828 Shares 3027 views

Jakie imiona pasują do młodymi?

Narodziny nowego życia jest zawsze radość innym. I nawet jeśli urodził się w zoo niedźwiadek straszne, nikt nie będzie w stanie ukryć wzruszenie. Mimo wszystko, życie jest noworodka – jak pusta strona dziennik i zawartość zależy od środowiska i edukacji. Na początek, trzeba podać nazwę małego misia. Ale jak wybrać pseudonim?

Powody wyboru nazwy?

Przede wszystkim nie trzeba nazwać to przez fakt, że od razu przychodzą na myśl, gdy patrząc na maleńkim niedźwiedzia. Nazwy dla młodymi jest, aby wybrać odpowiedzialnie.

Ważne jest, aby pamiętać, że to nazwać jakoś zdrobnienie słowo jest śmieszne. Tak, teraz to jest bardziej jak mały pies. Tak, to fajnie wygląda cub, ale po pewnym czasie okaże się w niedźwiedzia dorosłych. Nazywają swoje dzieci będzie bardzo ładny i ironiczny, ale tylko wtedy, gdy charakter swoich dzieci i siebie. A jeśli rosną silne i groźnego niedźwiedzia? Zmień nick będzie zbyt późno, ponieważ jest to bardzo ważny czynnik w szkoleniu. Dokładniej, jeśli dana osoba jest po prostu miło usłyszeć jego nazwisko, według psychologów, zwierzę przydomek służy już jako zespół. Dlatego ważne jest, że zwierzę było łatwo go rozpoznać.

Podwójne standardy?

Oczywiście, misie, podobnie jak ludzie, i innych małych zwierząt, powinny być nazywane w zależności od płci. Nawet jeśli zdecydujesz się wybrać nick wymowę obcego, zwykle do ucha można zrozumieć, tym bardziej będzie to zbliżyć się do chłopca lub dziewczynkę.

Innym kryterium przy wyborze nazwy – znak. Noworodki nie mogą pokazać swoje własne cechy charakteru, które nieco komplikuje wybór prawidłowej nazwy. Jednak można się kierować bardziej i pragnienie, aby przynieść pewne cechy w dorosłą i na tej podstawie wybrać imiona dla młodych. Pamiętaj zwierząt cyrkowych. Jest agresywny zwierzę jest w stanie wykonać polecenia ludzi? Czy zwierzę nie będzie próbował zaatakować przy pierwszej okazji? Albo przynajmniej uciec? Dlatego przy wyborze nazwy dla misia (dziewczynka lub chłopiec), odnosi się do procesu z największą powagą i miłości.

Najczęstszymi pseudonimy

Obecnie jest to bardzo modne nawet dzieci, aby nadać nazwy zagranicznych i ciekawe, a więc nie jest zaskakujące, jeśli masz szczęście dzieci z egzotycznymi zwierzętami pseudonimu. Najważniejszą rzeczą przy wyborze pseudonimu nie zapominać, że służy jako zespół, jak wspomniano wcześniej. Na przykład, na pewno chcesz odebrać ładne imię dla misia, chłopiec jakiegokolwiek włoskiego pochodzenia. Powiedzmy, że wziął fantazyjny ksywka Bernardino, co oznacza „odważny jak niedźwiedź”. Ale zwierzę jest mało prawdopodobne, aby na nią odpowiedzieć.

Pociąg może być, ale potrzeba więcej czasu. Najlepiej jest użyć wersji skróconej. Przynajmniej Bernard, a jeszcze lepiej – po prostu Boerne lub Dino.

imiona dla dziewczynki młode przestrzegać tych samych reguł. można dać mały małe zwierzęta pseudonimu Belle Arkadelina jak prawdziwa dama (lub nawet wymyślić składający się z trzech słów) i kultywować swe arystokratyczne cechy, ale reaguje na takiej nazwy trudno byłoby ją rozwinąć. Zredukować do Belle lub Arkadii do edukacji, a nawet lepiej wybrać krótką nazwę, na przykład, Nita, który pochodzi z języka Indian amerykańskich.

ostateczne wskazówki

Wybór imienia zwierzęcia ma wpływ wiele czynników, przy wyborze nazwy dla Cubs, muszą być brane pod uwagę:

  • nick musi być albo połączenia lub krótkie, lub po prostu zakładamy obecność wersji skróconej;
  • rozważyć cechy charakteru, potencjalnie związanych ze zwierzęcia, a także tych, które chcą podnieść;
  • rozważyć kolor futra i podłogi do pseudonimem bardziej nadaje się do zwierzęcia;
  • Wybierz nazwę, która naprawdę się podoba.

Inne kryteria wyboru pseudonimy może zależeć tylko od Ciebie. Zoo czasami zorganizować wywiadów społecznych. sieci, tak aby goście mogli również uczestniczyć w rozwoju dziecka. A jeśli zasugerował pseudonimów zbyt dużo i trudno jest wybrać jeden, zawsze można przeprowadzić ogólny przegląd i wybierz głosowaniu. Najważniejsze, że wszystkie opcje wydają się korzystne dla przyszłych niedźwiedzia lub niedźwiedzie.