697 Shares 1498 views

Wybór sfermentowanej mieszanki dla niemowląt

Młoda matka, oczywiście, piersi po porodzie karmienie dziecka. Jest to najbardziej przydatne i pożywne jedzenie dla niego, pod warunkiem, przez samą naturę. Nic nie może zastąpić mleko z piersi matki. Ale, niestety, czasem zatrzymuje laktację lub podczas karmienia piersią, z jakiegoś powodu, to staje się niemożliwe. Co mam zrobić w tej sytuacji, tak aby nie zaszkodzić dziecku?


Jeśli z jakiegoś powodu dziecko nie dostaje mleko matki już został przeniesiony do sztucznego karmienia za pomocą przystosowanego składu mleka. Są one jak najbardziej zbliżone do składu mleka kobiecego i wzbogacony o wszystkich dobroczynnych witamin i minerałów. Ale jako młoda matka zrozumienia wśród ogromnej liczby mieszanin, zwłaszcza, że są one różne – i zwykłej obróbce, hipoalergiczne, reflux, nabiału, laktozy? Spróbujmy zrozumieć, dlaczego musimy mieszankę kwaśnego mleka dla noworodków.

Co może zastąpić mleko matki

Matki często myślę o tym, co najlepiej mieszanka karmić noworodka. Oczywiście, powinno być dostosowane jedynie wzór, ponieważ nie może być źle przystosowane asymilowane przez organizm dziecka, powoduje alergie i zaburzeń trawienia. Pamiętaj, że mieszanina, która jest odpowiednia dla niektórych dzieci, inni mogą nie być odpowiednie. A jeśli dziecko ma zaparcia, obcisłe zielone odchody, ból brzucha – sygnalizuje fakt, że trzeba zmienić mieszankę. Mamusiu, zwracać uwagę na takie objawy!

Sfermentowany mieszanka dla niemowląt mają wielką przewagę nad zwykłym. Fakt, że mają korzystny wpływ na perystaltykę jelit, zawierać korzystnych bakterii i bakterie trawienie.

Produkty takie jak „Nan”, „Nutrilon”, „Baby” i inne, produkowane są w zwykłej postaci, lub w postaci mieszaniny kwaśnego mleka. Tu są takie mieszanki dla niemowląt. Ceny je 300-365 rubli za słoik. Można karmić dziecko z mieszaniną normalnego, odpowiednich do wieku, – do żywienia niemowląt jest numerem 1 (od 0 do 6 miesięcy) i kwaśne mleko. Raz dziennie wystarczy, aby zastąpić podawanie produktów mlecznych, w celu ustalenia jelit. Niektórzy w pełnym wymiarze czasu, aby przejść do mieszaniny kwaśnego mleka dla noworodków. Ale nie zapominaj, że nie powinni jeść przez dłuższy czas, ponieważ witamin w tradycyjnych mieszanek więcej.

Przedstawiamy jedzenie dla dziecka może być tylko po konsultacji z pediatrą. Pomimo faktu, że mieszanina mlecznych dla niemowląt stosowanej często iz powodzeniem, zanim konieczne jest poznanie opinii lekarza, nadzór nad dzieckiem. Nie zapomnij wziąć pod uwagę wiek dziecka i kupić mieszankę numerem 1. Czy go nie objadać się, że nie cierpią z powodu niedomykalności. Gdy reakcje alergiczne, zmiany produktu.

Rozcieńczyć żywność dla dzieci bardzo łatwo, musi mieć tylko małą butelkę ze skali pomiarowej, ciepłej wody i mieszaniny cyny.

Nie zapominaj, że pełne przeniesienie dziecka do mieszanki mlecznej może być w krótkim okresie, a następnie wrócić do normalnej diety.

Niech Twoje dziecko zawsze będzie zdrowy!