312 Shares 6840 views

Ogrzewania prywatnych domów własnymi rękami

Każda osoba mieszkająca w prywatnym domu, marzy o zapewnieniu niezawodnego i opłacalnego systemu grzewczego. Dokonaj ogrzewania domów prywatnych własnymi rękami jest bardzo prosta. Ciepła w domach prywatnych w zimnej grzania piekarnika jest generowany. Nic bardziej niezawodny człowiek jeszcze nie wynaleziono.

W piecu grzewczym ma dwie wady – mozolna i duże różnice temperatur, więc zamiast tego można umieścić kotła elektrycznego lub gazowego, które nie mają tych wad, ale mają własne – w dostarczaniu mocy do ewentualnych zakłóceń ogrzewać również zatrzymuje vyrabatvatsya, więc piec należy pozostawić to skrajny przypadek, ale do tego czasu niech wykonuje funkcję dekoracyjną.

Przed rozpoczęciem instalacji systemu ogrzewania prywatnym domu własnymi rękami, poznać różne rodzaje ogrzewania i wybierz opcję, która najlepiej pasuje do Twojego domu. Na przykład, w połączeniu systemu ogrzewania wykorzystuje oddzielne elementy różnych układów w odniesieniu do domów układ, co zwiększa wydajność całego systemu.

Przedtem ogrzewania domów prywatnych własnymi rękami, dobrze izolowanego domu, inaczej będzie tylko podgrzać na ulicę, co doprowadzi do redukcji skuteczności systemu jako całości i zwiększają koszty.

Jakie typy systemów grzewczych zainstalowanych w prywatnym domu? Może to być pojedynczy układ rurek i podwójnej rury i układu ogrzewania, za pomocą kolektorów, grzejniki, znane również jako baterie i rejestrów.

Każdy z tych systemów ma swoje wady i zalety, a my wybrać ten, który będzie dobrze wykonywać zarówno na kotle elektrycznym, aw przypadku awarii zasilania, za pomocą konwencjonalnego pieca na paliwa stałe. Powinno być również możliwe do pracy w kotłach i piecach elektrycznych w tym samym czasie – to jest w przypadku bardzo silnych mrozów, to znaczy, gdy każdy mróz w systemie wymaga zaufania Ardagh pożądanej objętości przestrzeni.

Gdy ogrzewanie jest zainstalowany własnymi rękami, musimy pamiętać, że piec na paliwo stałe, pożądane jest ustanowienie oddzielnego pokoju, niekoniecznie w specjalnym aneksie, jak często programiści mogą wykorzystać istniejące pokoik jak szafie.

Instalacja ogrzewania wody własne ręce muszą wiedzieć, że jest to jedna rura i dwu-rura, a woda obiegowa – naturalne i wymuszone. System rurowy mający kanał na dwa i pół razy dłuższe niż pojedynczy system rur jest uważane za przestarzałe i nieracjonalne. Ponadto, jest to bardzo trudne do ustalenia. System pojedynczej rury jest łatwiejszy w instalacji, to szybciej i bardziej równomiernie podgrzewane, więc montaż wody grzewczej ręce, wybierz ten system.

Gdy ogrzewanie jest zainstalowany z rąk, prosty system pojedynczej linia będzie zawierać następujące elementy: kocioł, zbiornik wyrównawczy, lub akumulator, grzejniki, lub jak są one często określane w życiu codziennym, akumulatora, filtra i pompy obiegowej. Jeżeli układy grzewcze instalowane w małym parterowym domu, pompa obiegowa nie może być używany.

Dla polipropylenu rurociągi lepiej wybrać, zamiast stali, skorodowanych rur. Rury polipropylenowe są łatwe do cięcia, to nie jest konieczne, aby je lub farby spawać, nie są zatkane przez ogrzewanie. Jego wadą można uznać, że system ten wymuszony obieg. Grzejniki aluminiowe nie są zatykają układ i ciepło z nimi dwa razy większą niż w przypadku żelaza, co zmniejsza dostępny żeberek grzejnika. Ale grzejniki żeliwne są nieco tańsze.

Jak widzimy, do ogrzewania wody domów prywatnych własnymi rękami nie jest trudne.