413 Shares 6855 views

Ciasto "Castle of Love" (Saratov): zdjęcia, opinie

Bez względu na powód do świętowania – ślub, rocznicę lub po prostu urodziny, to uzupełnia zapas pysznego deseru. I najprawdopodobniej będzie to ciasto, a na zamówienie. Jest to wygodniejsze i łatwiejsze, co więcej, będzie wyglądać jak na zdjęciu, i dostosowania go dokładnie do triumfu. Jednym z ulubionych – to ciasto „Castle of Love”. Saratowie – miasto, w którym wiemy z pierwszej ręki o nim. Zastanawiam się, na co zasłużył taką miłość wśród obywateli? Smaczny „wypychania”, piękny widok i możliwość zrealizować każdą zachciankę – tutaj są 3 składniki sukcesu.


Co jest w środku

Proizvodetil przez zakłady na interesujący design, początkowo oferowany klientom wszystkie trzy rodzaje ciast: miodowo-orzechowy . „Zakazany owoc”, „Castle of Love”, „Moje ogólne” oraz Przez długi czas było to więcej niż wystarczająco. Rzeczywiście, wszystkie trzy – jest znany wielu z jego ciast dzieciństwa. Po pierwsze – jest to pierniki, wciśnięta śmietana z orzechami (czasami dodać śliwki). Po drugie – ciasto 3 gąbka orzechy, kakao, rodzynki i warstwę kremu olej (ma drugą nazwę „odmiana”). Po trzecie – jest to klasyczny biszkopt z kwaśną śmietaną, ananasem i brzoskwinią.

Z biegiem czasu, ciasto „Castle of Love” (Saratów) zaczął robić, na podstawie innych przepisów. Więc nadal można zamówić słynny „Praga”, biały tort ze śmietaną i owocami i dżemem jagodowym (w zależności od warstwy nazywane jest truskawka, malina, itd.), Ciasto czekoladowe z „pijanym” krem wiśniowy jogurt i kilka innych. Wszystko to pozwoliło cukiernika, aby przyciągnąć nowych klientów i utrzymać markę.

W ozdobione

Ale jak w końcu będzie wyglądać zamawiane „Castle of Love”? Ciasta może być nie tylko najbardziej dziwaczne formy, ale również z ciekawymi dekoracjami. Aby zrealizować najbardziej śmiałe pomysły klientów, cukiernicy w arsenale posiada wszystkie nowoczesne udogodnienia: ze śmietany białka i oblodzeniu kitu. Są one malowane w różnych kolorach, z zastosowaniem barwnika spożywczego. Na warto pamiętać zakazavaya tort na przyjęciu dla dzieci, na przykład.

Najpowszechniej stosowany krem białko, ponieważ łatwiej jest pracować i jest stosunkowo niedrogi. Większość ciasta w kształcie (np popularne wśród męskiej części tortu „kobiecych piersi”) zdobione przez niego. Ale do dekoracji tortów weselnych, a dzieci często wykorzystują lany lub oblodzenie. Takie połysk wkładkę przyłączone desery i wysoki koszt. Ponadto, można dokonać różnych figur, który jest bardzo popularny wśród dzieci.

Ponadto, placek „Castle of Love” (Saratów) mogą być ozdobione czekolady, owoców, karmelu i innych bardziej znanym stylu. I, oczywiście, cukiernicy klient może produkować specyficzne fototort użyciu specjalnego papieru i drukarki.

Szczególnym przypadkiem

Istnieją dwa święta, które ciasto jest dobrane bardzo starannie. To jest ślub i urodziny dziecka. Zdając sobie sprawę z tego, cukiernicy wybrali się całkiem kolekcję na każdą okazję. Więc do ślubu są oferowane nie tylko klasyczne dwu i trzy-warstwowych ciasta ozdobione kwiatami i figur nowożeńców, ale również w formie serca z wystrojem nawiązującym sukienki panny młodej i pana młodego. I, oczywiście, można zamówić dowolny placek, że klient będzie miał do smaku.

Cukiernicza „Castle of Love” (Saratów) sprawia, że dziecko z ciasta specjalnej opieki i miłości. Wykorzystując wszystkie dostępne środki i materiały, kapitanowie mogą płakać w życiu wyobraźnię każdego dziecka. Może to być ulubiona postać z kreskówek lub wspaniałe maszyny, lalkę Barbie, a nawet statek piracki. Jeśli dziecko jest zbyt małe, na przykład, na swoich pierwszych urodzin dorośli mogą spróbować ciasta w kształcie edinichki lub ozdobione butami.

Eropeysky szyk

Ale ciasto nie poprzestał i idzie z duchem czasu. Już dziś można zamówić nie tylko klasyczny „Castle of Love”. Torty z projektu europejskiego i elegancki, nie gorsze od jego smaku i jakości. Są one ozdobione wzorem wykonanym z ciemnej i białej czekolady, a używane do dekoracji cape agrest, shokolentu i kwiaty od kitu cukru.

Ponadto, producent swoje przypisane jako odrębnej linii produktów – „Shokobella”. To nie przypadek. Po tym wszystkim, są one bardzo różne w wystrój z innymi, już znane, deserów. A wewnątrz może to być wszystko jedno ciastko „Castle of Love” (Saratowie). Foto „Shokobelly” można porównać z najlepszą wizytówką Europy. Ale żeby go kupić, nie trzeba jechać daleko, wystarczy zadzwonić.

Co jeszcze …

Oprócz ciasta cukierniczego przyjemność zrobić zwyczaj klasyczne i oryginalne ciasta. Najbardziej popularne wykorzystanie niedrogich herbatniki, Praga, Wołgi, Bush i inni. Oni znają się od sowieckiej przeszłości. I cukiernicy mogli dokładnie odtworzyć receptury tych latach. A koszt jednostkowy będzie mniej niż 30 rubli, co jest więcej niż skromne.

Przez wakacje można zjeść smaczne wypieki, urządzone specjalnie na tę okazję. Może to być dzieci koperta, ślub sukienka koszula lany i inne ozdoby. Podstawą może być również wybrany jako placka „Castle of Love” (Saratowie). Koszt świątecznych ciast będzie 100 rubli za sztukę.