277 Shares 9782 views

Porady jak rosną cebulę na głowie w ogrodzie

Cebula jak mawiano w dawnych czasach, z siedmiu choroby. Nie zapominajmy, że jesteśmy. Dziennik apteka lek przepisać leki Onion – „Allilchep”, „Allilglitser” i inne. Powszechnie stosuje się cebulę medycynie ludowej. Witamina ta, gojenie, przeciwbakteryjne, protivoateroskleroznoe znaczy.

Ekstrakt alkohol żarówki stosowane w okrężnicy, atonia jelit. Jest to możliwe, w celu zwiększenia produkcji i wydzielania sygnału w przewodzie pokarmowym. Cebuli żywności stosowanie przez cały rok. A on, jako dobry żołnierz, zawsze gotowa – po kiełkowanie pióra, a kończąc dojrzałe kopuły, które są dobrze utrzymane. To warzywo jest wszystko rozpoznać niezbędną, ale nie każdy wie jak uprawiać cebulę na głowie. Aby to zrobić, spędziłem dużo czasu i wysiłku.

W pierwszym sezonie nasion siewu. Będą one wzrastać żarówek o średnicy zaledwie 1-3 cm. Sevok przechowywane aż do następnego sezonu, są sadzone w ogrodzie wiosną. I tylko w jesieni, jeśli lato będzie korzystna, a ominie choroba cebula zbierać edovoy bow – duża głowa. Czarnych małych nasion wyprodukowanych kwiatostanów na strzałkami sadzi każda sprężyna głowicy-macicy łuku. I tak rok po roku. Ale można rozwijać cebulę, i na jeden sezon, a teraz wiesz, jak to zrobić.

Rosnąć samo dużą cebulę

Podczas jednego Latem można wyhodować rzepa, cebula z nasion lub z sadzonek. Jak uprawiać cebulę na głowie? Aby to zrobić, należy wybrać odpowiedni gatunek dla regionu, w którym mieszkasz. Dojrzewających odmian – "zolotnichok", "odintsovets". Wczesne dojrzewanie odmian – „Olin”. Od kiełkowania celu złożenia arkusza – 100 dni, wydajność – 5 kg, o powierzchni 1 tys. M. Wczesne dojrzewanie hybrydowy „złoty SEMKO F” przez okres 90-100 dni dojrzewania, okres przechowywania – sześciu miesięcy, z m.kw. – do 5 kg, odporne na działanie czynników chorobotwórczych poważnych chorób. Nadaje się do wszystkich regionów Rosji. Middle-hybrydowy "Mars F1" (smaczne, duża czerwona cebula). Popularna odmiana podatna „Porto” zasiać ziarno filmu pod koniec kwietnia lub sadzonki w dniu 20 marca. Mid-grade "Carmen" (purpurowe łuski, w biało-fioletowy); "Sheth" (pokrywę z łuszczenie, wewnątrz – biały). Zaskakująco duże cebule, rzepa rośnie z nasion holenderskiego wyboru. 500-800 g rozwijać metodę siewek na sezon odmian cebuli słodkie „eksibishen”. Cebula olbrzym „Globo” daje żarówki do 1 kg!

Jak wyhodować dobre plony cebuli

Oto techniki rolnicze uprawy cebuli z nasion na przykładzie odmiany „eksibishen”. Jak uprawiać cebulę na koronie z sadzonek na Syberii? Od końca lutego do 10 marca siać nasiona w pudełku. Obróbkę wstępną prowadzi się przez choroby grzybicze: Nasiona zawiniętych w tkaninę i zanurza się w gorącej wodzie w ciągu 15 minut (50 ° C), a następnie na zimno przez 1 minutę. Moczyć nasiona w ciepłej wodzie przez 24 godzin. Po jednym dniu, spuścić wodę i namaczania nasion z tej samej wysokości, w wilgotnej ściereczki, unikając jego suszenie. Przygotowanie gleby do sadzonek z gruntu z łóżka ogórka. Siew głębokości rowka wynoszącej 1-2 cm cm. Pomiędzy rowkami odległość powinna wynosić 2 cm. Nasiona posypać dobrze rozłożona humus ostrożnie wlać bez erozji strumienia gleby. Przykryć folią i umieścić w ciepłym miejscu. Gdzieś w 7-10 dni pojawiają się pędy. Przeciągnąć okno na słonecznym parapecie. Temperatura w pierwszym tygodniu aklimatyzacji do 22 stopni w ciągu dnia, w nocy – 15-17.

W drugim tygodniu po 7 dniach obniżyć temperaturę do 10 stopni przesuwając szufladę w chłodnym miejscu do sadzonek nie rozciągniętym. Po 2 tygodniach wlewu Nakarm dziewanny. Podlewanie umiarkowane, raz na 3-4 dni, nie dopuszczając do suszenia podłoża. Transplant zrobione w pochmurny dzień wieczorem po zniknięciu zagrożenia mrozem. Wiek sadzonki 55-60 dni.

Łóżko pod łukiem przygotowuje się do upadku. Jest dobrze nawożonej gleby próchnicy na suchym słonecznym miejscu (po kapusty, ogórki, pomidory, fasola). Wlać rozsadnika, bruzda poprzez cm głębokości 2 cm PEG suwak 20. Sadzonki w polu wlać Ewa. Ostrożnym usunięciu przerwę poza korzeni roślin, pozostawiając je 2,5 cm. Byłoby dobrze do kąpieli w zacierze Doniec gliny i próchnicy. Wyciąć pędy i 1/3. Głębokość sadzenia – 1 cm, bardziej niż w pudełku.

Po wyładunku ostrożnie wlać złoże ciepłej wody. Przykryć lutrasilom w momencie ustanowienia (na tydzień). Dalsza pielęgnacja: podlewanie, nawożenie 2 w czerwcu do infuzji dziewanny sezonu, szkodnikami i chwastami, pielenia między rzędami, przerzedzenie (w razie potrzeby). Ponieważ cebula lipca podlewane i nie są karmione. Czyste zakwaterowanie piórem. Łodygi nie zerwać – cebula dojrzewa. Suszy w projekcie. Do przechowywania od głowicowego pół mokro szyi. Można zrobić nacięcie w jej poprzek na lepsze suszenie.

Teraz, gdy wiesz, jak uprawiać cebulę na koronie sadzonek we własnym ogrodzie. Vintage otrzymania odwołania, oprócz łuku – przyjazne dla środowiska!