192 Shares 6253 views

Anna Pogorilaya – najwyższego poziomu łyżwiarz figurowy

Po wycofaniu się z profesjonalnym sporcie Irina Słucka w łyżwiarstwie figurowym Rosjanki, w okresie stagnacji. Najlepszy wynik wśród zawodników krajowych trafiony w pierwszej dziesiątce, dłużej nawet marzył.

Ale stopniowo, a w tym samym czasie, niespodziewanie, trenerów krajowych przygotowaliśmy całą plejada niezwykle utalentowanych młodych łyżwiarzy. W 15-16 lat, zaczęli brać jeden tytuł po drugim, za kilka lat przepisać statystyki krajowego sportu. Jedna z najjaśniejszych gwiazd tego pokolenia – Anna Pogorilaya. Skater stał się laureatem mistrzostwach świata, mistrzostwach Europy. Ahead – zwycięstwo na igrzyskach olimpijskich.

dzieciństwo początek

Aby osiągnąć znaczące sukcesy w łyżwiarstwie figurowym zacząć ćwiczyć wczesnym dzieciństwie. Anna Pogorilaya przyszedł do tego wyboru, w wieku 4 lat. Stało się, jak jej matka nie była w stanie zdecydować gdzie wysłać swoją córkę. Ostateczne słowo pozostaje dla Anny, a rodzina Anna Pogorilaya podjął właściwą decyzję.

Pierwsza szkoła łyżwiarstwie figurowym dla Anya była „Constellation” lodowisko. Trenowała w grupie Anna Kharchenko.

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu Anny było otwarcie specjalistycznym ośrodku dla łyżwiarzy figurowych. Jednocześnie na początku swojej działalności młody trener Anna Tsareva. I spotkał się z trenerem w życiu Anny Pogorilaya. Skater pracuje z młodym nauczycielem od ponad 10 lat.

Dziewczyna pracowała powoli i metodycznie w ostrej konkurencji. Jeden i pół godziny rano, tego samego wieczoru. To był twardy limit lodowiska treningowego. Obiecujących sportowców było wiele, a czas, jaki został namalowany dosłownie w kilka sekund. Za pierwszym razem, Anna zdawała się być za ukrywanie jaśniej Startery rówieśników. Sotnikova, Tohtamysheva – te sportowcy zaczęli mówić więcej i uważane za główne potencjalne gwiazdy. Ponadto, fizyczne i dane nie jest coś, co może się pochwalić Anna Pogorilaya. Wysokość 167 cm na nią. Na jednym kobiecej łyżwiarstwie figurowym jest trochę wysoka.

wyłom

Pierwszy rok nic specjalnego nie wyróżniał się wśród rówieśników Anna Pogorilaya. Skater kilka razy w pierwszej trójce zwycięzców turnieju w Moskwie, został wybrany kilka razy w mistrzostwach Rosji. Punktem zwrotnym był rok 2013 dla niego. Niemal przez przypadek jest wysyłany do etapu Grand Prix w Zagrzebiu. W tym czasie po prostu nie mają wolnych łyżwiarzy, a wybór padł na Anią. Dostał swoją szansę, ona znakomicie skorzystał z nich. Anna Pogorilaya wziął brązowy medal, za jedynego silnego amerykańskiego Young i Millera.

Nie zatrzymując się tam, to jest w trybie walki, nowe elementy na bieżąco rozwija. Już w finale Grand Prix, wykonując nowy na scenie skacze Lutz, pętlę toe, to jest bez błędów brutto cofa obie części programu i zajmuje trzecie miejsce.

Konsoliduje swój sukces na Mistrzostwach Świata Juniorów, gdzie po raz pierwszy wykonuje Anna Pogorilaya. Skater na wiosnę 2013 roku w trudnej walce z innych rosyjskich kobiet ponownie bierze brąz.

Pre-Olympic sezon 2013-2014 Anna Pogorilaya nadal w tym samym duchu. Najpiękniejsza zwycięstwo przychodzi do niej w Grand Prix Chin. Tam jest przyszłość legendarnego Carolina Kostner i Adelina Sotnikowa. W wyniku poszukiwania prawo do udziału w finale Grand Prix w Fukuoka. Pomimo szóstym miejscu, to był wielki sukces. Wydawała się być poważnie zakorzenione w światowej elicie.

Trudny rok olimpijski i ożywienie

Wszystkie łyżwiarze występują trudności w okresie przejściowym, w wyniku gwałtownej regulacji organizmu. Nie uniknąć i Anna Pogorilaya. Wiek grał okrutny żart z łyżwiarz w roku olimpijskim. Ona nie powiodło się w mistrzostwach Rosji w Soczi, w rankingu dopiero ósma. Seria wpadek kontynuowane. Dopiero w 2015 roku, to zaczyna wracać zaufanie. Bierze etap Grand Prix Kanady, odbywa się w finale. Nie ma Anna Pogorilaya służy bezskutecznie, pozostając bez nagród.

Znów trudności w rosyjskiej Championship, omijając naprzód więcej młodych rywale. Ale tym razem wiek pomaga Anna Anna Pogorilaya. Ominąć niektóre z jej konkurentów, młody nie wolno mówić na Mistrzostwach Europy. Anna Anna Pogorilaya jeździ z Rosji. To był triumf nartach krajowych damskiej. Wszystko cokole zajęte rosyjski łyżwiarz figurowy. kolega tylko Anya gorsze.

Dodatkowo wzmacnia sukces Anna Pogorilaya na mundialu w Bostonie. Tym razem musiał walczyć z amerykańskim łyżwiarz, aw swoich domach. Ale skated bez problemów i programie krótkim i arbitralny, Anna Pogorilaya ponownie bierze brązowy medal, tym razem w świecie wartości.

Anna Pogorilaya. życie osobiste

Z tyłu młodego skater oddychać jeszcze więcej młodych i ambitnych zawodników do zwycięstwa. Aby nadążyć z nowoczesnymi wymaganiami, większość czasu Anna płaci szkolenia. Z myślą o przyszłym życiu, dostaje także wykształcenie wyższe w Instytucie Wychowania Fizycznego.

Z takim wściekłym tempie czasu na życie osobiste pozostaje nieco. Anna mówi do swoich przyjaciół w zespole. Blisko język, mówi, znalazła Elizabeth Tohtamyshevoy, Elenoy Ilinyh. Wśród zagranicznych sportowców lubi Carolina Kostner. W swoim wyznaniu, wielka jest włoski na jej wzór do naśladowania pod względem człowieka.

Anna Pogorilaya rodzice – imigranci z Ukrainy. Pasja do gotowania w jej krwi, a ona lubi mieć czas gotowania.

Dziś Anna 18 lat. Jej koń wychodzi odprowadzania dziewcząt i kobiet jest stopniowo. Znając jej ducha walki, możemy powiedzieć, że będzie w stanie pokonać wszystkie wyzwania wzrostu i przejścia do następnego poziomu.