195 Shares 3863 views

Dlaczego nie można spać na brzuchu? Jest to szkodliwe dla spać na brzuchu?

Sen – to idealny stan człowieka. Jesteśmy jakby w innej rzeczywistości, w stanie nieważkości duszy. Jeśli nawet w tym przypadku śnimy sny kolorowe, jasne i pozytywne, to podnosi nastrój, a rano czujemy się szczęśliwsi. Ale czasami u niektórych osób ten warunek jest przysłonięte przez fakt, że gdzieś w telewizji lub w Internecie, znaleźć się informacje o zagrożeniach związanych z ich ulubionych pozycjach – na brzuchu. Wybierz inna pozycja ciała nie jest możliwe dla nich, jak z tyłu i z boku nich niewygodne. Całe ciało jest zdrętwiałe, boli, a sen staje się męka. Dlaczego nie można spać na brzuchu? Niebezpieczeństwo takiej postawy? Spróbujmy zrozumieć to pytanie jest prosta teraz.


Co dzieje się z narządów wewnętrznych, gdy jesteśmy spanie na brzuchu

Ta postawa jest z pewnością wygodne, ale nie bardzo dobre dla naszego zdrowia. Dlaczego nie można spać na brzuchu? Od dawna w tej sprawie, lekarze powiedzieli. Twierdzą oni, że podczas spania w tej pozycji jest kompresja tętnic w okolicy kręgosłupa, jak nasza głowa w tym przypadku jest obrócone bokiem. W rezultacie, krew w mózgu tych statków nie jest odbierany. Jeżeli jednak w tym przypadku dana osoba cierpi na miażdżycę tętnic i po drugiej stronie „zaliczył” tablice cholesterolu, szare komórki w ogóle istnieje ryzyko, że pozostanie bez tlenu. Jest oczywiste, że jest to bardzo niebezpieczne. Jeśli powiesz, że nie jesteś chory na tę chorobę, lekarze jego argument – gdy pojawi się stary, i nie wiadomo, jak ból „pop-up”. Więc nie przyzwyczaić się do tego stanowiska, to nie odzwyczaić. Oto jeden z głównych powodów, dlaczego zakazanych spać na brzuchu.

Ponadto, podczas snu w tej pozycji, klatka piersiowa jest skompresowany. W rezultacie – oddech błądzi i zepsuje. Człowiek nie może w pełni nasycić swoje ciało z tlenem, a rankiem, że czuje się zmęczony i nie dobrze wypoczęty. Zregenerować po takim śnie trudnym.

Cierpi z takiej postawy i brzucha. Jednostki, które się znajduje, nie są w stanie właściwie wykonywać swoje funkcje w pełni. Seksuologów, na przykład powiedzieć, że para może mieć problemy w sferze intymnej, jeśli ktoś woli taką pozycję. Dlatego nie można spać na brzuchu.

Co znajduje odzwierciedlenie w wyglądzie osoby takie postawy

Nasza twarz wyraźnie pokazuje nam, dlaczego nie możemy spać na brzuchu. Co dzieje się z ciałem, to widać wyraźnie jak skóra. Rano budzimy się „pomarszczone” od fałdach ubrania, wszystko mocno odciśnięte na policzki i czoło, i iść z punktu widzenia robota jest nie do zaakceptowania. To samo dzieje się z naszymi ciałami – wszystkie one są nieco „spłaszczone” i doprowadzić do przyszłych problemów zdrowotnych.

Ponadto, w ciągu kilku lat grozi powstawanie tych zmarszczek, zwłaszcza w obszarze nosowo-wargowych. Ponadto, kobiety z tej pozycji, pojawiają się oznaki starzenia się w górnej części klatki piersiowej i ramion, pozbyć się, że bardzo trudne. Miłośnicy spać na brzuchu rano i często obrzęk twarzy. Oni szukają przyczyny, ale okazuje się, że całość w pozycji ciała w nocy. Mieć dodatkowe zmarszczki, powinien porzucić tę pozycję ciała podczas snu. Dla kobiet ważne jest, aby zachować piękno i młodość tak długo, jak to możliwe, a do tego celu wszystkie dobre sposoby i metody.

Spanie na brzuchu w czasie ciąży

Wiele oczekujący mamusie znajdują się w nieprzyjemnych sytuacji, gdzie trzeba uniezależnić się od swoich ulubionych pozach. I słusznie. Jeśli istnieje kompresji narządów wewnętrznych spać na brzuchu, a następnie wyobrazić sobie, co odpowiada za dziecko. W pierwszym trymestrze ciąży, brzuch jest nadal praktycznie żadnych wybrzuszeń, a owoc jest chroniony miednicę. W przyszłości, brzuch rośnie, i pójść na to nie jest coś, co nie może być, jest to nawet niebezpieczne. Dziecko może cierpieć, zachował dużą szansę na rozwój patologii. Po tym wszystkim, nie tylko priplyusnete ich narządy wewnętrzne, ale również jego. I to jest nie do przyjęcia.

Ginekolog powie szczegółowo dla każdej kobiety w ciąży, to dlaczego nie można spać na brzuchu, jakie są konsekwencje tego. I, co najważniejsze, przyszła matka nauczy jak oduczyć ulubione pozy. Przynajmniej przez jakiś czas. To bardziej psychologiczny aspekt – jest więc uwagę na to, co jest niemożliwe. Jeśli sama stanowczo powiedzieć „nie”, samo pragnienie zniknie, przyszła mama jest zrekonstruowany i łatwo znaleźć w innych pozycjach komfort podczas snu.

Dlaczego jest spanie na brzuchu jest zabronione w islamie i judaizmie

Okazuje się, że ta postawa jest surowo prześladowani wśród muzułmanów. Przedstawiciele islamu wierzą, że sam Bóg nie cierpi podobną postawę. Powodem jest wyjaśnione po prostu: gdy osoba śpi na brzuchu, a zwłaszcza człowieka, jego narządy płciowe nabierać kształtu haniebne. Mimo że kobiety nie są zainteresowane, to nadal nie leżą w tej pozycji. Muzułmanki wokół wsparcia małżonków, więc skopiować swoje zachowanie i pokazać pokorę, nawet w takich drobiazgach.

Zasada ta jest obserwowany, a także przedstawiciele innych religii – judaizm. Mówimy o chasydów. Wierzą, że jeśli zasnąć w tej pozycji, pochodzą one w nocy posłańca Najwyższego, a potem nie można uniknąć kary. Każda religia ma swoje kanony, ale, na przykład, te same muzułmanie wiele z nich odnoszą się do ludzkiego ciała. Na przykład, oni też nie robią licznik opuścił rękę, ona uważane za nieczyste. Jeśli ktoś jest innego wyznania błędu uczynić zostanie upokorzony to przedstawiciel islamu i nie wybaczy taką gafę. Ponadto, nie jeść lewą ręką. Uważa się, że robi tak tylko szatana.

Plusy spać na brzuchu

Okazuje się, że w niektórych przypadkach ta postawa ma pozytywny wpływ na organizm. Na przykład ludzie, którzy mają choroby nerek, wprowadzają się tylko ulgę. Po tym wszystkim, kiedy leżymy na brzuchu, presja na tych narządów brakuje. Są łatwe w obsłudze i czyszczeniu.

Również użyteczne taka postawa dla tych, którzy mają bóle żołądka, lub ma problemy z trawieniem. Tylko jest jedno „ale” – nie może znieść tak zasnąć natychmiast po jedzeniu. W tym przypadku, to przyniesie dyskomfort. A największą zaletą tej pozycji ciała – to wygoda. Po tym wszystkim, na brzuchu, większość ludzi szybko zasnąć i zobaczyć przyjemne sny.

Połóż się na brzuchu jest przydatna, gdy sztywne plecy lub ramiona są zmęczeni po siedząc przy komputerze w niewygodnej pozycji. To jest – trochę kłamstwo, a nie spać całą noc. Więc zdejmij obciążenie z tych części ciała, łatwo się zrelaksować i uzyskać pożądaną satysfakcję z tej postawy. I, być może, w nocy nie chce leżeć na brzuchu.

Ty i Twój ulubiony „senny” postawa

Jest to szkodliwe dla spać na brzuchu, z punktu widzenia psychologii? czy jest on rozpoznawany jako ludzkiej postaci? Tak, to ma pewien wpływ na wewnętrzny świat. Psychologowie twierdzą, że tacy ludzie są bardzo proste i koraliki wszędzie i we wszystkim. Oni nie tolerują opóźnień i przedwczesna. Zadania muszą być zakończone na czas, każde spotkanie – start na czas, cały otaczający muszą być dokładne, a także ściśle przestrzegać instrukcji. Pełne zaangażowanie – tak można określić wewnętrzny świat ludzi, którzy lubią spać na brzuchu. Ponadto, wymagają one bliskich przyjaciół i współpracowników. Ani jeden drobiazg, aby nie stracić z oczu miłośników tej pozie. Są one dość trudne i pragmatyczne, zorientowane na cel i niezniszczalny.

Dlaczego nie można spać na brzuchu, jeśli pytasz, bo ci ludzie – rodzą liderów? Jest to możliwe, ale tylko z dużą ostrożnością. To znaczy, jeśli poczucie humoru. Ale poważnie, to lepiej nie nadużywać taką pozycję ciała, i wtedy będzie w stanie utrzymać zdrowie, pozostając liderem w życiu.