774 Shares 2532 views

Performance "Number 13": opinie widzów

Każda produkcja teatralna przyciąga uwagę widzów chcących zobaczyć coś ciekawego. A jeśli mówimy o sztuce, w którym znani aktorzy odgrywają zainteresowanie wzrasta kilkakrotnie. Tutaj w tej sprawie i zostaną omówione poniżej. Tak, gra "Number 13". Opinie po premierze w Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Czechow zalały Internet.


Aktorzy i role

Dziś, tak jak poprzednio, ta produkcja jest jednym z najdroższych produkcjach MAT. A jednak, jak w czasach odwiedzenie go Jewgienij Mironow bilety za to jest prawie niemożliwe do zdobycia. Teatr widzów pamięta jeszcze pierwsza wersja (wtedy zagrać „Number 13”, przeglądy co dosłownie wiał umysły widzów, udał się do starej struktury), ale remake nie gorzej, a może nawet nieco przekracza premierę. Teraz wszystko jest bardziej ostre, bardziej znakomicie.

Do tej pory doskonale prezentowane Limelight detektywa, który ze względu na opór skryptu na rusztowaniach dosłownie od pierwszej do ostatniej sceny. Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na Igorya Vernika szalonym charyzmy, która jest w stanie oczarować każdego widza; Mogę tylko siedzieć i zastanawiać. Stanislav Duzhnikov – grający Ronnie – wymiata z krzesła widowni swoim wyjątkowym.

Nowe oblicze starych produkcjach

Wszyscy aktorzy są tak zabawne i śmieszne, że jako zasadę, że hala jest nie tylko uśmiech, śmiech pokój niemal bez przerwy w całym spektaklu. A wszystko dzieje się bardzo subtelnie genialnie zabawa ani jeden gram wulgarności. Ostatnio trochę odświeżone wnętrze i zmieniała stroje bohaterów. Jeśli w poprzedniej wersji są bardziej nadaje się do Anglii z lat sześćdziesiątych, ale teraz wszystko stało się bardziej nowoczesne.

Dla kobiet w tej grze też jest plusem: jeśli się na scenie ze swoim mężem, a on na pewno wyraża pragnienie, aby kupić dla ukochanej żony nowe ubrania.

Chia usta czy uszy Tshatla Ray Queenie do teatru

Spektakl "The Number 13" w Moskiewskim Teatrze Artystycznym. Czechow jest produkcja teatralna, która ma ogromny sukces z teatru od czasu premiery w 2001 roku, która okazała się wielkim sukcesem. Od początku, prawdziwi miłośnicy świata teatru w pośpiechu, aby kupić bilet na ten występ. A teraz każdy bilet na wagę złota.

Zabawna komedia angielski powstał kilka lat temu na podstawie twórczości legendarnego Ray Cooney. W kręgach teatralnych skala jest uważana za jedną z najlepszych na świecie. Występy Moskiewskiego Teatru Artystycznego wystawiano cały znany aktor i reżyser Władimir Maszkow. To właśnie on zaproponował, aby publiczność i krytycy całkowicie zaktualizowane pracy, w tym ogromną liczbę zabawnych scen, interesujące i natychmiastowych znaków, niesamowitą obsadą.

Czy wierzy w wróżby?

Młody aktor i dyrektor artystyczny Sergey Efremov umieścić ten występ w Teatrze Komedia. Brak uprzedzenia i przesądy związane z tym, jak wielu sądzi, liczbę pokrzywdzonych, nie w jego drodze do pokonania przeszkód. Przyniósł własną wizję wydarzeń, wkładam kawałek jego duszy. Dlatego widzowie zobaczyć nowa interpretacja sceny różni się nieco od zwykłych już działa. Sergey Efremov i jego energiczny młodzi koledzy Teatrium na Serpukhovka stanowią obecnie taką samą wydajność, ale w innej interpretacji.

Działka zarys

Spektaklu "The Number 13" opinii które zawierają ogromną ilość ciepłych i entuzjastycznych słów, zbyt farsowych i nieprawdopodobne. Ale na tym polega jego urok.

Cała akcja rozgrywa się w Londynie, w Westminster Hotel, pokój 13. a wszystkie dziwności i absurdu, co się dzieje jest to, że Brytyjczycy nie używać w pokojach hotelowych z dziwną postać dla nich „13”. Są bardzo przesądni i jak przeskoczyć nad nim.

Cała historia zaczyna się od tego, że asystent premiera Wielkiej Brytanii w imieniu Richard Uolli zajmuje jeden z pokoi hotelowych. To właśnie w nim, a on zaprasza Jane, który pracuje jako sekretarka swojego politycznego przeciwnika, a jednocześnie jest jego kochanką. Zamierza spędzić czas ze swoim bardzo burzliwej nocy. Ale nie wszystko jest to, że sposób, w jaki został stworzony od początku, a romantyczny wieczór odbywa zupełnie inny scenariusz. Bohaterowie nie mieli nawet czasu, aby wypełnić kieliszki szampana musującego, znajdują się w pomieszczeniu martwe ciało mężczyzny w średnim wieku. To jest detektyw przypadkowo spadła pod ramą okna.

Bohaterowie boją, a oni nie rozumieją, co trzeba zrobić, aby nie wpaść pod zarzutem i nie są wprowadzane za kratkami.

W jaki sposób można to naprawić?

I tu zaczyna się wszystko, prawdopodobnie najbardziej interesująca i nieprzewidywalna. Podczas gdy bohaterowie próbują ukryć wszelkie ślady przestępstwa popełnione nie przez nich, zawsze ktoś staje na drodze, co czyni je sfrustrowany romantyczne spotkanie przy jakiejś śmiesznej farsę. Pokój wyglądał na pijanego żony Richarda, potem zbyt zazdrosny mąż Jane.

A jednak, mimo wszystkich przeszkód, Richard trzeba jakoś uniknąć rozgłosu i starają się uniknąć skandalu. W takiej wątpliwej operacji jest uwikłany nawet jego asystent, skromny i nieśmiały George.

W najgorszym możliwym momencie okazuje się, że ciało ożywił najbardziej tajemniczy sposób. I nie tylko ożywił, ale również zaczął tańczyć i dość umiejętnie.

Ale jaki będzie wynik tej historii będzie dostępny, po obejrzeniu spektaklu „Number 13” (komentarzy na temat nie przestają zaskakiwać swoją wszechstronność) do końca.

obsada

Miroslava Karpowicz, Andrey Gaydulyan, Boris Smolkin … Performance "Number 13", to trudno sobie wyobrazić bez tych aktorów. Każdy z nich przyniósł coś własnego, charakterystycznego tylko dla niego, tak że blask wydajność z nowymi kolorami. A dzięki temu, że młody reżyser zobaczył starą historię w nowy sposób, a widzowie mogli zobaczyć nieco inną interpretację znanej historii.

Running „Number 13” – dwie godziny i trzydzieści minut. Wydaje się, że przez długi czas. Ale tym razem, tylko tyle, aby zregenerować siły i dobre samopoczucie przez kilka dni.

To nie może pozostawia obojętnym widzów i drugą obsadę, który gra na scenie Moskiewskiego Teatru Artystycznego – Igor Wernick, Sergei Ugriumov, Stanislav Duzhnikov Irina Pegova Christina babci i innych. Występowali luz „Number 13” (aktorzy, którzy grali w nim, jest jednym z najsilniejszych zespołów sceny) bardziej tradycyjne, można by nawet powiedzieć klasyczny.

Co zrobić widzowie?

Pomimo faktu, że niektórzy widzowie wierzą, że ten występ nie można nazwać dobrą jakość pracy teatralnej, ponieważ jest to najbardziej, że nie jest to projekt komercyjny, większość publiczności od niego z zachwytem.

Tak, to jest to imponująca wydajność „Number 13”. Odpowiedzi o nim przekazać swój nastrój. Ta kategoria teatru przekonany, że inscenizacja nie jest przyjemne tylko dla tych, którzy podczas tego występu szuka jakiegoś sensu i idei filozoficznych; tych, którzy bardzo lubią słowa „głębokie”. Ale ten spektakl nie jest tak: że jest zabawny, wyluzowany, ma pewien nastrój, efekty specjalne, i to z dobrą muzyką.

Nawiasem mówiąc, w pokoju jest zawsze pełny, prawie wszystkie miejsca są zajęte. Wszyscy widzowie, którzy przychodzą do teatru na relaks, baw się z całego serca, pozostawiając po zakończeniu gry w świetnym nastroju iz uśmiechem na ustach. I to nie jest dziwne, ponieważ prawie każda fraza aktorów towarzyszy zupełnie szczerym i zaraźliwych śmiech wdzięczną publiczność. Tak to jest całkiem możliwe, aby polecić go wszystkim teatralnej publiczności, mając niezachwianą poczucie humoru, z wyjątkiem pań w naftalenu i zła snobów, noszenie binokle.

Ilekroć tam zawsze przychodziła lewo z uśmiechem

Tak więc nadal szukać w sztuce „Number 13”. Odmiana Teatr gdzie jego pokaz ma więcej niż jeden sezon, nadal się podoba widzom historię. Tak, tutaj to nie tylko historia (choć muszę powiedzieć, że fabuła jest skręcony zbyt pokazowo), ale również na dyrektora artystycznego i aktorów, znakomicie reprezentujący odbiorców, co dzieje się na scenie.

I rzeczywiście, dlaczego gra genialna Boris Smolkina (Butler w „Pięknej pielęgniarki”) i Miroslava Karpowicz (jeden z „zależnych taty”). Andrey Gaydulyan stanął na wysokości zadania.

Ale jeśli Richard Whalley szczęście, aby wydostać się z trudnej, a nawet absurdalnej sytuacji, w której przypadkowo trafiony, i jak to się skończy, można dowiedzieć się oglądając spektakl „Number 13”. Teatr Rozmaitości, przedstawiając je do publicznej wiadomości, co czyni go ogromny ładunek dodatni, który pozwala każdy widz, aby przejść przez wiele przyjemnych i wesołych min. I dodać nastrój wiedzieć, że nazwa tego konkretnego ustawienia dla kilku dekad na plakatach z najlepszych teatrów na świecie.