123 Shares 3773 views

Charkow uniwersytety: Znajdź swoje miejsce pod słońcem!

Charków jest często nazywany miastem młodzieży i studentów. I otrzymał tytuł zasłużenie, bo Charkowie uniwersytetów – start w życiu dla wielu Ukraińców i obywateli państw sąsiednich. Miasto posiada szereg instytucji edukacyjnych, począwszy od dobrze znanych uniwersytetów, a skończywszy na specjalistycznych szkół technicznych i uczelni.


W 2012 roku ponad 100 tys wnioski zostały złożone w Charkowie uniwersytetów. Najbardziej popularne wśród studentów szkół wyższych miasta były następujące: Charków National University. Karazin (KNU), Charków Polytechnic University (NTU "KPI") i Charkowie Narodowy Uniwersytet Ekonomiczny (KNUE).

Wprowadzanie uniwersytetów w Charkowie, wielu studentów zdecydować się na uczelniach publicznych o długiej historii i dobrej reputacji. Wynika to z faktu, że ukraińskie instytucje prywatne czasami nieoczekiwanie zamknięta, a uczniowie otrzymują świadectwo zamiast dyplomu że słuchał wykładów. Dlatego najpierw należy zapoznać się z niektóre uniwersytety w Charkowie zyskali szacunek wśród pracodawców, studentów i absolwentów.

Podczas sprawdzania wiarygodności uczelni, myśleć o tym, co chcesz robić w życiu i jak go o swojej świetlanej przyszłości. Charkow uniwersytety oferują ogromną liczbę specjalności, począwszy od popularnych programistów i ekonomistów dzisiaj, kończąc technologię i inżynierię. Wybór należy do Ciebie!

Wiele uniwersytetów są teraz szeroko Charków, mają prawie wszystkich popularnych miejsc, ale jeśli chcesz uzyskać naprawdę dobre wykształcenie, to lepiej od razu wybrać szkołę, która odpowiada swoje umiejętności i preferencji.

1) Szkolenie techniczne. Jeśli chcesz stać się technolog, Energia, Inżynier, następnie dać pierwszeństwo NTU „KPI”, który jest drugim po Kijowie Polytechnic University w rankingu najlepszych ukraińskich uczelni technicznych.

2) Działanie humanitarnych. Jeśli należysz do duszy w takich specjalnościach jak historyk, socjolog, psycholog, filozof, tłumacz, wówczas droga polega na tym im KNU. Karazin. Ale jeśli marzysz o karierze w nauczaniu, a następnie spieszyć do zastosowania Charkowie Uniwersytet Pedagogiczny nazwany garnki.

3) gospodarki. Jeśli w przyszłości chcesz pracować finansista, księgowy, marketingu, międzynarodowy ekonomista lub menedżer turystyki, z KNUE naprzód!

4) Prawo. Doskonały początek kariery prawnika będzie szkolenie w Narodowej Akademii Prawa imienia Jarosława Mudrogo.

5) I wreszcie, jeśli jesteś zainteresowany w zakresie technologii IT, najlepsze wykształcenie można dostać w Charkowie Uniwersytetu Radio Electronics. A w przyszłości będzie można stać się programista, administrator systemu lub kierownik projektu internetowego.

Wybór uczelni, należy pamiętać, że właśnie robi rzeczy, które kochasz, możesz być szczęśliwy i osiągnąć prawdziwy sukces!