508 Shares 9131 views

Biografia i narodowość Edkham Akbulatov. Administracja Krasnojarsk

Po wyborach w czerwcu 2012 Edkham Akbulatov Krasnojarsk burmistrza w życiu syberyjskiego centrum regionalnym, było wiele pozytywnych zmian. W tej pozycji Akbulatov udało się wdrożyć szereg projektów, które ułatwiają warunków życia zwykłych obywateli.


Z życiorysu burmistrza

Akbulatov Edkham Shukrievich, pochodzenie etniczne – tatarski, urodzony w Krasnojarsku, urodził się w dniu 18 czerwca 1960 r.

Po ukończeniu szkoły średniej, stał się uczniem Krasnojarsk Polytechnic Institute.

W lecie 1982 roku, ukończył uniwersytet z dyplomem inżyniera budownictwa przemysłowego i cywilnego, a rozliczane w Krasnojarsku Budownictwa Institute (KARI) do działu konstrukcji budowlanych jako asystent.

W 1985 Edkham Akbulatov wziął absolwent Moskiewskiego Instytutu Inżynierii Lądowej na Wydziale konstrukcji żelbetowych.

Od 1988 do 1994 roku był pierwszy asystent, adiunkt i docent na wydziale konstrukcji budowlanych w Krasnojarsku Construction Engineering Institute.

Zatrudnienie w służbie publicznej

Od 1994 do 1998 roku przyszły prezydent Krasnojarsk Edkham Akbulatov zajmował kilka stanowisk w Komitecie Krasnojarsk zasobów ziemi i zagospodarowania terenu. Był wiceprzewodniczącym, pierwszy zastępca i przewodniczący komisji.

W okresie od 1998 do 2002 Edkham Akbulatov szefem Głównego Zarządu Administracji miasta Krasnojarsk Gospodarki i Planowania.

Po szkoleniu na temat „Państwo i gospodarki komunalnej” w Narodowej Akademii ekonomicznej pod auspicjami rządu rosyjskiego, Akbulatov w 2001 roku został mistrzem zarządzania.

9.12.2002 Edkham Akbulatov został mianowany zastępcą wojewody, dając mu stanowisko szefa głównej administracji regionalnej administracji Krasnojarsk dla rozwoju gospodarki i planowania.

W październiku 2005 roku jako zastępca wojewody, kierował Departamentem Planowania i Rozwoju Gospodarczego administracji regionalnej.

dalsza kariera

Dział 27.06.2007 czele Akbulatov, został przemianowany na Wydział Planowania Polityki Gospodarczej i Przemysłowej.

15.07.2008 Ehama Abulatova mianowany zastępcą szefa rządu regionalnego Krasnojarsk.

W październiku 2008 roku, wraz ze stanowiskiem pierwszego zastępcy wojewody, został mianowany szefem rządu terytorium Krasnojarska.

19.01.2010 Prezydent Rosji Medvedevym Dmitriem Anatolevichem podpisał dekret o mianowaniu Edkham Akbulatov Działając gubernatora Krasnojarska. Który był poprzednio pozycja Hloponin Aleksandr Gennadevich stał zastępca szefa rosyjskiego rządu i prezydenckich przedstawiciel pełnomocnika w Kaukazu Północnego Okręgu Federalnym.

W tej pozycji Akbulatov tymczasowo przebywał aż do 17.02.2010, dopóki nie został zastąpiony przez Lev Kuzniecowa.

03.04.2010, Regionalny Zespół legislacyjne zatwierdzony Akbulatov przewodniczący rządu regionalnego.

14.12.2011 roku został powołany do służby jako pierwszy zastępca mera Krasnojarska, a następnego dnia – aby służyć jako burmistrza.

Po wyborach burmistrza miasta

10.06.2012 został wybrany nowy szef miasta Krasnojarsk. Frekwencja wyniosła 21,3 procent mieszkańców miast. Akbulatov mógł zebrać około siedemdziesiąt procent głosów wyborczych w tej kampanii wyborczej.

Podawanie Krasnojarsku czele Akbulatov zaczął aktywnie rozwijać infrastrukturę przemysłową w regionie, a także w celu ustalenia powiązań międzyregionalnych.

Wiele grup przemysłu podpisali umowę z administracji miejskiej w sprawie współpracy w zakresie poszerzenia bazy podatkowej, a także wzrost liczby miejsc pracy.

Edkham Akbulatov którego żona wydanego mu pełnego poparcia, część Rady Politycznej „Rosja” w Krasnojarsku oddziału regionalnego.

Ze sprawozdań burmistrza o swojej pracy

Podsumowując wyniki 2015 roku, burmistrz wskazał, że Krasnojarsku, będąc w nowym środowisku gospodarczym, wszystkie wieloaspektowy życie.

Krasnojarsk administracja przyjęła nowy plan ogólny dla miasta, które stanowiły pakiet powiązanych dokumentów urbanistycznych.

Efektem tego było to, że w ziemi Krasnojarsk pojawiła status miasta jest ważnym zasobem gospodarczym.

Około pięciu tysięcy hektarów terenów miejskich zmieniły swoje przepisy dotyczące planowania. Dzięki temu budżet komunalnych zmobilizować więcej zasobów.

Od 2011 roku miasto otrzymało budżet 170 milionów rubli na rok 2014 Transakcje dzierżawy działek, natomiast w pierwszych dwóch miesiącach 2015 roku przychody z tych transakcji wyniosła 270 mln.

O osiągnięciach administracyjnych miasta

W 2015 roku został uruchomiony czwarty most na Jeniseju, który z pewnością będzie stanowił zachętę do bardziej aktywnego rozwoju Swierdłowsku i otrzymał Oktyabrsky obszarach miejskich.

Wielkie znaczenie dla życia miasta były:

  • Zakończenie przebudowy ulicy. Dubrovinskogo i Avenue bezpłatny;
  • otwarcie wiaduktu na ulicy. lotników;
  • Zakończenie budowę węzła na drugim Briańsk ulicy;
  • pracować, aby poszerzyć ulicę. Swierdłowsku pobliżu czwartego mostu;
  • Zakończenie prac remontowych mostu, który jest nazywany „Three Seven”.

wypowiedzi burmistrza

Akbulatov w swoich wystąpieniach, że obecne warunki ekonomiczne sprawiają, że miejsce dużą wagę do rozwoju współpracy między gminami i podmiotami prywatnymi.

Do 2015 roku oddano do użytku 16 przedszkoli, co było wynikiem dobrze funkcjonujących form współpracy między administracją miasta z wykonawcami.

Burmistrz powiedział, że niektórzy wykonawcy musieli dosłownie złamać, aby je zbudować prawidłowy łańcuch procesów, ale administracja komunalna jego umiejętności poszukiwane.

Jednakże energiczne działanie na budowę nowych budynków, wdrożenie remonty i prace na właściwości wykluczenia nie są jedynym kierunkiem rozwoju sieci przedszkoli.

W Krasnojarsku, projekt o partnerstwie komunalno-prywatnego w edukacji przedszkolnej. Akbulatov powiedział, że gmina okazją dla rodziców do posyłania dzieci do prywatnych przedszkoli, które kupili około 2700 miejsc siedzących.

Więcej na pracy administracyjnej

projekt na rozwój obszarów zabudowanych został z powodzeniem wdrożony, który jest doskonałym przykładem bardzo dobrej interakcji z branży. Jest możliwe, aby rozwiązać kwestię mieszkania awaryjnego. W 2015 roku, jego częścią regionalnego programu ukierunkowanego na przesiedlenie Krasnojarsk Krasnojarska awaryjnego schronienia została wykonana wcześniej.

W ciągu roku zostało zlecone pięć budynków komunalnych, o łącznej powierzchni mieszkania, która jest prawie 58 tys metrów kwadratowych.

aukcje publiczne pozwoliły gmina podpisać 7 umów na rozwój obszarów zabudowanych. Pozwoliło to na pierwszym etapie, wykorzystując fundusze od inwestorów, do rozbiórki 23 baraki i przesiedlenia ponad ośmiuset obywateli.

W trakcie 2016 roku wolumen realizacji obszarach zabudowanych projektu zostały zwiększone dwukrotnie.

Miasto aktywnie tworzyć infrastrukturę sportową publicznego. W ciągu roku otwarto 43 odnowy biologicznej i fitness klub, zlecone akrobatyczny arenę.