703 Shares 2552 views

Świnia i świnia: Kompatybilność miłość

Para rozsądnych i szczerych ludzi, uzyskanych od partnerów, którzy urodzili się w Roku Świni. Takie sytuacje zdarzają się dość często, w rzeczywistości, co do zasady, jest sumą rówieśników lub kochanków, różnica wieku , który ma 12 lat, co oznacza, że na tle karmicznych relacji. Na początku wydaje się, że takie partnerstwo jest idealny. Orientalne Świnie w przyrodzie są bardzo podobne, mają wiele wspólnych interesów. Ale nie wszystko jest różowe w związkach, które budują Pig and Pig. Zgodność takich ludzi jest opisany w tym artykule. Rozważmy tej interakcji w różnych aspektach.

Świnia i świnia: feelings kompatybilności

Te namiętne ludzie widzą siebie z daleka. Po tym wszystkim, mogą dać jeden do jednego emocje głodny miłości. Ponadto związki te mogą być cichy i spokojny, ale nigdy nie są one pozbawione erotyzmu i zmysłowości. Pig dbać o siebie, pokazując, ciepło i szczerość. Są wygodne i dobrze razem. Jednak nie może być w tym partnerstwa i nieporozumień. Świnia, jak wspomniano powyżej, bardzo namiętny znak, który ma tendencję do różnych przyjemności. Jeżeli związek w tej pary nie mogą być uznane za silny, partnerzy mogą zmienić siebie. Jeśli te same uczucia w parze silne, wtedy ci ludzie nigdy nie zdradzi. Świnie są również znane za ich nieodpartą upór, więc kiedy kłótnia zaszkodzi czyjeś dobra osobiste, pojednanie przyjdzie wkrótce. W tym przypadku, to kompromis między dzikich knurów będzie bardzo trudne.

Świnia i świnia: kompatybilność w małżeństwie

Jeśli tacy ludzie nadal postanowił zalegalizować swój związek, jest to długi czas. Knury – wielkie konserwatyści nie lubią zmian. We współpracy dla nich najważniejsze – to zrozumienie i uczucia. Zazwyczaj między ludzi urodzonych w Roku Świni, korzystnego kompatybilności. Po tym wszystkim, pomimo jego upór, Dziki mogą za wzajemną chęć dotarcia do zrozumienia. Ich małżeństwo jest całkiem udany. Razem osiągnąć szczyty kariery i finansowych. Zdrada i zdrada w zalegalizowanych związków Świnie są praktycznie wyeliminowane. Czad odgrywają ważną rolę w stosunkach między rodzicami knurów. Hojne i szczere przedstawiciele wschodniej horoskop podpisać się czasami zachowywać się jak dzieci. Dlatego między dwoma pokoleniami, co do zasady, ustanowione zaufanie i ciepłe stosunki.

Świnia i świnia: Kompatybilność seks

Bo ci ludzie uwielbiają bawić się z nimi bardzo dobrze. W intymnym życiu są namiętne, żywe i szalonych kochanków. Człowiek, urodzony w roku Dzik, umie dać przyjemność swojemu partnerowi, ale może i samice świń. Kompatybilność z ich życia w tym obszarze jest idealny. Czasami związek czai się pragnienie jednego partnera do zniewolenia drugiego. Muszą znaleźć rozsądny kompromis w sprawach sercowych i kameralny. Potem ta para naprawdę można nazwać harmonijny.