887 Shares 5247 views

rodziny zabawy w jeziorze Biserova. Połowy na każdy gust!

20 km od Moskwy to unikatowy zabytek jezioro Biserova. Rybołówstwo przynosi tu przyjemność. Zaopatrzony staw, miejsce na osiedlenie się wygodnie. Wszedł do jeziora na liście regionalnej pomników przyrody. Przylega do północy dużego zbiornika. Na jego terytorium poprzednio opracowane złoża torfu. Sam zbiornik wodny znajduje się w zakładzie przetwórstwa rybnego gospodarstwo, która jest zaangażowana w uprawie różnych rodzajów ryb gry. Jest w pobliżu miejscowości Biserova, który jest obecnie domem dla około 300 osób. Oprócz jeziora przyciągania jest świątynią Epifanii, zbudowany na jej brzegu.

Opis rezerwuaru

Biserova jezioro nie jest głęboka, więc jego woda jest bardzo szybko podgrzać w ciepłej porze roku. Wody powierzchnia 4 sq. km. Jest to stosunkowo niewielki staw. Maksymalna głębokość osiągnie poziom 5 m. Średnia szybkość zmienia się w odległości 2,5 m. Shore heterogenicznych. Na południowym i wschodnim brzegu piaszczystej plaży. Na północy i zachodnim wybrzeżu podmokłych. Samo dno jest błotnisty. Jezioro jest zasilane przez Biserova? Połowy uda się częściowo dlatego, że jest w płynie. To spuścić wodę bagna, jest również usta przez kilka kluczy. Wynika z tego samego od niego tylko jedna rzeka – Shalovka.

Lake Nature

Bardzo piękna przyroda wzdłuż brzegów jeziora Biserova. hodowli ryb, znajduje się tutaj, jest otoczony ze wszystkich stron lasem. Na brzegach uprawy trzciny cukrowej, serii, skrzyp, jezioro cattails i turzyc. Na wschodnim brzegu góruje wieloletnie dęby. W tej dziedzinie, wiele ptaków, niektóre z nich są rybacy i turyści, starając się wyrwać z powierzchni wody do ryb. Ciekawe jest również to, że w niektórych miejscach na jeziorze Stel pozostawia kapsułki i wodne lilie, rzęsa zauważalne. W takich miejscach czuje karpia.

Historia Biserovskogo jezioro

Fascynująca historia archeologiczny Biserova jezioro. Mapa obszaru, na którym się znajduje, zawiera informacje, które kiedyś istniały mieszkań prymitywnego człowieka. Podczas wykopalisk znaleziono tu w dużej ilości odłamków ceramiki i narzędzi kamiennych. Jego nazwa samo jezioro zobowiązany do cesarzowej Katarzyny Wielkiej Rosji. Według legendy, podróże, stanęła na brzegu, podziwiając jej piękno. W tym przypadku jest on odrzucany w perełek wody drogie. Szukali go, ale okazało się nikogo i nie powiodło się. Ale jezioro po incydencie i otrzymała obecną nazwę.

hodowli ryb „Biserova” – opłata fishing okrągły rok!

Jezioro jest bogate w różnego rodzaju ryby. W jego wodach czuć się komfortowo złoto i srebro karp, okoń, lin, płoć, szczupak, sum. Tam też jest złowionych gatunków, takich jak kiełb, Rotan, kryzą i verkhovka. Pod koniec ubiegłego wieku doszło tu regularnie obsady. Staw produkowany karp, okoń, leszcz i karp. Gatunki te przetrwały i teraz.

Oczywiście, naturalne warunki są bardzo korzystne dla Lake szczupaki, karpie, okonie i płocie. Liczba innych rodzajów wsparcia rocznego pończochę. Wędkowanie w zbiorniku płatnego. I ospały nigdy to się dzieje. Stąd bez haczyk jest po prostu niemożliwe. Jeśli z jakiegoś powodu ryby w tym stawie nie ma ochoty, hodowli ryb będzie okazją do przetestowania ich bieg na jego stawy.

Zimowe połowów na Biserova

Ale to nie tylko słynie z połowów lato jeziora Biserova. Wędkowanie w zimie nie mniej ciekawe. Solidny i wytrzymały lód na jeziorze jest ustawiony na 1 lub 2 tygodnie wcześniej niż w innych zbiornikach wodnych. Pierwszy miesiąc pervoledyu obchodzony doskonałą kęs. Stale wyciągnął haki karpie i okonie. Okresy nie bezrybya praktycznie przestrzegane, chyba że tylko w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego. Karpie są bardzo wrażliwe na działanie naturalnych czynników.

W zimie, tworzą podstawę do połowu płoci i okoni. Co ciekawe, zmiana bierze przynętę niemal wszędzie. Ale duży okoń i płoć trzeba szukać.

Jak pokazuje praktyka, jest większy zgryz w płytkiej wodzie, gdzie głębokość 1,5-2 metrów. Jest możliwe, aby złapać szczupaka na zherlitsy. Bliżej do wiosny gryzienie ponownie staje się bardzo żywy. Rybacy starają się tu w ostatniej lodu, aby zaznaczyć koniec sezonu zimowego, aby anulować połowów

Biserova jezioro – rybołówstwo i rodzinne wakacje!

Malownicze jeziora netto każdego roku przyciągają turystów do niego. Lato na naturalnych plaż dzieje czasami, jak wiele osób, które zaczynają wątpić, że nie jest to metropolia. Przyczynia się to nie tylko na piękno miejsc, ale także ciepło, ogrzewa wodę ze stawu i jego małej głębokości. Ten ostatni czynnik jest szczególnie ważna dla rodzin z dziećmi.

Ważne jest, że na jeziorze wakacje to nie tylko „dziki”. Są plaże dobrze zorganizowane. Oferują one swoje usługi funkcjonujące rekreacji. Oto dwa z nich. kompleksy turystyczne są w stanie zapewnić swoim gościom wszystko do wygodnego spędzania wolnego czasu. Rybacy bieg dostępny na wynajem, a nawet łodzie. Cieszę się, że kontynuacja dostępność przynęt i zanęt. Oczywiście, nie jest to wszystko, co jest tak atrakcyjna rybacka opłata w Biserova.

Na podstawie parkowania samochodów praca nadchodzi. Jest pod bezpieczeństwa zegara. Jeśli nie ma zgody na ryby, to można go nabyć bezpośrednio od administracji. Warto wspomnieć, że tu odpocząć i poddać się leczeniu. Lokalna Sapropel błoto znaleźć uzdrowienie na poziomie oficjalnym. Są one wykorzystywane w wielu moskiewskich ośrodków. Ich skład jest niepowtarzalny. Popularne wśród turystów korzystających z kariery i dzieli się na dwie części piasku. Bo to jest bardzo wygodne, aby zbliżyć. Gdzie można zwijają się na piknik i cieszyć się osobiście gotowane kebaby.