129 Shares 6681 views

Vagabond – buty dla tych, którzy cenią sobie jakość i spójność

Produkty, które ma bezkonkurencyjną nowoczesny design i wspaniały, wydane przez szwedzką markę Vagabond. Buty firmy wykonana jest z miłości i szacunku dla swoich klientów. Kluczem do sukcesu marki jest wygodny i wysokiej jakości buty, na produkcji, która zatrudnia tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie. produkty firmy wytwarzane są wyłącznie z naturalnych materiałów, z najnowszymi nowinkami mody.


Historyczne korzenie firmy

marka Vagabond, buty są popularne na całym świecie dzisiaj, to powstała w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Jego historyczne ojczyzną jest Skandynawia. Przedstawiciele szwedzkiej młodzieży i stał założycieli spółki. Nieodłączne w nich duch buntu i kreatywności zawarte w każdej marki produktów. Początkowo buty szyte na założycieli firmy do domu, a później przeniósł się zakłady produkcyjne we Włoszech.

Pomimo długiej podróży, marka została oficjalnie zarejestrowana dopiero w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Po tym, wiodące kadry i główne biuro firmy ponownie przeniósł się do Szwecji.

W dosłownym tłumaczeniu z marką oznacza „włóczęgę”. To położył twórców takich cech jak determinacji, o wolność i chęć do podejmowania ryzyka. Początkowo firma produkowała jedynie buty męskie, które zostało skierowanych do młodych ludzi, którzy są gotowi do eksperymentowania. Wkrótce pojawiła się w asortymencie i kolekcjach damskich.

Obecne działania firmy Vagabond

Buty tej legendarnej marki jest popularny dzisiaj w 42 krajach i jest z powodzeniem wdrożony w ponad 2 tysiącach sklepów. Główną cechą skandynawskiej marki jest uważana za produkcję modeli proste cięcia, przy użyciu naturalnych surowców. Te dwa składniki pomogą każdemu klientowi, aby zapewnić gładkie skandynawskie jakość i komfort obuwia.

Firma posiada ponad 20 projektantów i programistów produktów będących siedziba Varbergskom Vagabond. markowe buty szyte w Wietnamie, gdzie jest jedna z fabryk spółki. Wszystkie produkty przechodzą rygorystyczne kontrole jakości zgodnie ze współczesnymi wymogami.

Vagabond, obuwie: opinie

Wśród ogromnej liczby modeli, każdy nabywca może podnieść model jak wąskie, a w wielkim stylu. Niesamowita jakość ma produkty marki Vagabond, buty, które zachwyca swoją wygodę, styl i nienaganna. Ona jest na całej długości, to ogromny plus – wizualnie skraca nogę i sprawia, że bardziej dokładne.

Modele tej marki są bardzo stylowe i zwięzły, idealnie pasuje do całego obrazu. Do opieki nad nimi – przyjemność. Buty dobrze czyszczone i myte. Wszystkie szwy są schludne, miękka skóra, bardzo wygodne buty.