518 Shares 6583 views

Jak umieścić zastrzyki do Basics pośladków

Jeśli chcesz dokonać domięśniowo wtrysku, najlepiej jest przeprowadzić procedurę, aby przyciągnąć tylko specjalista, który jest specjalnie wyszkolona osoba. Jednak możliwość ta nie zawsze jest. Bo trzeba wiedzieć, jak umieścić zastrzyki w pośladki.

Jako wstrzyknięcie może być wykonane zarówno dożylnie i domięśniowo, należy zauważyć, że ostatnie miejsce o wiele łatwiejsze. Mogą być one wykonane w pośladek, ramię i biodro.

Przede wszystkim konieczne jest przeprowadzenie wszystkich czynności przygotowawcze, to znaczy do wytworzenia leku, wełnę, nieużywane strzykawki (sterylny) i środki do przetwarzania w miejscu wstrzyknięcia (alkohol). Każdy chorzy często zastanawiasz się jak to nie boli dostać strzał w pośladek. Przede wszystkim, należy dobrać strzykawki specyficznie do wstrzyknięć domięśniowych, ponieważ nie mają długich igieł. Lepiej pacjent leżał na kanapie lub łóżku, nie lecz korzystnie miękkie i twarde. Jeśli przeprowadzić procedurę w pozycji stojącej, wszystko będzie bardziej bolesne.

Pamiętaj, aby umyć ręce dobrze używając mydła lub antyseptyczne przygotowania. Okazuje się, że odpowiedź na pytanie, w jaki sposób umieścić zastrzyki w pośladek, należy zauważyć, że fiolka z lekiem należy także przetrzeć alkoholem. Następnie został wstrząśnięty, ciąć i radykalnie usunąć końcówkę tak, że szkło nie jest uszkodzony. Należy zwrócić uwagę na to, jak trzeba jechać pęcherzyków w strzykawce po lek został już zdobyte. Następnie zaleca się przygotowanie koniecznie uwalnianie kropli z igłą, aby usunąć powietrze.

Jak umieścić zastrzyki w pośladki, tak że nic nie jest uszkodzony? Aby to zrobić, trzeba „share” To wizualnie na cztery części i posiekać tylko w górnym zewnętrznym placu, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia nerwu kulszowego u innych opcji.

Procedura wstrzykiwania jest następujący:

  1. Przetrzeć miejsce wstrzyknięcia bawełną nasączoną alkoholem.
  2. Strzykawka jest włożony pod kątem prostym (ruch musi być określony, i trzy czwarte z igłą należy wprowadzić w mięsień pośladkowy).
  3. Wszelkie leki najlepiej wprowadzane powoli.
  4. Usunięcie igły najlepiej jest szybko, a na miejscu wstrzyknięcia natychmiast dołączyć runo.

Jak umieścić zastrzyki w pośladki, aby nie pozostawić siniaki i guzy? Przede wszystkim, po zastosowaniu polaru trzeba pocierać miejsca wstrzyknięcia, aby wznowić regularny rytm obiegu. I nie zapomnij, że nie można wprowadzić powietrze, więc powinno być „wydalić” z góry i ostrożnie.

Jeśli nie ma nikogo, kto by zrobić zastrzyk, a czas ucieka, procedura może być przeprowadzona niezależnie. Jak zrobić zastrzyk w mięsień pośladkowy siebie? Przede wszystkim trzeba wybrać wygodną pozycję. Lub stojąc przed lustrem, lub leżącej. Strzykawka wpisane lek, jest on brany pod wygodnej ramienia zdezynfekowane miejscu wstrzyknięcia. Wolną rękę, aby zrobić duży fałd skóry na górnej części pośladków przynieść strzykawkę i wprowadzić igłę szybko. Po wprowadzono lek, konieczne jest, aby wyjąć strzykawkę tak szybko, aby watę i masaż skóry.

Pamiętaj, że najlepiej jest skontaktować się ze specjalistą w celu przeprowadzenia takich manipulacji. Jednakże, jeśli sytuacja jest krytyczna, zarys jak to zrobić zastrzyki w pośladki, to najlepiej, aby zbadać każdy.