112 Shares 8230 views

Jak zbudować pergolę z rękami

meble ogrodowe – to lekka konstrukcja przewiewne w strefie podmiejskiej, pozwala cieszyć się świeżym powietrzem i otoczenie naturalne bez względu na to, co pogoda jest w tej chwili. Dach i pozwala ukryć się przed letnim upałem, a przez deszcze jesienią. Następny dowiesz się, jak zbudować altanę.

Jest bardzo duża liczba różnych wzorów i typów altanki. Mogą być wykonane z metalu, cegieł, drewna, prostokątne, ośmiobocznym, okrągłe, przeszklone, otwartego i inni. Wybór materiału i konstrukcji zależy wyłącznie od lokalizacji i przeznaczenia budynku. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę preferencje bramkowe właścicieli i z estetycznego punktu widzenia. Dzięki tak szerokiej gamy rodzajów altanek ogrodowych mają jedną ogólną cechę: każdy projekt tego typu nie powinna być podobna do struktury kapitałowej, jego wygląd powinien stworzyć iluzję pewnego rodzaju nieważkości, lekkości, jedności ze środowiskiem naturalnym.

Jak zbudować pergolę: projektowanie i materiały

Przed przejść bezpośrednio do procesu budowy altanka, musisz określić swoją lokalizację, określić kierunek wiatru oraz położenie Słońca w stosunku do niego. Po że chcesz sobie wyobrazić, ile osób będzie w altanie, czy to będzie ramą, jaką formę powinno być. Po to, aby ustalić, materiał wytwarzania trzpienia. Kiedy masz wszystkie informacje, można rozpocząć, aby wyłowić Design projekt przyszłej budowy. Tworzenie koncepcji projektu lub po prostu rysunek to bardzo ważny krok, ponieważ to już daje wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać przyszłość budownictwa. Zbudować altanę w kraju, można samemu lub zatrudnić budowniczych do zrobienia, więc będą musieli skupić się na projekcie.

Dostępne dla małych materiałów budowlanych, wielu woli pracować z drewna. Drewno jest tak dobrze? Przede wszystkim, jest to na tyle przystępne i wygodny materiał do kreatora. Z prawie wszystkie prace z drewna mogą być realizowane niezależnie iz najniższym zestawem narzędzi.

Jak zbudować pergolę: proces

Oferuje pobyt w przykładzie wykonania o prostokątnym kształcie, o wymiarach od 2,2 o 3,5 m i wysokości 2,5 m. Materiał konstrukcyjny jest drewno. Arbor jest obliczany dla 8-10 osób. Po pierwsze, konieczne jest nakreślenie rysunek niektórych danych liczbowych, a następnie można rozpocząć proces znakowania obszarów. Platforma musi być płaska, to zestaw kołków i między nimi i rozciągnąć żyłki ponownie sprawdzane pod kątem wymiarów. Przypisuje się wejściowy gdzie barierka nie jest zainstalowany, a następnie oznaczyć przestrzeń do filarów.

W tym przypadku proponujemy, aby to zrobić bez drewnianej platformie, chociaż jest to zwykle altany letnie są uniesione nad ziemią. Możesz umieścić „sex” Płyty chodnikowe. Wzdłuż obwodu rogach powinny być cztery kopać biegun trzech metrów do głębokości pół metra. Przekrój słupków 100 x 100 mm. W przypadku dużych partii trzeba dodać więcej w środku jednego takiego postu. Gdy roztwór wykorzystać, może rozprzestrzeniać się z wiązki drewna z czterech stron, należy sprawdzić poziom poziomego, po którym pasek blokady. Teraz można zrobić dach. Muszą być wykonane pierwszą strukturę kratownicy, a następnie je położyć, aby naprawić i pokryć sklejki. Sklejki już ułożonej dachówki, ukrywania koń stojącym na krawędzi taśm ochronnych. Wszystkie elementy drewniane do leczenia za pomocą środka konserwującego. Są to główne punkty o tym, jak zbudować altanę. Teraz przyszedł etap rejestracji, która jest całkowicie zależna od wyobraźni.

Jeśli jesteś zainteresowany, jak zbudować altanę z grillem, a tam nie ma zbyt dużej różnicy, po prostu trzeba zrobić duży, w miejscu, miejsce do grillowania można pozostawić bardziej otwarte odcinki ściany, aby umożliwić dopływ powietrza.

Teraz można ustawić meble i wypić gorącą herbatę lub grilla.