128 Shares 7280 views

Dobra pasta do zębów: opinie. Jaki jest najlepszy wybielająca pasta do zębów, która jest dobrze wybiela zęby, według stomatologów?

Ten dziennik higieny, jak mycie zębów, mogą być zwyczajne lub terapeutyczny. To wszystko zależy od pasty do zębów i zawarte w nim składników odżywczych, dodatkowo, nie każdy wie, daleko , jak prawidłowo szczotkować zęby. Zdecydowana większość pacjentów klinik stomatologicznych nie dokładnie czyścić zęby, to świadczy o miękkim lub już zmineralizowanej płytki nazębnej na szkliwie zębów. Poprawnie odebrać dobra pasta do zębów nie tylko pomoże poradzić sobie z dotyku, ale również zapobiega powstawaniu próchnicy, rozjaśnić szkliwo, odświeżyć oddech. Ale jak orientować się w obfitości, która jest teraz wystawiony na półkach? Należy dokładnie zbadać sprawę.


tradycyjna pielęgnacja

Od dzieciństwa jesteśmy wszczepieni umiejętności właściwej higieny jamy ustnej, a przede wszystkim jest to regularne szczotkowanie zębów przy użyciu szczoteczki i pasty do zębów. Alternatywnie, można użyć proszku do zębów, chociaż w tej chwili jest to mniej popularne i mogą być używane tylko w domu – w podróż jest bardziej odpowiedni dobra pasta do zębów w małym opakowaniu.

Jednak wraz z wiekiem, może okazać się, że codzienna pielęgnacja nie wystarczy. Pod wieloma względami, to winny nabyte nawyki – palenie, nałóg do picia, barwienia szkliwa (mocna kawa lub herbata). Dobra rada może dać higienistki stomatologicznej, który pokaże prawidłowych ruchów do mycia zębów i wydawania zaleceń w sprawie wyboru pasty do zębów.

kategoria pasta do zębów „rynek masowy”: dobre czy złe?

Zastanawiasz się, o jaki rodzaj pasty do zębów jest najlepsza, klienci wybierają głównie promowane marki lub nierzetelne kierując się takimi cechami jak atrakcyjnym wzornictwem opakowań. Jednak żaden producent nie pisze na opakowaniu, że produkt jest słabej jakości, a konsument jest pozostawiony samemu sobie jednego z kilkudziesięciu kolorowych opakowaniach. W większości przypadków, handel detaliczny oferuje higieniczne rodzajów pasty do zębów, to jest do codziennego usuwania miękkiej blaszki i wyjść na świeże powietrze. Kiedy całkowicie zdrowa jama ustna to wystarczy to inna kwestia, jaki jest stan idealnych zębów i dziąseł jest zupełnie rzadkie.

Kategoria „rynek masowy” jest przeznaczony do masowej konsumpcji, stąd nazwa kategorii produktów. Jeśli czytasz informacje na temat rur i pudełkach, znajdziesz cztery główne kategorie: profilaktyki, leczenia i opieki zdrowotnej i wybielająca pasta do zębów. Jeśli jest to po prostu usuwanie płytki nazębnej z emalii z ciemności, to może być trudne, aby dowiedzieć się, co to dobry wybielająca pasta do zębów. Pamiętaj, musisz użyć tego trybu higieny. Wybielanie zębów zwykle zawiera małe cząstki ścierne, dzięki czemu może być użyta tylko raz lub dwa razy w tygodniu nie więcej, w przeciwnym razie będzie wpływać na jakość szkliwa.

Specjalne zabiegi prewencyjne i pasta do zębów

Jeśli istnieją drobne problemy z zębami lub dziąsłami, zamiast normalnego codziennego użytku lepszego leczenia i pasty profilaktycznej. Kompozycja ekstraktów różnych ziół są zwykle wprowadzane, propolis, miód. Jeśli potrzebujesz najlepszą kategorię pasta do zębów leczenia i profilaktyki, to najlepiej, aby uzyskać pełną poradę od specjalisty w dziedzinie stomatologii. Jednak należy zauważyć, że treść lecznicze ekstrakty częścią terapeutycznych i profilaktycznych past nie są tak wielkie, aby być w stanie rozpatrywać go jako panaceum na wszystkie bolączki. Raczej, że pomaga zachować zdrowie jamy ustnej pod kontrolą i sprawia, że zapobieganie próchnicy bardziej rozległe.

Dla dobrego stanu dziąseł pasty podawana propolisu, ekstrakty sosnowe, mają korzystny wpływ na stan miękkich tkanek w jamie ustnej. Z chorobą przyzębia, te związki nie mogą poradzić sobie, ale w celu zmniejszenia ryzyka rozwoju tej choroby, mogą być również.

pasta do zębów medyczny

Terapeutyczne skład pasty do zębów musi obejmować wszystkie rodzaje środków dezynfekujących, suplementy mineralne, pomagają przywrócić szkliwo. Gdy pasta jest przeznaczony do leczenia dziąseł, kompozycja zawiera w jego ekstrakty ziołowe, tanina zmniejszenie dziąseł krwawienie. Dzięki wysokiej jakości składników medycznych może osiągnąć trwały pozytywny wpływ regularne stosowanie środków. Kompozycja terapeutyczna do zębów zawiera fluorek wzbogacające fluorek szkliwa, chloroheksydynę, triklozan lub geksidin jako środek antyseptyczny. Propolis, część pasty do zębów, delikatnie pielęgnuje dziąseł, a nawet zmiany mikroskopowe leczy i ma dodatkowy wpływ odkażania.

Nawet najlepsze Whitening pasta do zębów szkliwo nie może zastąpić narzędzie przeznaczone specjalnie do leczenia. Zęby mogą być idealnie białe, ale wymaga leczenia i środki zapobiegawcze w celu zniechęcenia do mineralizacji płytki nazębnej, próchnicy lub wszelkiego rodzaju dolegliwości jamy ustnej, które nie są bezpośrednio związane ze stanem szkliwa.

Najlepsza pasta do zębów Whitening

Zdrowe, białe zęby są uważane za symbol młodości, są one porównywane z perłą, więc to nic dziwnego, pragnienie ludzi, aby jej uśmiech białości musujące. Niestety, ciemnienie szkliwa może się zdarzyć z wielu powodów. Uzależnienie od słodkiej przekąski, kawa i herbata, palenie – to wszystko przyczynia się do barwienia emalii. Jednak w niektórych przypadkach jest to tylko tablica, które można czyścić, zwłaszcza jeśli chodzi o tytoń, kawa i herbata.

Nie tak dawno temu, że pojawił się w sklepach agent specjalny Welcome – palaczy najlepszy wybielająca pasta do zębów: dobre wybiela zęby, usuwa płytkę nazębną z emalii malowane. Takie środki są ścierne, to znaczy do zębów wprowadza się drobne cząstki, które są zasadniczo takie same, jak czyszczenie przez przemywanie proszku brudnych naczyń. Ścierne pasty do zębów nie rozjaśnić szkliwo, że zacierają malowane płytki nazębnej, konieczne jest, aby pamiętać! Używaj ich nie więcej niż dwa razy w tygodniu, w przeciwnym razie może znacząco cienka już cienka warstwa szkliwa z zębów to staną się zbyt wrażliwy.

Czy to możliwe, aby przyzwyczaić się pasty do zębów?

Często można znaleźć pogląd, że jedna i ta sama pasta do zębów nie powinny być używane przez cały czas. Podobno „przyzwyczaić się” zębów, użytecznych przystanki efekt i konieczność poszukiwania innego makaronu. Przyczyniać się do utrzymania tego mitu od czasu do czasu wynikającego z problemów dentystycznych i klinikach stomatologicznych pacjenci mają uzasadnione pytanie: „Jak to jest, gdy wszystkie zęby cały czas, dlaczego zaczynają się problemy?” Dlatego ludzie zaczynają spekulować co do zębów wybiela również, które pomogą wyleczyć próchnicę lub choroby przyzębia o ratunek.

Należy zauważyć, że pasty do zębów – nie jest panaceum. Niestety, czasami rozwój próchnicy lub szkliwa nie są ciemnienie zależy od starannego procedur higienicznych. Na przykład, takie zjawisko znane jako „tetracykliny zęby” – nadmiernych dawek tetracykliny są jako odporne na dzieci ciemnienie daje znacznie pogorszyć szkliwa zębów. Traktować te problemy muszą dentysta, metody improwizowane nie obsługują tutaj. Poprawnie odebrać dobra pasta do zębów będzie działać zawsze, nie jest wciągająca, nie koniecznie zmienić markę pasty do zębów!

Mechanizm działania pasty do zębów

Wpływ higieniczne spowodowane proporcji składników pasty do zębów. Pieniące środki powierzchniowo czynne zapewniają, jako składnik ścierny może działać kredy kryształów wapnia, soda, ostatni rozwój w tym kierunku – krzemianowe napełniacze. Kompozycje z włączeniem sorbentów promowania aktywnego tłumienie mikroorganizmów, które mogą rosnąć w napojach i żywności płytki pozostałości pomiędzy zębami. Najlepszy Whitening pasta do zębów, opracowała technologię, nie tylko usuwa płytkę nazębną, ale również pomaga zmiękczyć i usunąć kamień nazębny. Ważne jest, aby pamiętać, że nawet najlepsza pasta do zębów nie będzie działać, jeśli do mycia zębów prawidłowo lub niewłaściwe szczotkowanie zębów.

Najlepsza pasta do zębów według stomatologów

Według oceny zebranych po rozmowach ze specjalistami w dziedzinie stomatologii, jako uzupełnienie arsenału kobiecych produktów higienicznych mogą być następujące rodzaje pasty do zębów.

Lacalut White – najlepsza pasta do zębów według stomatologów, jest wykonany w Niemczech i przeprowadziła kompleksowe badania laboratoryjne. Nie tylko wybielacz, ale również wzmacnia szkliwo, wzbogaca ją z fluorem. Koszt element (50 ml) – 150 rubli.

Pasta dla palaczy i miłośników kawy

Papierosy i mocnej kawy poplamione zęby szybko w różnych odcieniach brązu. Jeśli tak nie jest barwiony miękką płytkę, która tworzy się na zębach w ciągu dnia, i tworzy warstwę odporną żywic tytoniowych i pigment barwiący kawy. W chwili obecnej firma pasta do zębów „ikona”, „Rembrandt”, „prezydent” i „Silk” można uznać za jedną z najlepszych w segmencie „najlepszego wybielającej pasty do zębów.” Dobre wybiela zęby żadnego z nich. Te znaki należą do różnych kategoriach cenowych, od 75 do 500 na opakowaniu (50 ml).

Reklama i rzeczywistość

Według ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy i zaawansowanych, nie ma lepszego sposobu, aby udowodnić jakość pasty niż przetwarzać jajko pół kury i upuść produkt żywnościowy w occie. Oczywiście, po tak masywne ataki reklamowe dociekliwy umysł nie wahaj się przetestować teorię i praktykę rywalizujących rzucili się do testowania środków dbać o zęby. Oczywiście, eksperymenty wykazały, że „blend-a-med” pasta naprawdę dobre, że tylko kiedykolwiek chronić powłoka z kurczaka jest niezdolny do octu.

W większości przypadków, reklamy, co pokazuje TV, bardzo słabo odzwierciedlają rzeczywistość. Jednak rzeczywiście jest istotnym czynnikiem, który może okazać się, że jest to dobra pasta do zębów – opinie, w tym profesjonalne opinie stomatologów. Czynnik ten jest oparty na rzeczywistych danych dotyczących statystyk, a nie na spektakularny obraz i rozwoju w marketingu.

Pasta do zębów dla rodzin

Często w celu ratowania i tylko z podstawowych udogodnień powodów konsumenci wolą wybrać produkty higieniczne dla całej rodziny – wszystkie spłukane jeden rodzaj szamponu, mydła, pasty do zębów używać tego samego. Z tego powodu można przegapić punkt dla zapobiegania, jako środek o szerokim zastosowaniu nie można uznać wyspecjalizowane. Na pytanie, jaki rodzaj pasty do zębów jest najlepsza, konsumenci kierują obrazu reklamowego wyszukiwania jako wskaźnika. Jeśli nie przedstawiono rodzinę, jest bardziej prawdopodobne, do dokonania zakupu. Zazwyczaj jest to rynek masowy – "Colgate", "blend-a-Med", niektóre mniej znane marki.

Jednakże, to byłoby mądre, aby kupić dla każdego członka rodziny rury pasty do zębów, która najlepiej spełnia ich indywidualne potrzeby. To, na przykład, pasta do zębów dla dzieci dla dzieci, bielenie członek rodziny palenia (i to może być używane tylko od czasu do czasu), pasta do zębów z propolisem medyczny i ekstraktem z kory dębu dla kogoś, kto cierpi na choroby przyzębia.

Alternatywy oraz możliwością zastąpienia

Pomimo faktu, że proszki do zębów jest już oddala się w przeszłość, do kupienia w sklepach i aptekach są również dostępne. Według niektórych odbiorców, proszek ten czyści zęby lepiej. komercyjnie dostępne również zostały przywiezione produkty higieny jamy ustnej, które są jedynie daleko przypominają pastę – Solid pudełka pasty, specjalne pręty, w których trzeba żuć końcówki i wykorzystywane bez pasty jak szczoteczki do zębów.

Można również znaleźć na półkach dość rewolucyjny produkt – czarna pasta z domieszką węgla aktywowanego. Według wielu odbiorców, to jest najlepsza pasta do zębów, które cieszą się do dziś. Być może powstanie tej opinii przyczynia się do innowacji produktu, przeciwieństwie do tradycyjnych produktów higienicznych. Ważne jest, aby pamiętać, że w razie wątpliwości, zawsze można liczyć na poradę u dentysty – specjalista daje dobre rady i jednocześnie przeprowadzić rutynową kontrolę jamy ustnej.