118 Shares 1690 views

Przegląd SUV restyling "Opel Antara"

koncern europejski „Opel” pierwszy postanowił spróbować swoich sił w klasie pełnowymiarowy SUV klasy SUV, strzelając w świetle jego nowy samochód o nazwie „Opel Antara” W 2007 roku. Niestety, pierwszy naleśnik był lumpy dla niemieckich programistów, więc w 2010 roku, inżynierowie są poważnie zaangażowane w finalizacji jeepa. W ubiegłym roku, nowy produkt był gotowy do sprzedaży, a został już dokładnie rok od debiutu. No cóż, dowiedzieć się, czy prawo istnieć restyled wersję SUV „Opel Antara”.


wygląd

Początkowo SUV został zaprojektowany na podstawie amerykańskiego samochodu „Chevrolet Captiva”. Ze względu na to, że Niemcy byli w stanie stworzyć prawdziwy napęd na cztery koła jeep (choć istnieją również front-modyfikacja), zamiast off-road samochód osobowy „skóry”. Co do restyling, istnieje znaczące zmiany w wyglądzie są prawie niezauważalne. Zaktualizowany „Opel Antara” była inna forma zderzaku, nowe optyki i bardziej imponującej kratki z szeroką chromowaną listwą. Podniesiony nadkola w połączeniu z szerokim dyski odlewane Nineteen zabezpieczeń i stworzyć wygląd SUV. Mimo, że „przed” jest nieco podobny do projektu „Opel Astra”, ale to tylko niewielkie w porównaniu do dvadtsatisantimetrovym trendów odprawy. Co samochodu osobowego lub rozjazdu może poszczycić się takimi danymi?

salon samochodowy

Wewnątrz, wszystko odbywa się skromnie, bez patosu i przepychu. Plastikowe lekko szorstka w dotyku, konsola środkowa z boku otwory wentylacyjne okrągły kształt wykonany dość standardem europejskim samochodzie. Ale nie zrobił tutaj i nijaki. Kierowcy zauważyć obecność wygodnego i funkcjonalnego kierownicy, który ma kontrolę radiową. Deska rozdzielcza, mimo jej „świeże” spojrzenie dość czytelny i pouczające. Nie ma żadnych dodatkowych skal i strzały, które mogłyby rozpraszać kierowca jechał przez.

"Opel Antara": charakterystyka silnika

W przeciwieństwie do powierzchowności, poważny remont dotknął gamę silników. W ten sposób rosyjskie kupujący może otrzymać możliwość wyboru jednej z czterech elektrowni. Spośród nich warto zauważyć dwa silniki benzynowe o mocy 170 i 249 mocy i pojemności 2,4 do 3,0 litrów. Nawiasem mówiąc, pierwsza jednostka zastępuje stary silnik 140 KM i samej pojemności skokowej.

Co do silników wysokoprężnych, będą dwa w Rosji. Na pierwszej objętości roboczej 2.2 litra na wyjściu 163 siłę konia. Drugi ma taką samą objętość, ale jego pojemność to 184 „konie”.

"Opel Antara" 2013: cena

W tej chwili, SUV sprzedawany jest w dwóch wersjach wyposażenia: „Cosmo” i „Angie”. drugi koszt około 1000000 20000 rubli. „Cosmo” -version będzie kosztować 1.215 mln rubli. Biorąc pod uwagę nową linię silników, piękny wygląd i konkurencyjnej cenie, możemy przewidzieć nowy produkt pomyślną przyszłość dla co najmniej pięciu lub sześciu lat.