188 Shares 9377 views

Znieczulający w sprayu „Frost”: instrukcja. Recenzje sportu zamrożenie mróz Spray

Co znieczulający w sprayu jest najbardziej skuteczna i nie bardzo drogie? Odpowiedź jest znana niewielu. Po tym wszystkim, z bolesnych doznań większość ludzi używa lokalnego maści i kremy znieczulające lub leki doustne. Jednak szybki efekt terapeutyczny, eksperci zalecają stosowanie aerozolu.


Spray „Frost” stanowi najlepszy środek przeciwbólowy, który musi być obecny w domowej apteczce.

Skład, producent i pakowanie

Spray "Frost" sprzedawany w fiolkach, aerozoli (400 ml). Producent środka znieczulającego jest VELV szt””, ZAO, Rosja.

W tym unikalnym kompozycja zawiera elementy rozpylające, takie jak izobutan, butan, propan, mentol i metylalu.

streszczenie

Co jest Frost Spray? Ta nazwa środki przeciwbólowe, produkowany w postaci sprayu. Jakie funkcje ma?

To narzędzie jest w stanie natychmiast przeciwbólowe, aby zmniejszyć objawy obrzęku, hamują powstawanie krwiaków i znacząco zmniejszyć stopień zapalenia.

Spray „Frost” jest ważny przez długi czas. Służy on do pierwszej pomocy i uśmierzania bólu dla stłuczenia, urazy, poszarpane więzadeł, skręcenia, jak również w celu łagodzenia chronicznego i ostrego bólu, w systemie ruchu.

Właściwości fundusze

Co odróżnia sprayu „Frost” od innych podobnych leków? Rzekomo doświadczył, oglądane środek do stosowania miejscowego nie pali skórę, nie powoduje reakcji ubocznych, a także przyczynia się do bólu i dyskomfortu po wydechu.

Zamrażać dla sportowców „Frost” – jest jednym z najbardziej wszechstronnych i narkotyków przystępne pierwszej pomocy stosowanego w traumy.

Należy zauważyć, że niezwykły efekt, może być używany nie tylko sportowców i lekarzy w dziedzinie medycyny sportowej, ale także w życiu codziennym z różnych urazach stawów i więzadeł.

Zatem sport mróz jest uważane za część z najpopularniejszych metod światowym doraźnej pomocy medycznej z stłuczenia, urazy i zwichnięcia.

Jak to działa?

Znieczulający w sprayu „Frost” z czynnikiem chłodniczym skutecznie i natychmiast schłodzić oparzone. Po jego wpływ zapewnić zmniejszenie bólu i zmniejszenie stanu zapalnego. Efekty takie są spowodowane przez ostry spadek przepływu krwi w miejscu uszkodzenia.

Preparat ten jest hipoalergiczny. Dzięki zawartości mentolu, ma nie tylko bardzo przyjemne, ale również dość orzeźwiający aromat.

Gdzie najczęściej używane?

Nie jest tajemnicą, że zarówno amatorskich i sport zawodowy jest ściśle związana z stłuczeń i urazów. Jest niezwykle ważne, aby szybko i terminowo, aby zapewnić pierwszej pomocy sportowca. W takich przypadkach nie można zrobić bez aerozolu Spray Frost.

Terminowe zgłoszenie tego chłodzenia leku, aby zawodnicy koncentrują się na skutek konkurencji i nie zwracał uwagi na ból.

Główną zaletą tego narzędzia jest jego szybka aplikacja. Uznaje się również lek skutecznie redukuje nawet najbardziej dotkliwy ból. Nawiasem mówiąc, jest to doskonale nadaje się do udzielania pierwszej pomocy przed przybyciem lekarzy, w tym w dziedzinie.

Nie możemy powiedzieć, że takie zamrożenie jest stosowana nie tylko w sporcie czy w życiu codziennym. To może trwać długo wędrować i stosowanie ukąszeń owadów (komary, muchy) oraz w innych przypadkach.

Należy również zauważyć, że sport zamrażanie znajduje swoje zastosowanie w praktyce kosmetycznej. Wiele osób wie, że nie jest to bardzo przyjemna procedura, jak woskowanie, może przynieść wiele bólu. Aby je wyeliminować, wystarczy umieścić niewielką ilość sprayu na skórę przed rozpoczęciem środków kosmetycznych.

środki godność

Chłodzenia natryskowego „Frost” ma następujące zalety:

  • Jest niefarmakologiczne przeciwbólowe i mogą być wykorzystywane bez recepty i recepty.
  • Bezpieczne dla zdrowia ludzkiego i może być używany przez długi czas.
  • Idealny do rehabilitacji pacjentów w okresie pourazowym i z różnych ran, jak również do zachowania efektu chłodzenia i przyspieszenia procesu regeneracji.
  • Dobry przeciwbólowe, zmniejsza obrzęki i łagodzi stany zapalne.
  • Zmniejsza oparzone, łagodzi napięcie mięśni, przywraca szybko pacjenta od urazu.

Przeciwwskazania

sprayu chłodzenia „Frost” nie może być używany, jeśli występuje nadwrażliwość jego komponenty. Jest również przeciwwskazany u kobiet w ciąży, małoletnich i kobiet karmiących piersią.

Przed użyciem aerozolu jest pożądane, aby skonsultować się z lekarzem.

dozowanie

Jak stosować sprayu „Frost”? zamrożenie sport powinien być rozpylany na uszkodzonej powierzchni od odległości nie mniejszej niż 11 cm. Należy to zrobić w ciągu około 4 sekund.

Podczas stosowania aerozolu temperatury pojemnika powinna być + 15 ° C (nie niższa).

Lek ten jest pożądane, aby wykorzystać natychmiast po urazie lub uszkodzeniu. Efekt chłodzenia i łagodzą ból zazwyczaj występuje po upływie 15 sekund i utrzymuje się przez około godzinę. Aby osiągnąć już w silnie skręcenia efekt chłodzenia i zranień zaleca się użycie opaski uciskowej. Gdy ta natryskowego muszą być stosowane nie tylko na skórę, ale także na każdej warstwy bandaża z urazu. W takim przetwarzaniu, skutkiem wytwarzania trwały dwie godziny.

środki ostrożności

Surowo zabrania się rozpylać spray na taką uszkodzoną skórę jak otwarte rany lub zadrapania. Ponadto, nie dopuszczać do kontaktu z oczami, należy natychmiast śluzowej inaczej przemyć wodą, a następnie udać się do lekarza.

Liczba sportowców

Prawie wszyscy zawodnicy, którzy korzystają z tej możliwości, mówić o nim tylko na pozytywne strony. Twierdzą oni, że z tego powodu spryskać urazy i stłuczenia nie wbić je z koleiny.

Numb zagrożoną strefę sportowiec jest w stanie kontynuować wyścig na równi z uczestnikami, którzy nie otrzymywali żadnych szkód.