765 Shares 9659 views

W maju, a mianowicie 22 th, bliźniacy przyjść do własnego

Horoskop można wierzyć lub nie wierzyć, ale fakt, że ta starożytna wiedza, a nasi przodkowie byli w stanie żyć w harmonii z naturą. Zauważyli oni, cykliczny charakter wszystkich procesów w świecie, a także pewne podobieństwo charakterów i losów ludzi urodzonych w jednym okresie. Bardzo ciekawe i niezwykłe osoby urodzone pod tym znakiem jest Gemini. Z wielu rozpocząć panowanie, chyba każdy wie. W maju, mianowicie numer 22, Gemini zacząć rządzić, i zastępuje je z rakiem w dniu 22 czerwca.


Charakter Gemini

Bliźnięta uwielbiają spekulować i filozofować. Są bardzo wymowny, posiada również doskonałe umiejętności oratorskie. Gemini prawdziwie własne słowo, więc wielu z nich są pisarze, dziennikarze i krytycy. Z genialnym edukacji, są bardzo ładne i ciekawe osoby do komunikacji, ciekawych rozmówców. W tym przypadku, to nie zawsze jak otaczająca jak bliźniacy nie rozpoznaje konwencję, nie grać przez kogoś innego na zasady, często naruszają dobre obyczaje granicy. Tylko z wiekiem przychodzi im zrozumienie, jak współistnieć z innymi, bez powodowania odrzucenia. Urodził się na początku czerwca, w okolicach piątego, bliźniacy – najbardziej wyraźne osobowości.

Kocham horoskop Bliźnięta

Będąc partnerem męskiej bliźniaka jest bardzo trudne. To nie musi przestać zaskakiwać, jakby utrzymać stały ton. Dla mężczyzn, którzy urodzili się pod znakiem Bliźniąt, jest niezwykle ważnym partnerem poziom intelektualny. Tak więc kobieta w tej jedności nie może odpocząć, co jest częstą przyczyną niepowodzenia w małżeństwie Gemini. Mężczyzna Bliźnięta są bardzo często żonaty więcej niż raz. To nie znaczy, że nie wiedzą, jak kochać. Oni po prostu potrzebują kobiety, muzy, a nie dobra gospodyni i matki dzieci. W tym samym czasie pani atrakcyjny wygląd jest daleki od pierwszego miejsca na liście cech idealnej żony dla mężczyzny bliźniaka.

Kobieta bliźniaki, z drugiej strony, idealną żoną. Jest elastyczny, mądry, romantyczny i pomysłowy. Ona wie, jak słuchać i słyszeć, odgadnąć pragnienie, jest wielkim miłośnikiem. Należy jednak zauważyć, że wszystkie te cechy przychodzą do niego nie jest w młodości, ale z wiekiem. W młodości, często wietrznie i niepoważne.

kariera Twins

Najczęściej Twins zarabiać na życie w pracy umysłowej. Ten utalentowany pisarze i dziennikarze, eksperci w zakresie marketingu i reklamy, public relations, politycznych naukowców, wydawców, artystów. Oznacza to, że bliźnięta są najlepiej nadaje się wszędzie tam, gdzie ważne jest, aby mieć wpływ na świadomość tego słowa. Są to języki bardzo zdolne. Wśród nich jest wiele Poligloci. Dzięki dobrze GAB, są one również przedmiotem negocjacji umiejętnie, że bardzo pomaga w biznesie. Także, to może równie dobrze pojawić zawodowym dyplomatą lub nauczyciela. Pod wpływem Merkurego w miesiącu istnieje specjalny numer. Bliźniaczki urodziły się w tych terminach, mają wszelkie szanse, aby stać awanturników utalentowanych oszustów.

Bliźnięta Horoskop na rok 2015

W 2015 roku, Bliźnięta będą budować wielkie plany. Ten rok przyniesie im wielkie zmiany we wszystkich sferach życia. Bliźniaki czekają na wielu nowych przyjaciół, wiele komunikacji z różnymi ludźmi. Zatem, w życiu nie będzie wpływowych przyjaciół i zwolenników, dzięki której kariera pójdą drastycznie w górę wzgórza. Pod koniec marca, wejdzie numer fatalny. Twins w 2015 roku może się zakochać i zawrzeć małżeństwo, a to będzie miało globalnie zmienić swoje życie: do poruszania się, zmiany pracy, nauczyć się języka obcego, zmienić swój styl życia i krąg społeczny. Jest to relacja miłość będzie decydujący dla Bliźniąt. Na ogół zwierzaki fortuny w 2015 roku – Gemini. Według wielu z nich będzie udany? Gwiazdy mówią, że przez cały rok czekają na ich szczęście w miłości, a po jego karierze.