542 Shares 1923 views

Woroneż State University (Woroneż): wydziały, adres, wstęp, nauczyciele. Woroneż State University

Woroneż State University jest uznawany za największego centrum szkolnictwa wyższego to nie tylko region Woroneż, ale cały region czarnej ziemi Rosji.


oddziały i wydziały uniwersyteckie

studenci uczelni odległości setek specjalnego wysiłku w VSU (Woroneż) wydziałów instytucji oświatowych podległych instytucji, szkoły biznesu.

Wydział Edukacji Wojskowej powstała osiem lat temu. Dziś jest to zestaw dwóch równych działów, które są odpowiedzialne za szkolenie oficerów rezerwy. Szef wojskowej dział A. A. Scherbakov.

Wydział Informatyki

Dopuszczenie do MAD (Woroneż) wydziały oferują nowoczesną edukację, która jest w pełni zgodny z międzynarodowymi standardami i wymaganiami. Innowacyjne technologie i metody stosowane w trakcie procesu treningowego.

Ulubiony liceum jest uważany za CLF. Na Wydziale Informatyki setki studentów szkolenia dla najbardziej poszukiwanych zawodów dziś.

Wydział był otwarty i siedemnaście lat temu. Jego prace prowadzone przez EK Algazin. To wyszkolił setki potężnych stacji komputerowych, kilkunastu laboratoriów, sal wykładowych i sal, dostęp do szybkiego internetu, w jednej sieci.

Witamy!

Którzy czekają w MAD (Woroneż)? Wydziały uniwersytetu zaprojektowane i „technicy” i „humanitarnych”. Po pierwsze, oprócz PKU, zostały umieszczone na Wydziale Matematyki, który jest jednym z najstarszych na uniwersytecie.

Kandydaci, którzy znaleźli się w studium filozofii, historii, rosyjskiego i języków obcych prowadzone są na Wydziale Filologii grecko-rzymskiego, Wydział Filozofii i Psychologii.

Dla cudzoziemców, specjalnego wydziału filologicznego. U jego podstawy od 1918 są wyższe wykształcenie filologiczne, Radziecki, a teraz rosyjskich studentów.

Co specjalność do wyboru, aby zapisać się VSU (Woroneż)? Wydział Filologiczny docelowych oferują potencjalni studenci filolog mastering zawodów, wydawca książki, projektant, kierownik w dziedzinie kultury i sztuki, bibliotekarza.

Wykwalifikowani prawnicy – elita szkół

Tradycyjnie szkoła prawo VSU (Woroneż) jest uważana za najbardziej prestiżowe. Uczył najbardziej utalentowanych, doświadczonych i wykształconych przedstawicieli wczoraj Woroneż uczonych. Wydział (Wydział Prawa, VSU, Woroneż) zostało założone prawie sześćdziesiąt lat temu. Jego fundusz szkoleniowy obejmuje obszar większy niż dziesięć kilometrów kwadratowych.

Każdego roku na Wydziale Edukacji otrzyma ponad trzy i pół tysiąca studentów i naukowców. Do tej pory szkoła prawo wyprodukował ponad dwadzieścia dwa tysiące udanych i wysoko wykwalifikowanych prawników, którzy pracują w różnych sektorach gospodarki. Uczelnia wprowadziła trzystopniowy system kształcenia, który jest reprezentowany licencjat, magisterium i doktorat.

Wydział jest zaledwie cztery profile: od prawa karnego do Międzynarodowego. Uchwalona siedemnaście programów magisterskich. Dostępne od ponad dziesięciu publikacji tematycznych. Partners Law Wydział – "Eurasian Law Journal", "Międzynarodowe Stowarzyszenie studentów prawa", "Stowarzyszenie Prawników Rosji", "Legal Education Association".

Na Wydziale działa zdalny system edukacyjny, który składa się z kilku kursów rozchwytywanych. Nauczanie odbywa się z wykorzystaniem środków elektronicznych i komputerowych. Koszt szkolenia zależy od 5 000-25 000. Większość kursów są przeznaczone dla programu 72-godzinnym.

Above all-star

VSU dziennikarstwo – kolejna „gwiazda” Wydział Woroneżu State University. zapewnia on szkolenia dla rosyjskich i zagranicznych obywateli. U jego podstawy, uczniowie opanować podstawy zawodu w ramach specjalizacji PR, „Telewizja”, „dziennikarstwo”. Zostań studentem Wydziału może być tak wolny, budżet, podstawę i za opłatą.

Przyszli studenci muszą zdać egzaminy wstępne z przedmiotów: literatury i języka rosyjskiego. Ponadto, nie jest obowiązkowe twórczy konkurencja.

Program, w którym VSU wydział dziennikarstwa prowadzi szkolenia: licencjackie, magisterskie, średnie wykształcenie i przekwalifikowanie zawodowe, studia podyplomowe. U jego podstawy są kursy przygotowawcze dla studentów „Młody Dziennikarz szkoła” kursy korespondencyjne umiejętności zawodowych, stock klubu.

Wydział adres różni się od lokalizacji głównego budynku uniwersytetu. Dziennikarstwo Wydział znajduje się w północnej dzielnicy miasta, na ulicy Holzunova, budynek 40-A.

Każdego roku wstępuje wykazy najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych Rosji, wraz z mastodontami kapitałowych. Voronezh State University specjalności „dziennikarstwo” został wprowadzony w 1961 roku. okazją do uzyskania wykształcenia w „Reklama i PR» w 1998 roku.

Złoty standard jakości

Za jakość procesu dydaktycznego spełnia sześć wydziałów, które są zarządzane przez: J. A. Gordeev AM Shishlyannikova, EE Topilskaya, VV pętla toe AM Shesterina, LE Kroychik. Studenci zobaczyć bogaty zbiór materiałów dydaktycznych, studio telewizyjne, wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia zawodowej.

wydawnictwo produkuje własne periodyki poświęcone kwestii i problemów związanych z mediami. Kolekcja „Almanachu”, na której praca należy do wydawnictwa, wielokrotnie uznana za najlepszą mediów czasopism naukowych.

Absolwenci, którzy ukończyli dziennikarstwo VSU, pracuje w agencji wydawniczych, wydawniczych, reklamowych i informacyjnych, biur prasowych różnych poziomach. lwia społeczności studentów wydziału zacząć prowadzić aktywną działalność zawodową, jak w czwartym roku studiów.

Aby pomóc podmiotom

Komisja Kwalifikacyjna z Woroneża State University (Woroneż) działa przez cały rok. Od Departamentu Woroneżu State University znajdują się w różnych budynkach, a komisja wybór każdej z nich znajdują się w różnych miejscach.

Korpus VSU – adres: Woroneż, Plac Uniwersytecki, 1. Dodatkowa obudowa VSU – adres: Woroneż, ulica Holzunova, budynek 40, budynek A. Na głównym adresem znajduje się najstarsze wydziały uniwersyteckie, w tym ekonomiczne i prawne. Spełnia on również komisji selekcyjnej VSU (Woroneż). Dodatkowe ciało należy wyłącznie do wydziału dziennikarstwa.

Jak przygotować i zrobić?

Wszystkie materiały, które będą potrzebne do przyszłych wnioskodawców, studenci mogą korzystać bezpłatnie i bez żadnych ograniczeń. Uzyskaj pomoc oferuje profesjonalne centrum edukacji przedszkolnej uniwersytecki. Od absolwentów odbył rozmowy zmierzające do orientacji zawodowej.

Prowadzeniem kursów szkoleniowych. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, jak iw grupach. Oprócz treningu na dostawę testu egzaminu, uczniowie otrzymują wyczerpujące informacje o zasadach i warunkach wjazdu na Uniwersytecie Stanowym w Woroneżu. Oddzielny element został wymieniony końcowej kompozycji, preparatu jest podany do znacznej liczby godzin szkoleniowych.

centrum szkoleniowe

Kursy przygotowawcze są oparte na: Woroneż, ul Pushkinskaya, domu, biurze 16 217. zajęcia edukacyjne są prowadzone głównie w godzinach popołudniowych w dni powszednie i weekendy. Zamiejscowy studenci mają możliwość przygotowania się do studiów uniwersyteckich poprzez kursy korespondencyjne.

W tej chwili koszt szkolenia w ramach przedmiotu szkolnego jest dwanaście tysięcy. Opłata za kurs obejmuje szkolenie w całym życiu, wstępnego badania, doradztwo nauczycieli.

Prawo do bezpłatnego szkolenia do zdania egzaminu i egzamin, aby wejść do State University Woroneż są wymienione w federalnym listy rachunków. Od połowy października na uczelni odbywają się dni otwarte. Na podstawie każdego z wydziałów odbywają sesje informacyjne ze studentami jedenastej klasie i ich rodziców.

Budżet albo umowa?

liczba miejsc budżetowych w VSU (Woroneżu) zmniejsza się co roku. stawka przepustka jest najwyższa, ponieważ warunki przyjęć. Jednak istnieją wyjątki. Zatem geologiczne dział Woroneż State University (Woroneż) stopy przechodzą z roku na rok jest uznawane minimalne.

Najmniejsza liczba miejsc dostępnych w budżecie w zakresie prawa gospodarczego i wydziały VSU (Woroneż). Czesne na Wydziale Ekonomicznym w pełnym wymiarze czasu rozpoczyna się od 83 000 rubli. kształcenie w niepełnym wymiarze godzin będzie kosztować 60.900 rubli, i korespondencja – 47 000 rubli.

Ceny na Wydziale VSU jeszcze wyższe. Koszt pierwszego szkolenia w pełnym wymiarze godzin – 95 200 rubli. Cena w niepełnym wymiarze godzin – 70 200, w korespondencji – 64 900 rubli.

Możliwość szkolenia na zasadach komercyjnych, każdy student pomyślnie przeszedł test na wejście, ale nie dostał przydział do pracy w VSU (Woroneż). budżet miejsc w szkolnictwie wyższym z powodu sytuacji politycznej w kraju, zostały znacznie zmniejszone i rozpowszechniany pomiędzy uprzywilejowanych kategorii obywateli.

kadry nauczycielskiej

VSU Nauczyciele (Woroneż) – Uniwersytet dumy, bez którego nigdy by instytucja nie udało się osiągnąć wyżyny, że został wyróżniony dzisiaj. Każdy wydział są szanowane nazwy w dziedzinie nauk ścisłych, nauk przyrodniczych, kulturze i filologii.

Oprócz dobrze znanych i wybitnych wykładowców, dziekanów i naukowców, lokalne legendy pracują na każdym z wydziałów uniwersyteckich. To o nich z entuzjazmem opowiedział uczniom. Ich zajęcia są różne absolutny frekwencja.

Tak więc, lider Wydziału Filologicznego, według rankingu Studenckich VSU, została uznana przez VV Inyutin. Na Wydziale Matematyki Stosowanej i Mechaniki miłości i docenić I. B. Russmana, IP Polovinkina MK Chernyshov.

Wydział Psychologii są tylko dwa nauczycielem. Ten L.M. Obuhovskaya T. V. Sviridova. Na Wydziale Ekonomicznym wyróżnia LI Stadnichenko i NP Silcheva. Studenci podziwiać swoje wykłady, nawet dla non-core specjalne dla wybranych tematów.

Uczyć się od takich nauczycieli są nie tylko łatwe i wygodne, ale również bardzo ekscytujące!