747 Shares 7518 views

Jakie są pałace? Prompt przodkowie odpowiedzi

Ogromne dziedzictwo pozostawione przez naszych przodków, nie jest w pełni poznany. Stopniowo pasja do wyjaśnienia pochodzenia określonego symbolem religijnym lub koncepcji gaśnie. Równolegle z tym stracił część kultury. Aby nie stracić do końca, że tak pięknie pieczołowicie zbierane przez naszych przodków, trzeba często odnoszą się do początków ich tradycji i zwyczajów. Jest w starych rękopisach można znaleźć odpowiedzi na pytania o to, co pałace, który jest Svarog i skąd przyszedł znak „swastyka”. Te i wiele innych pytań w niektórych szczegółach spełnia oryginalną kulturę Słowian. Ten artykuł będzie spojrzeć na to, co hal i co jest pierwotne znaczenie tego terminu.


Koncepcja Svarog kręgu dawnych Słowian

Wiele wieków temu, nie było kalendarze, telewizor i godziny. Jednak to nie przeszkadza ludziom z dokładną odgadnąć pory dnia, miesiąca i pory roku. Większość informacji wiedzę przodków były odczytywane z rozgwieżdżonym niebem. Jest za pomocą niego można znaleźć odpowiedź na pytanie, co pałaców. Gwiaździste niebo ma fabuły, w której pojedynczy lato (przestarzałe lat znaczenie) porusza słońce – Jari (ekliptyki lub nowoczesny znak zodiaku). Obszar ten nazywany jest Svarog Koło. W dzisiejszej prezentacji – jest orbita Ziemi.

Komunikacja z konstelacji zodiaku

Pojęcie „Svarog Circle” jest bezpośrednio związane z astrologią. Jeśli współczesna nauka Ziemia kręci się wokół Słońca, z kolei, zastępując dwunastu znaków zodiaku, starożytna kultura słowiańska takich objawów było szesnaście. Każdy z nich był w pewnym obszarze Svarog kręgu, który z kolei był nazywany „pałace. Stąd pojęcie znane wszystkim. Hale stopniowo zastępowane zodiakalnych gwiazdozbiorów, a ich liczba zmniejszyła się o cztery jednostki.

Bóg patron data urodzenia: starożytne słowiańskie astrologia

Jak wspomniano powyżej, wszystkie hale było szesnaście. Wszyscy mieli swoje imiona i ich patronów. W zależności od daty jednej dziedzinie Svarog koło ustąpiły miejsca do drugiego. Poniższa tabela przedstawia salach datę urodzenia i ich boskie ochraniacze. Korzystając z tych informacji, można uzyskać informacje na temat ukrytych talentów namiętności i słabości, którego dana osoba nawet nie wie.

Skąd wiesz, że twój ślubny komory
liczba nazwę domeny Svarog krąg bóg patron

Data akcji na współczesnym kalendarzu

1

pałac Miś

Svarog

07 / 01-31 / 01 (styczeń)

2 = // = Buslov rodzaj 31 / 01-25 / 02 (styczeń-marzec)
3 // = = Wilk Velez 25 / 22/02 / 03 (luty-marzec)
4 = // = Fox marzanna 22 / 14/03 / 04 (marzec-kwiecień)
5 = = // Tour Kryshen 14 / 04-6 / 05 (kwiecień-maj)
6 = = // Elk Lada 6 / 29/05 / 05 (kwiecień-maj)
7 = // = Finista Vyshen 29 / 20/05 / 06 (maj-czerwiec)
8 = = // jazda Kupały 20 / 06-13 / 07 (maj-lipiec)
9 = = // Eagle Perun 13 / 04/07 / 08 (lipiec-sierpień)
10 = = // Race Tarkh 04 / 08-27 / 08 (sierpień-wrzesień)
11 = // = Virgin Jiva 27 / 08-20 / 09 (sierpień-wrzesień)
12 = // = Dzik Ramhat 20 / 09-11 / 10 (wrzesień-październik)
13 = // = Pike kubek 11 / 10-03 / 11 (październik-listopad)
14 = // = Swan Makosh 03 / 1-4 / 11 (listopad-grudzień)
15 = // = Wąż Semargl 24 / 11-16 / 12 (listopad-grudzień)
16 = // = Crow Kolyada 16 / 12-7 / 01 (grudzień i styczeń)

Z tabeli tej można dowiedzieć się, jak poznać ich ślubny komory, w zależności od miesiąca i daty urodzenia. Jednakże istnieją cechy każdego obszaru Svarog Circle.

Interesujące jest to, że starożytni Słowianie miesiące roku miał również inne nazwy, inną częstotliwość i różną liczbę dni. Jeśli porównać, okazuje się, że współczesny grudnia, a część styczniu – jest analogiem dawna nie ma czasu, aby korzystać z Beylet (b). W Geylet, ekscytujące lutym i marcu, było trzydzieści siedem dni. W niektórych pozostałych miesiącach – od dwudziestu dziewięciu do trzydziestu pięciu dni. W roku istniały tylko trzy pory: Ousen, zimą i wiosną. Każda z nich zawierała trzy miesiące.

Posiada jedną z części świętego kręgu starosłowiańskim

Zastanów się, co to znaczy ślubnej Niedźwiedzia kameralnej. Ludzie, którzy los był przeznaczony do urodzić się w okresie od siódmego do 31 stycznia, pod opieką jednego z najpotężniejszych bogów słowiańskich – Svarog. Ze swej natury są bardzo miły i spokojny. Jednak to nie przeszkadza im mieć pewną impulsywność w sprawach uczuć. Czasami są one ukryte potencjał wybuchowy objawia się w słowach i czynach. Czasami jest to niemożliwe, aby odgadnąć, czego się spodziewać od osoby urodzone w Bridal Bear. Stając się głową rodziny, zrobi wszystko, aby jego rodzinie powodziło i był zadowolony. „Niedźwiedzie” ma dar znalezienia wyjścia z różnych, niekiedy bardzo poważne i trudne sytuacje. Starożytni Słowianie wierzyli, że święci ludzie roślinne urodzone w tym okresie jest malina.

Inne koncepcje terminu

Istnieją jednak inne koncepcje, które ujawniają nam co pałaców. Istnieje świecka i kościelna interpretacja terminu przeglądu. Nawet w czasach carskich pokojach i korytarzach, które zostały usunięte z przepychem i bogactwem, zwany korytarzach. Wówczas znaczenie słowa stała się problemem dla wszystkich izb handlowych lub szlachetnego rodu. Jeśli zwracamy się do rękopisów kościelnych, możliwe jest, aby wiedzieć, że hale uznano specjalny podest w moskiewskiej katedrze Wniebowzięcia. Było tam wiele żonaty para królewska. Jest inna formuła, która wykorzystuje pałace Słowo – pałace umysł. To abstrakcyjne pojęcie często używane w literaturze, cechuje pewna naszej podświadomości, gdzie ważne i cenne informacje są przechowywane.