279 Shares 6430 views

Kompatybilność: rak rak mężczyzna-kobieta

Te dwa lubię siebie na pierwszy rzut oka. Oni wkrótce znaleźć wspólne tematy rozmów. Ale, pomimo wysokiej kompatybilności raka kobiety – Rak człowieka, zarówno przedstawicieli tego znaku będzie długi czas, aby pomyśleć i wątpliwości, przed podjęciem decyzji, aby zrobić pierwszy krok w kierunku przeznaczenia. Jeśli ktoś z nich odważy się spotkać pierwszy, romans może się zdarzyć. Ale dość często, dwa spojrzenie na siebie z wielkim zainteresowaniem, a nie ośmielił się zbliżyć. Kto nadaje się do kobiety z rakiem? Przede wszystkim jej mężczyzna powinien być czuły, wyrozumiały i kochający komfort domu jest nie mniejsza niż to. Jest taki człowiek Rak.

Zgodność Rak-kobieta – Rak człowiek nie jest zły, daje silny związek emocjonalny z opartego na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Czują się nawzajem, nawet gdy są daleko. Cancerians są silnie przywiązany do domu i robić wszystko, że był pełen chaszcze. Są kochających rodziców, którzy wychowują dzieci w szacunku do starszego pokolenia. Przedstawiciele tego znaku kocham dzieci i uwielbiam być nauczycielem, więc ich potomstwo wykształconych ludzi i osiągnąć sukces w życiu. Tak więc, kraby zapewnić przyzwoitą emeryturę.

Zgodność Rak-kobieta – Rak człowiek może być zachmurzone przez częste zmiany postaw właściwych dla obu partnerów. Znak ten jest pod wpływem księżyca, a wraz ze zmianą jego fazach na przedstawicieli tego znaku zmiany nastroju. Ale znając swojego partnera jak siebie samego, rak może czekać aż rozwiał chmury i powrót do ukochanej uśmiechu połysk twarz.

Zgodność Rak-kobieta rak człowiek – zaścianka, który nie jest ani burza, ani powiew wiatru. Najważniejsze, że były one wygodne w ich świecie, a ich ciało z wody nie zmienił się w bagno. Wiadomo, że nowotwory w brudnej wodzie nie żyją. Nowotwory partnerzy powinni starać się zróżnicować swoje życie – często wybierane na imprezach, spotkać się z przyjaciółmi.

W sypialni znajduje się harmonia Rakov. Ale ani mężczyzna, ani kobieta, urodzona pod tym znakiem, wysoka seksualność jest inna. Oba są bardzo zmysłowe, a pierwszy ich życiu seksualnym będą regularne. Z biegiem czasu, tępe emocje, aw sypialni przychodzi spokój. Człowiek może w tym miejscu spojrzeniem w bok i kobiety mają pytanie: jak zachować się człowiek-nowotworowych. Sprawiają, że nie jest wystarczająco trudne, aby zmienić coś w swoim zwykłym stylu życia. Można udać się do podróży razem możemy coś zmienić w swoim wyglądzie lub zachowaniu, na przykład, stanowią rodzaj chłodu. On jest bardzo wrażliwy na zmiany i należy być zainteresowany Powodem zmian. Rak żona powinna często oddają smaczny posiłek, być czuły i troskliwy. Nie ma innego sposobu, aby przyciągnąć uwagę – zadzwoń do niego zazdrosny. Ważne jest, aby nie przesadzać, bo boli uczucia osoby bardzo łatwo. Ale jednak, flirt może grać na poczucie własności, a rak zabłąkany może powrócić.

W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiet, rak nie jest skłonny do zmian. Najprawdopodobniej nie będzie akceptować zaloty innego człowieka, jest w poważnym związku. Ale to może wpaść w depresję dłuższy, jeśli jest niezadowolony ze swego życia seksualnego. Ale jest to niezbędne, aby pokazać mężowi trochę uwagi, a to znowu kwitną i zachwyci go z nieuwagi jej dzieci i szalonej czułością.

W unii dwóch Rakov dobrych perspektywach i pracowitość obu partnerów mają szansę żyć razem do późnej starości. Po problemy i kryzysy razem, stają się one bliżej siebie i, jeśli to miłość między nimi będzie, sympatia i szacunek pozostanie aż do śmierci. Kiedy pojawiają się wnuki Rakov, ich życie nabiera nowego znaczenia, co czyni z nich nieprzytomnie szczęśliwy dziadkowie.