805 Shares 5788 views

Dasha Shi: Biografia ze zdjęciami

Dasha Shi jest znany wszystkim jako skandaliczny prezenter telewizyjny. Sława została wniesiona do jej show „złego”. Bardzo jasny i ciekawy osobowość jest Dasha Shi. Biografia dziewczęta zainteresowany wielu jej fanów. To o niej i zostaną omówione w artykule.

Wiem wszystko …

Wszystkie znane skandaliczny prezenter telewizyjny show „zły” od dawna interesuje – Chciałbym dowiedzieć się o nim więcej. W rzeczywistości, młoda dziewczyna jest dość skryty charakter. Och, to nie ma wiele informacji w Internecie, zwłaszcza na temat jego życia osobistego, które Dasha wolą nie narażać publicznie. W rozmowie z prasą, uwielbia żartować, szokować i utrzymać swój wizerunek już ustalone. Ale jak zainteresowanie widzów do dziewczyny tylko ciągle rośnie, dzisiaj odsłonić wszystkie karty na Dasha Shi.

Dasha Shi – nie Dasha Shi?

Prawdziwe imię dziewczyny – Shilov, jej nazwa jest Darya Leonidovna. Jego pseudonim jest zobowiązany do telewizji – za promocję swojego nowego serialu pojawił się z jasnym i chwytliwej nazwy. Trzeba powiedzieć, że oryginalny pomysł był aby zmienić ją w każdym wydaniu: Dasha Shi, wszy Daria Dasha IPN i tak dalej. Ale dlatego, że reżyser zapomniał wymienić go w drugiej edycji przed udaniem się na antenie „Dasha Shi” i wyszedł. Mimo, że dziewczyna sama na pytania dziennikarzy o pochodzeniu jej pseudonimu uwielbia żartować, na przykład, mówi, że ona po prostu uwielbia boo koty. Taki czy inny sposób, ale to było pod tą nazwą to zyskał popularność.

Dasha Shi: biografia

Miasto Dashi to Lwów, gdzie urodziła się w dniu 28 stycznia 1987 r. Gdzie spędziła dzieciństwo, studiowała tam i zaczął pracować. Dasha ma natywną starsza siostra – Natalia Shilov, z którą jest bardzo blisko. Chociaż, jak mówi Dasza, jako dziecko, często walki i kłótni. Dasha lubi wziąć strój i obuwie siostrę, a potem ukryć się przed nim w łazience, a rodzice musieli stanąć na jej młodszej córki. Dorastając, dziewczynki stał się bardzo przyjazny, często siostry wspólne zdjęcia można zobaczyć w prasie. O rodzice Dasha powiedział niewiele, ale mówi, że jego matka często przychodzi ją odwiedzić (ona teraz mieszka w Kijowie), ale z papieżem, ona rzadko widzi.

Studiował skandaliczną prezenter telewizyjny w lwowskiej szkoły numer 69, szczególnie lubiła fizyki, ale w tej sprawie i jest ona warta potrójne. Ona nie był cichy, ale wręcz przeciwnie. Jak sama mówi, w latach szkolnych, kochała się wygłupiać ze swoimi przyjaciółmi, na przykład, spuścili kolega plecak na liny z okna, gdy zerwał z jej przyjaciół Wszystkie notebooki na małe kawałki. Valentine napisał również Vitaliyu Kozlovskomu (uczył się w tej samej szkole co Dasha). Ale mimo charakterze wybuchowym, Dasha wykształcenie wyższe.

„Bad + 1” lub, jak to wszystko się zaczęło

Zanim stał się prezenter TV, Daria Chi miał wystarczająco dużo czasu, aby pracować. Kogo ona po prostu nie było: towar, sprzedawca, stylista, itd. W telewizji, zaczęła pracować w 2011 roku, który został umieszczony przez krewnych .. Nie chciała ukryć. siostra Dasha w momencie był producentem serialu i zaprosił ją spróbować swoich sił. Tak to wszystko się zaczęło. Dzięki nowym programem jest szeroko rozpoznawalna, dobrze znana osobowość – Dasha Shi. Biografia, zdjęcie dziewczyny zainteresował się wszystkich jej fanów. Ale praca trwała tylko 2 lata. Przywołując ten etap w moim życiu, dziewczynka sędzią. Miałem pracować trzy dni w tygodniu, więc zlecenia nocnych całun. Suknia jest tak zmęczony, że nie preferuje je nosić teraz w ogóle. Dzięki chłopaki zawsze były ochroniarz, choć fani aktywnie pisać do Dasha i sieci społecznych do tej pory. Było wiele wyjazdów biznesowych. Według Dashi najlepsza ona teraz śpi w pociągu nim.

Obchodzi Dasha projekt wywołał wiele dyskusji w prasie, było wiele plotek o argument do współgospodarz ciąży Dashi. Jednak według większości Shi, poczuła potrzebę coś zmienić, ponieważ spędzić całą noc w klubie nocnym i lata z dowcipów o tym samym do jej raczej zmęczony. Postanowiła iść dalej i, zauważając jego 27 urodziny, powiedział, że opuszcza projekt.

wprowadzanie nowych

Oprócz pokazu „zły + 1” skandaliczny prezenter telewizyjny próbuje swoich sił w innych projektach. Dasha był w okresie życia i kariery politycznej. W 2012 roku, powiedziała, że idzie do polityki: Dasha był numerem dwa na liście partii „Ukraina of the Future”, ale nie wyszło. Postanowiła, że po tym wszystkim jest zbyt brudny. Wraz z siostrą Nataley Shilovoy stworzyli program „Trump Bus”, gdzie serwowane Dasha rolę administratora. Także siostry Shilov stworzyli własną produkcję Beloesuhoe, która jest zaangażowana w kręcenia reklamówek, projektów i programów telewizyjnych.

życie osobiste

Jego życie osobiste Dasha nie zjada reklamować, ale po prostu nie da się ukryć. Na pierwszy dziewczyny nadana romans z byłym współgospodarzem Leshey Durnevym, i mimo, że spędził wiele czasu razem w pracy i podróży służbowych, zgodnie z dziewczyną, nie było nic między nimi. Dasha żartuje, że Alex chrapanie, chrapanie, a ona nie znosi. Od czasu do czasu w prasie pojawiły się plotki o nowym facetów gwiazda TV, a na końcu ostatniego lata Dasha Shi żonaty. Mimo tego faktu jej życia starała się ukryć. Interesujące jest to, że kilka tygodni przed ślubem na pytania dziennikarzy o swoim życiu osobistym, odparła, że młody człowiek, którego nie ma, a związek nie ma jeszcze zainteresowany.

Sam ślub odbył się w tajemnicy, w wąskim kręgu rodziny i przyjaciół. O blabbed tajnej ceremonii restaurator Dmitrij Borisov, umieszczając w jego zdjęcie Instagram dwie ręce w tatuażach, z podpisem: „Dashunka i Dymitr, gratulacje Bądź szczęśliwy” Zgodnie z tatuażem raz stało się jasne, że jest to kontrowersyjny były lider. Z biegiem czasu, Daria potwierdziła, że rzeczywiście żonaty. Na wybrańcem Dasha Shi niewiele wiedzą – jego nazwisko jest Mitia, jest on również fanem tatuaży, jak Dasha, ale człowiek nie jest publiczna. Czasami nowo wykonane parę widać w świeckich stron.

A w wolnym czasie …

Od czasu do czasu pojawiają się świeże wieści o skandalach z udziałem ekstrawagancki ex-lidera. Że jest uznawany za pobicie taksówkarza, nową powieść. Ale jak wszyscy, Dasha Shi chce przede wszystkim być postrzegany jako osoba. Ma swoje własne zainteresowania i hobby, a w wolnym czasie, woli mieć dobry odpoczynek. Wśród jego ulubionych Spraw przydziela wyjazdy na zakupy, zwłaszcza na zakupy do domu, uwielbia się śmiać z moich przyjaciół. Ulubiony napój – brzoza SAP. Dasha chce dużo podróżować, przede wszystkim chce odwiedzić Nowy Jork i Meksyk. I wreszcie, pragnienie Dashi Shi dla wszystkich jego fanów i nie tylko: „Życie jest tak krótkie, że szaleniec musi zrobić więcej”

5 faktów o Dasha Shi

  • Na jej ciele – 12 tatuaży. Najpierw zrobiła będąc jeszcze w szkole, nagromadzone pieniądze. Zgodnie z dziewczyną, ona odnosi się do tatuażu bardzo poważnie i umieszcza je na wyświetlaczu, nawet jego własny ojciec zna tylko jeden z nich.
  • Jej pierwsza praca, w wieku 18 lat, – sprzedaż perfum i kosmetyków. A co dziewczyna nie lubi malować?
  • Czy to naprawdę tak wysoki wzrost Dasha Shi? Wzrost przeciętnej dziewczyny. – 165 cm rama Dasha Shi wygląda wysoki z powodu ogromnych obcasach, które zawsze nosiła.
  • Mąż nazwa Dasha Shi Mitia.
  • Hobby – gotowanie słodycze.

Dasha Shi, zdjęcia, które można zobaczyć w artykule, zawsze emanuje pozytywną, przekazując go dookoła. Chcemy go mieć zawsze taki wesoły i aktywną osobą!