196 Shares 4019 views

Kiła: objawem choroby i leczenia

Kiła – przewlekłą chorobą weneryczną, która ma wpływ na wszystkie narządy i tkanki. Według statystyk, kiła jest na pierwszym miejscu wśród dobrze znanych chorób wenerycznych, jej częstość wzrasta systematycznie od wielu dziesięcioleci. Problem ten rozpoczął się w latach osiemdziesiątych. Wielu wierzy, że ta choroba może być przenoszona tylko przez kontakt seksualny, ale nie jest to przypadek, ponieważ częstsze i gospodarstwa domowego (z wyjątkiem wenerycznych) syfilis, objawy, które omówimy poniżej.


kiła

Czynnik ten nieprzyjemny choroby – blado krętka. Wpływami zewnętrznymi jest mało trwała. Na przykład, jeśli spadnie na obiekcie w domu, a następnie wysuszyć będzie zaraźliwy.

ścieżka transmisji kiła

Gospodarstw domowych o nazwie kiła, które mogą być przesyłane przez ucztowania z zainfekowanego naczynia, osuszyć ręcznikiem, jeśli pacjent lub kąpać się potem. Przenikać do ludzkiego ciała może również Treponema przez skórę (w przypadku uszkodzenia, na przykład). Jeżeli dana osoba ma duże brodawki, ryzyko infekcji, zbyt wiele razy wzrasta. objawy syfilis gospodarstw domowych jest taka sama jak weneryczną. Nawet lekarze mogą być zakażone kiłą, jeśli mają pęknięcia na palcach. Ponadto dziecko może zarazić się poprzez mleko matki, w tym przypadku, że choroba zostanie przeniesiona z matki na dziecko, jeśli początkowo będzie karmić chore dziecko, a potem sama karmić piersią zdrowe. Dziecko może dostać poprzez mleko od matki, jeśli ona ma syfilis.

Kiła: objaw i przejaw

Kiła charakteryzuje się bardzo powolny, ale postępującym przebiegu choroby, stan chorego pogarsza się z biegiem lat. Okres inkubacji może trwać od jednego miesiąca do sześciu miesięcy. Wtedy pierwszy etap rozpoczyna syfilis, objawy trwają przez około czterdziestu pięciu dni. Pacjent plamy pojawiają się na ciele w miejscach, gdzie zakażenie którą przechodzą. A następnie w tym samym miejscu powstają solidne wykształcenie (chancre). Więc początkowo objawia syfilis. Objaw (chancre) występują zwykle w usta, dziąseł, języka i migdałków podniebienia. Czasami może nie pojawić się pierwsze stadium choroby chancre. W drugim etapie zakażenia choroba rozprzestrzenia się do wszystkich organów człowieka. W tym przypadku, na całym wysypki skórnej i odbiega śluzowych. Na trzecim etapie kiły charakterystycznymi uszkodzenia układu nerwowego, układu mięśniowo-szkieletowego, trzewnego. Czasami choroba dotyka nawet twarz człowieka, a potem spada przez nos.

Kiła u mężczyzn: objawy, zdjęcia zaniedbanych przypadkach

U mężczyzn, kiłę objawia się w taki sam sposób, jak opisano powyżej. Dodaj możliwe tylko, że mężczyźni zapalenie węzłów chłonnych w szóstym lub siódmym dniu, a sprasowanej skóry prącia. A czasem nie jest nowotworem u mężczyzn w pobliżu odbytu. Jeśli nie przeprowadzi odpowiedniego leczenia, choroba rozwinie się nieubłaganie, a w rezultacie ludzie po prostu umierają. Czasami choroba jest ogólnie nie objawiać, można wykryć tylko za pomocą badania krwi (Rysy niedokrwistości). Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci poradzić sobie z pytaniem kiły i jej objawów.