem tylko nóg i głowy.

Kolor w rosyjskiej ogar fioletowy, z tyłu – czarny. Czasem niech zbyt szary i czarny kolor żółty posiadające oznaczenia, wskazujące, że polska zanieczyszczeń skalnych. Wysokość więdnie zmienia się w zakresie 55-57 cm.

Ogar angielsko-rosyjski rasy różnią się od przedstawicieli rosyjskiego jego dłuższe, zaokrąglone na końcach uszu i okrągłe oczy nemindalevidnymi. Głowa jest nieco bardziej masywny im, a nogi mogą wyglądać jak kot i mają okrągły kształt, który jest oznaką obecności pochodzenia brytyjskiego.

Ogon anglo-rosyjski pies jest mały wieszak, wełną przedstawiciele tego gatunku jest znacznie uboższy, nie ma takiego podszycie.

Najbardziej typowy kolor anglo-rosyjskiej rasy jest uważana za czarne i łaciate się rumienić, choć czasem dozwolone, a czerwony z żółtymi plamami.

Hounds budy dla psów od dawna spali na słomie, zawartość w domu lub mieszkaniu rozpieszczać nich. Korzystny psa w hodowli lub stodole, więc czuje się stale w środowisku naturalnym.

Karmić dorosłego psa najlepiej dwa razy dziennie, jeśli to możliwe, ostrzegając go o jedzeniu jakiś sygnał. Jako paszy stosowanej domowe spożywczego, które mogą być uzupełniane z surowego mięsa, ryb, kości, itp różnych zbóż

ogar psy są bardzo ważne długie spacery, ale nie trzeba je urodziła.

Ponieważ polowanie może odbywać się w złych warunkach pogodowych, pies tej rasy musi być przyzwyczajony do niego. W tym celu trzeba wstępnie szkolić psa na chodnik, piasek, żwir, a więc konieczne jest, aby upewnić się, że to nie boli nogę.

Najlepszy czas, aby pociąg ten pies – początek roztopionego śniegu. Należy zacząć od zająca, bo to zwierzę jest najlepszym stanie zanieczyścić ślad, bieganie w kółko i oszukiwanie myśliwego.

Dziś w naszym kraju zainteresowanie psów rasy psy prawie całkowicie zniesione. Przyczyn tego jest wiele. Po pierwsze, pies nie może być trzymane w mieszkaniu, a po drugie, w naszych lasach jest prawie nie gra, która może być duża skala polowanie, a jeśli dodamy do tego liczne ograniczenia, możemy zrozumieć, dlaczego psy tak niską popularność ,