459 Shares 6654 views

kwiaty letnie: właściwy wybór

Marzeniem każdego hodowcy amatora – posiada kwietnik na stronie, która będzie ciągłe kwitnienie roślin od wczesnej wiosny do późnej jesieni miesięcy. Coś w rodzaju fajerwerków kolorów i smaków. Z wiosną roślin jest prawdopodobne, aby zdecydowali, ale latem kwiaty ogrodowe wybrać trudniejsze. W tym artykule przyjrzymy się, jeśli nie najbardziej popularnych, ale hardy roślin o długim okresie kwitnienia.


Pozwól nam kształtować nasze łóżka tak, że całe lato my zadowoleni z jego kolorami, naszych łagodnych zwierząt. Co może być bardziej atrakcyjne niż kwitnący ogród, gdzie można odpocząć i cieszyć się ciepłą porę roku?

Kwiaty letnie, to jakie?

Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie lato bez pstrych kolorach nagietek, nagietka, pachnący bratek, stokrotki, chabry, zinnias. Lista może trwać w nieskończoność. Summer Flowers można znaleźć wszędzie: w parkach i ogrodach, w ogrodach skalnych, na balkonach miejskich i właśnie w szerokim zakresie. Najwyraźniej, nie wyobrażam sobie życia bez tych jasnych stworzeń natury.

Lato kwiatów i uprawiane jako jednoroczne (nagietki lub Marigolds, niebieskie chabry, małe ząbki) i jako bylin (lobelia, bratek, lwie paszcze, stokrotki). Przyjrzyjmy się im bliżej. Zdjęcie letnie kwiaty, które zostaną omówione, przedstawione w artykule.

nogietek

Najbardziej aktywnymi mieszkańcami klombów – to Kaczeńce (lub naukowe – kaczeńce). Tam po prostu nie spełniają odmian i gatunków: wysoki, niski, kręconymi, w różnych odcieniach. Bez nich, bez żadnych kosztów, bez ogródek, bez ogródek, nie miejski balkon. I kwitną od czerwca do najbardziej mróz.

lwia paszcza

Antirrhinum lub lwia paszcza, jakoś niesłusznie wysłana do ogrodu przydomowego. Okres kwitnienia go od czerwca do października. Niektóre odmiany mają ładny lekki zapach. Duża paleta kolorów wprowadzają do ogrodu poczucie świętowania. Wysokość w zależności od gatunku może się wahać od 25 do 120 cm. Preferuje miejsca kwiat słońce toleruje półcień. Jeśli roślina otrzyma karmienia, to zachwyci Cię swoim długim i obfitym kwitnieniem.

Rudbekia

Ten kwiat – jeden z najpiękniejszych letnich Reprezentantów. To żółte czarną wypukłej rdzenia. W Ameryce Północnej, roślina nazywa się „black-eyed Susan.” Rudbekia kwitną zwykle od końca czerwca do pierwszych przymrozków. Bardzo lubi bezpośredniego światła słonecznego. W jednym miejscu może rosnąć aż do 8 lat.

chryzantemy

Z dzisiejszym obfitości odmian chryzantem zaproponować coś bardzo twardego. Ale wyobrazić sobie lato bez chryzantem niemożliwych. Są piękne jak pojedynczych kwiatów i krzewów będzie zdobią ogrody, balkony i tarasy aż do mrozów.

lobelia

Jeśli nigdy wcześniej nie widział ten kwiat, można zakochać się w nim na zawsze. Jest mrozoodporna bylina, ale robimy to częściej uprawiany jako roślina jednoroczna. To wygląda cudownie w wiszących doniczkach. Kwitnie od lipca do września, piękne kwiaty nietypowym kształcie. Z daleka przypomina petunii, które również podoba się nam ich kwitnie przez całe lato.

Podsumowując, możemy zauważyć, że letnie kwiaty potrzebują słońca i nawadnianie obfite. Następnie będą one kwitną przez długi czas i proszę ty i twój dom.