884 Shares 4307 views

Ile kalorii w budyniu. Mleko lub jagód galaretki

Kissel – ulubiony rosyjski napój z dzieciństwa. W dawnych czasach to było ugotowane z dodatkiem wywarów zbożowych fermentacji. Nowoczesne receptury oparte są na zastosowaniu skrobi. To określa zakres wartości grubości napoju. Biorąc pod uwagę, jak wiele kalorii galaretki, może on być stosowany jako deser lub oddzielnym naczyniu.


skrobia

Jelly w postaci, w jakiej jest on znany do nowoczesnego społeczeństwa, pochodzi z czasu, kiedy Rosja zaczęła uprawiać ziemniaki, z których zostały świadczących skrobię. Ilość niej w galarecie określa gęstość produktu. Odróżnić napojów konsystencji 5:

 • ciecz – jego wytwarzania skrobi odbywa się w ilości 1-1,5 v. L.;
 • polugustoy – potrzeba 2 łyżki. l. cholewki ziemniaczana lub skrobia kukurydziana;
 • średniej grubości – trzeba 3 łyżki z proszkiem skrobi gorochkoy;
 • gruby – skrobia jej gotowania potrzebuje 4-5 art. L.;
 • gęsty – jest niezbędne do 6 łyżki. l. proszek skrobi.

Skrobię rozcieńcza się 1 kubka zimnej wodzie (wymagane zimna). Używanie go dostarcza kalorii napoju. Pożywny napój jest popularne podczas diety dla utraty wagi. Wiedząc, ile kalorii galaretkę, produkt ten może być zastąpiony przez jednego z posiłkami.

Berry pić. techniki gotowania

Przygotować zdrowy napój może jagód i owoców, które rosną w ogrodzie. Owoce mogą być stosowane w świeże i mrożone. Ich różnorodność pokazuje, ile kalorii są jagody galaretki. Kaloryczną napojów może wynosić 54-59 kcal na 100 g produktu. Zdecydowaliśmy się przygotować drinka, ale nie wiem, jak gotować galaretkę z jagód i skrobi? Istnieją dwa sposoby przygotowania rosyjskich przysmaków. Ilość składników nie ulega zmianie. Różnica między nimi w kolejności zakładek produktów.

opcja 1

składniki:

 • Wszelkie jagody – 2 kubki. można wziąć trochę inny jagody i inne kawałki. Jeśli połączyć kwaśne i słodkie owoce, smak napoju będą jaśniejsze i bogatsze. Mogą one być używane w postaci naturalnej lub zmielić w postaci puree. Od rodzaju owoców będzie zależeć od tego, ile kalorii w kaszy.
 • Skrobia – 3 do 5, art. l. To wszystko zależy od tego jak breja chcą uzyskać wynik.
 • Cukier – Artykuł 10-15. l. Od jej wysokości zależy od smaku napoju.
 • Woda – 3-4 litrów.

Przygotowanie:

Wlano wodę do naczynia i doprowadzić do wrzenia. Umyte jagody niosek w wodzie i gotować przez 15 minut. Otrzymany kompot szczep. Dodać cukier, wymieszać. Rozcieńczyć skrobi wody powoli wylewa się do naczynia o słodkim rosołu, stale mieszając. Berry galaretka do lepszego wykorzystania skrobi ziemniaczanej. To zapewnia przejrzystość napoju. Od rodzaju skrobi zależy od tego, ile kalorii w kaszy. Doprowadzić do wrzenia i gotować, pić nie więcej niż 4 minuty. Wyłączyć, niech to napar Kisiel. Napój jest gotowy.

opcja 2

Proporcje tych składników są takie same. Po jagody trzeba szlifować na puree.

 • Po pierwsze, syrop z cukru i wody.
 • Rozcieńczony skrobia wstrzykiwane, doprowadzono do wrzenia.
 • Ułożyć puree jagód do syropu wrzenia.

kisiel żurawinowy

Drink z północnych jagód posiada właściwości użytkowe. Jedynie metoda gotowania żurawiny galaretki nieznacznie różni się od standardowych procedur. Jak gotować galaretkę jagód i skrobi w celu uzyskania magiczny eliksir?

1 Sztuki. Cranberry wycisnąć sok, umieścić na jakiś czas w lodówce. Masa jagód dodać 3 filiżanki gorącej wody wrzenia. Powstały Odpływ kompot, dodać 3/4 szklanki cukru, doprowadzić do wrzenia. Przygotowania skrobi rozprzestrzeniania 3 łyżki. l. w zlewce z zimną wodą. Doprowadzić do wrzenia. Do tej mieszaniny, dodać sok z żurawiny. Przed podaniem galaretki cukru, zapobiegając w ten sposób wygląd filmu.

mleczny napój

Nie mniej smaczne i zdrowe okazuje mleczny pudding. Kalorie zawarte w napoju, pozwalają na zastosowanie go jako samodzielny produkt. Kaloryczne zależy to od mleka, który jest używany w przygotowaniu napoju. Całe mleko daje 100 g napoju 117 kcal. Podczas korzystania z pasteryzowanego mleka kalorii jest mniejsza niż 100 kcal. Przygotować napój może być 4 szklanki mleka, 3 łyżki. l. skrobia 4 łyżki. l. owoców jagodowych lub syrop, 3 łyżki. l. cukier waniliowy do smaku.

Zagotować 3 szklanki mleka i dodać cukier. Przygotuj skrobię, rozkładając je w jednej szklance ciepłego mleka. Dodaj go do patelni, stale mieszając. Wprowadzić syrop bez zatrzymywania ruchy mieszać dusić kolejne 4 minuty przerwy. Dodaj wanilię, wymieszać. Można przynieść do stołu.

Galaretka jest zalecane dla osób z chorobami układu pokarmowego. Dla małych dzieci, jest także niezbędnym danie. Kisiel to napój, którego przygotowanie jest możliwe w każdej porze roku, bez względu na porę dojrzewania składnik jagód. Przygotować puszkę napoju z cynamonu, cytryny i skórki pomarańczowej.